ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و کربلا برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و عراق برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

???????????????????????????????????

دفاع از حرم امام حسین در کربلا

و مپندار که خداوند از آنچه ظالمان انجام می دهند، غافل است، همانا آن ها را برای روزی که چشم ها در آن خیره می شوند، تأخیر انداخته است.
روزی که زمین به زمینی دیگر و آسمان ها نیز مبدل می شوند و همه در برابر خدای یگانه مقتدر حاضر می گردند.

سوره ابراهیم، آیات ۴۷-۴۸

برادران و خواهران مسلمان

«گاهى یکى با شما دشمنى میکند، اما اگر دقت کنید دشمنىِ او دشمنىِ‌اصلى نیست، تابعى است از یک عامل دیگر، از یک کس دیگر؛ دشمن اصلى را پیدا کنید. امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام“گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه دنیای اسلام ، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما این ها دشمن هاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که این ها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و امت مظلوم اسلام مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. این گروه‌هاى بى‌عقلى که به نام سَلَفى‌گرى و تکفیر و اسلام با امت مظلوم اسلام مقابله میکنند، دشمن اصلى نیستند؛ ما اینها را فریب‌خورده میدانیم.

به آن ها می گوییم: تو اگر خطا و اشتباه میکنى و کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد.»

بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)۱۴/۳/۹۳

بدنه اصلی داعش، گروهک تروریستی تکفیری ۷۲ ملت، که خود را از روی جهل “دولت اسلامی عراق و شام” می خواند، پس از شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت در سوریه، از سوی هدایت گران اصلی یشان یعنی آمریکا و اسرائیل به عراق کشانده شدند. دلیل اصلی این امر، نا امیدی از موفقیت این گروه در سوریه و نگرانی از بازگشت این تروریست ها -که البته دیگر بسیار ورزیده شده اند- به کشورهای خودشان در اروپا و دیگر نقاط عالم است؛ در طرح ریزی سرویس های اطلاعاتی بالاخره تکفیری ها در صحرای عراق یا سرکوب می شوند و نابود ، یا موفق؛ که در این صورت نا امنی تا کنار مرزهای ایران امتداد میابد.

این گروهک پس از جولان دوسه ماهه در عراق ، با به میدان کشیدن باقی مندگان قصاب و بعثی حکومت صدام  تهاجم گسترده ای را به عراق آغاز کرد که باعث تصرف بخش هایی از خاک عراق منجر شد. در این میان حرامیان تکفیری با غارت انبار مهمات پادگان ها و مراکز پلیس در محدوده تصرفات خود خیال شوم حمله به کربلای معالی را در ذهن خود می پرورانند و در این میان تا به حال دو حمله گسترده به سامرا انجام داده اند که با دفاع ارتش عراق نقشه آنان نابود شد. اما توجه به چند نکته ضروری است:

 • می دانیم که با یاری خدای متعال و عنایت امام عصر (عج) مردم عراق با درک درست از سناریوی دشمن مبنی بر اختلاف افکنی شیعه و سنی بدور از درگیری مذهبی در دفاع از حرم اهل بیت سنگ تمام خواهند گذاشت.
 • علمای امت اسلام از شیعه و سنی، به محض اطلاع از این تهدید، پیروان خود را به نبرد تمام عیار با حرامیان تکفیری و دفاع از ناموس امت اسلام فراخواندند. ضمن قدردانی و تشکر خالصانه از یکایک این ذخایر حقیقی اسلام، نباید سکوت رسواکننده خوارج امت که در زمان آرامش بر طبل تفرقه و تکفیر می کوبند را در این روزهای امتحان صداقت کتمان کرد. آیا نفاق این مدعیان پر سر و صدا را می توان از روی جهل و نادانی تصور کرد؟!
 • بر دولت های اسلامی است تا به کمک دولت عراق شتافته و برای فائق آمدن بر این التهابات دست یاری به سوی ملت و دولت عراق دراز کنند.
 • مخاطب اصلی ما، نه سران نافهم و بی سواد گروهک تروریستی داعش، که حامیان اصلی مالی و سیاسی شان یعنی سرویس های امنیتی آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان است. هرگونه تعرضی به حرمین شریفین در سامرا ، کاظمین ، نجف و کربلا به حساب حامیان اصلی نوشته می شود که پاسخ ما به این تعرض همان است که پیش تر گفته شد:

و کلام آخر اتمام حجت با حرامیان داعش و اربابان نابخردشان:

همه ی ما جوانان انقلابی ایران اسلامی، فرزندان اباعبدالله  الحسین هستیم، برگرد تا سربند یا زهرا (س) نبستیم

جوانان داوطلب عراقی برای جنگ با داعش

مسلمانان غیور و فدائیان اهل بیت علیهم السلام، قطعاً در برابر این عمل ننگین ، سکوت نخواهند کرد و عاملین این جنایات را که با حمایت مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به چنین عمل شنیعی زده اند ،به سزای خود خواهند رساند و البته آتش غضب الاهی نیز بر وجود ننگین آنان احاطه دارد و دیر یا زود در قعر جهنم به اسلاف جنایت کار خویش ملحق خواهند شد. ان وعدالله حق!

لذا از همه عزیزانی که داوطلب اعزام به کربلا برای پاسداری و محافظت از حرم امام حسین علیه السلام و سوریه حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها، تحت عنوان گردان های ابالفضل العباس علیه السلام ثبت نام به عمل می آورد.

البته لازم به ذکر است ما دست اندرکاران این مجموعه و همه ثبت نام کنندگان با درک کامل از حساسیت و شرایط منطقه، و شیطنت های دشمنان اصلی اسلام، برای شعله ور کردن اختلافات مذهبی، فقط گوش به فرمان ولی امر مسلیمن جهان، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم، تا هر زمان شرایط اعزام به سوریه فراهم گردد و معظم له دستور حضور در منطقه را صادر فرمایند، سریعاٌ با آمادگی کامل و در یک سازماندهی منسجم اعزام شویم و حریم مطهر عقیله بنی هاشم علیها السلام را از لوث وجود اسلاف یزیدی و اموی پاک گردانیم.

دانلود مستند زیبای “دوباره اسیر نمی شوی …”

کلیک کنید

تصاویر واقعی از مبارزه مدافعان حرم سیده زینب سلام الله علیها در سوریه

 وقایع اخیر در سوریه و حمله تروریست‌های وهابی به ساحت مقدس حرم حضرت زینب سلام الله علیها و مزار صحابه‌های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم باعث شهادت بسیاری از شیعیان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت شد. اما این کشتار به دست سلفی‌ها و وهابیت از انگیزه شیعیان و اهل سنت برای حمایت از حرم خاندان اهل بیت علیه السلام کم نکرده است و هر روز تعداد این مدافعانِ حرم بیشتر می‌شود … مستندی دیدنی درباره مدافعان حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در سوریه .

وَ سَیَعلمُ الّذین ظَلموُا اَیَّ منقلبٍ یَنقلِبُون

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های را سوریه باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند

راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه

۱,۹۸۰ دیدگاه

 1. عزیز ابوالحسنی جوبند می‌گه:

  آماده شهادت در راه دفاع از اهل بیتم اگر لایقم بدانند منتظر یک تماسم ۰۹۱۴۸۴۷۱۹۲۵

 2. جلال حاجی پور می‌گه:

  سلام من ۲۴سالمه میخوام برم جز مدافعین حرم.چطوری باید برم.لطفا تماس بگیرید۰۹۳۸۳۳۰۱۰۷۸

 3. محمد می‌گه:

  منم ببرید۰۹۲۱۶۷۱۸۶۴۵

 4. عاشق حق می‌گه:

  فقط همین قدر بگم من نمی خوام جونمو بدم/می خوام از جون مایه بگذارم تا وظیفمو انجام بدم
  ۰۹۱۳۶۲۴۸۰۴۸
  alibd1771@gmail.com

 5. بی نام می‌گه:

  من اماده جنگ هستم و منتظر تماس شما :
  ۰۹۱۷۱۷۴۰۰۶۲
  ان شاالله به امید طلوع صاحب امر

 6. رضا می‌گه:

  سلام اینجانب علاقه شدیدی دارم که بتوانم جزئ اعضای مدافعان حرم باشم و بتوانم جانم را فدای رهبرم کنم لطفا چگونگی ثبت نام برای اعزام به سوریه و عراق را اعلام کنید .باتشکر

 7. عرفان رضاپور جمور می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین ۰۹۱۸۸۱۸۴۶۱۰

 8. سید سجاد جزایری می‌گه:

  یکی جواب بده !!!!!!!!!!
  من ۱۵ سال سن . تازه دارم میرم توی ۱۶ سالگی .
  خییییییییلی علاقه دارم بیام با این پدر سوخته ها بجنگم . پدر و مادر هم رضایت دادند .
  حاضرم حتی کمک های کوچولو بکنم . حتی چایی بدم به رزمنده ها . و یا برم توی خط جنگ .
  میتونم ؟ باید چیکار کنم ؟

 9. ya می‌گه:

  سلام۰ من نمیدونم چی فکر میکنیدو این نظراتو میدید واقعا ما ایرانی ها از کوفیا بدتریم و طبل تو خالی هستی فقت نظر میدیمو مگیم وای اگر راهو باز کنند و لبیک و ۰۰۰۰ به تعبیر امیرالمومنین بسی خواب های شب که تصمیماتی که روز گرفتیمو از یاد میبرد۰ فقت حرف میزنیم۰ اگه همینطور پیش بره روزی ایران هم دست امثال داعشی ها میوفته ۰ شما داعش را دست کم گرفتید گروهی ۲۲ هزار نفری که با تمام دنیا داره میجنگه۰ با ایران حزب الله ۰ ارتش سوریه نیروهای مردمی عراق و سوریه و ارتش عراق کردای عراق و ۶۰ کشور جز اتلاف۰ مگه نمیگید امریکا و اتلاف با داعش نمیجنگه۰ بقیه که میجنگند ۰ بعد از این همه ماه یک درصد ازاد سازی داشتند۰ داعش عراقی که ایران تو ۸ سال جنگ نتونست بگیره را گرفت و انقدر ادعا نکرد که ما ها کردیم۰ این برای ۴ رومین بار که میگم هیچ کس اعزام نمیکنه۰ من قبلا گفتم باید خودجوش به عراق بریم و به دیدار سیستانی بریم تا شاید اون کمک کنه و بتونیم با داعش بجنگیم۰ اما برای این که راحت بتونیم سیستانیا ببینیم و کاری کنیم به خواستمون گوش بدند با جمعیتی بیش از ۱۰۰ نفر باید به دیدارش بریم۰ که حدود ۲۰ روزه نظر دادم ۱۹ نفر گفتند با من به دیدار سیستانی میاند که معلوم نیست همین ۱۹ نفر هم بیاند یا نه۰ وای بر ما مسلمین که داعش با نام خدا جنایت میکند و خواهران و برادران مارا میکشد و ما منتظر فتوا و باز شدن درها نشستیم ۰ برادران هرکس برای خدا قسط جهاد داره لبیک بگه تا بتونیم کاری کنیم۰ قراربود برج ۳ بریم چون فکر کردم تا اون موقع ۱۰۰ نفر میشیم اما دیدماز ۱۰۰ نفر خبری نیست۰ امریکا با ۱۵ هزار نفر تا برج ۲ میخواد موصلو ازاد کنه ما هم باید زودتر بریم تا به ته دیگش نرسیم۰ کسای که واقعا میخواند خودجوش برا کسب تکلیف به دیدار سیستانی بیاند با من هماهنگ کنند تا بریم۰ اگر سیستانی قبول کرد که در راه خدا جهاد خواهیم کرد اگرم نکرد رفتنمون ثوابش بیشتر از زایرای بود که اربعین بخاطر مجانی بودنش همه رفتند۰ ما باید ۲۲\۱\۱۳۹۴ عراق باشیم برادرا هرکس واقعا میخواد بیاد بره پلیس +۱۰ گذرنامشو درست کنه حدود ۹۰ هزار خرجش میشه نزدیک ۲ هفته بعد گذرنامش که امد بره سراغ دفاتری که برا زیارت ثبت نام میکنند بگه ویزا انفرادی میخوام ۲ قطعه عکس با گذر نامشم و حدود ۱۲۰ هزار پول بده حدود یک هفته بعد یه ویزای ۳ ماهه براتون میاد و بعد با من هماهنگ بشید تا بگم کی جمع بشیم لب مرز و همه گی به عراق بریم۰ هر کسم خفت موندنو پذیرفت بشینه و نظر بده و اخبار ببینه۰ انشاالله خدا یاور انسانهای راستگو و با اراده هستش۰. ۰۹۱۳۱۳۶۸۱۰۲

  • احقر العباد می‌گه:

   عراق دوره صدام که آن همه دولت های اروپایی و آمریکا حمایتش می کردند را با عراق الان مقایسه نکن جانم، بیست و شش کشور مستقیما حمایتش می کردند قدرت اول خاورمیانه در دوره خوذش بود پسرم، شما بچه ای که بخواهید این قدر جو بگیرتتان حضرت آقا هر موقع اجازه بدهند اجازه کسی دیگر لازم نیست و همین طور آیت الله سیستانی هم نظرشان را دادنده اند که جهاد علیه داعش را واجب کفایی می دانند یعنی هرکس می تواند بر او واجب است شما که این قدر به ایشان را قبول دارید باید بدانید که ایشان فتوایشان را داده اند و اگر این قدر مایل به جهاد هستید پس بسم الله پاشو برو خدا اجرت را بدهد. رهبر مسلمین جهان حضرت آقا اند چه ما که می دانیم چه سنی های کافر که خدا هم قبول ندارند چون پیغمبرش را قبول ندارند.

 10. مهدی حیدرزاده می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای …..لبیک یا حسین است من پسر یک رزمنده و ایثار گر دفاع مقدسم خواهشمند است با من تماس بگیرید در هر صورت آماده جنگ با حرامی های داعشی هستم تا کربلای دیگری برپا کنیم ۰۹۱۳۹۹۱۶۲۱۹ میروم تا انتقام سیلی مادر بگیرم

 11. آرمان محسنی گیفان می‌گه:

  به اذن رهبرم از جانم بگذرم در راه این حرم لبیک یا خامنه ای .آرمان محسنی گیفان ۰۹۱۵۲۵۹۶۰۳۶

 12. سید سجاد جزایری می‌گه:

  سلام .
  من ۱۵ سال سن . تازه دارم میرم توی ۱۶ سالگی .
  خییییییییلی علاقه دارم بیام با این پدر سوخته ها بجنگم . پدر و مادر هم رضایت دادند .
  حاضرم حتی کمک های کوچولو بکنم . حتی چایی بدم به رزمنده ها . و یا برم توی خط جنگ .
  میتونم ؟ باید چیکار کنم ؟

 13. سامان می‌گه:

  منم میخوامبشم مدافعه حرم تورو ب امام حسین بهم زنگ بزنید دلمو نشکونید ۰۹۳۷۹۸۰۹۹۵۳

 14. محمد مهدی خلیلی می‌گه:

  ۰۹۲۱۴۷۳۰۵۱۶
  خواهشا بگید باید چی کار کنیم؟

 15. سعید می‌گه:

  اماده ی دستورم جانم را فدای رهبرم کنم ۰۹۱۴۹۵۴۸۱۰۲

 16. هادی سیاوشی می‌گه:

  سلام من از خانواده سپاه هستم وآماده رفتن به عراق یا سوریه جهت دفاع از عتبات عالیات

 17. شهید امیر حاج امینی می‌گه:

  با سلام و احترام

  منم با تموم وجودم برای دفاع از حرم آماده ام

  درسته خانم هستم ولی به اندازه اقایون جرات دارم

  خواهشا امثال ما خانوم ها هم ببرید

  التماس دعای فرج و شهادت

  • بانو می‌گه:

   هیچ کس در غیرت وشجاعت ما ایرانی ها شک نداره .در حال حاضر مردم عراق وسوریه برای دفاع از سرزمینشون کفایت می کنند ونیازی به اعزام نیروهای ایرانی بالاخص خانم ها اونهم توی این شرایط نیست. بهتره وقت وانرژی خودتون رو صرف زندگیتون کنید.

 18. مهدی می‌گه:

  با سلام لطفا راهنمایی اعزام بفرمایید(۰۹۱۳۷۲۷۶۵۹۹)لطفا تلفنی تماس بگیرید

 19. مهمد مهدی جباری ازمازندران می‌گه:

  فقط در خط امام من اماده هستم

 20. مهمد مهدی جباری ازمازندران می‌گه:

  با سلام من چیزی برای از دست دادن ندارم کیف مادی رو زمین گذاشتم واماده هستم برای جنگ با کفار .اینها بویی از ادمیت نبردن من به مسلمان بودن یا نبودن کار ندارم اگر خدارو قبول دارن این همه کشتار تجاوزنوامیس مردم نمیکردن ….اگه اینها سر شیعه رو میبرن من زنده زنده پوست شونو میکنم اگر مردن حقه چه بهتر توکربلا برای سیدالشدا باشه شاید اینجوری زجر کشیدن اعمه رو بیشتر احساس کنیم

 21. شجاع منش می‌گه:

  چطور میشه اعزام شد۰۹۳۵۷۴۴۶۹۶۲ شجاع منش

 22. فدایی رهبر می‌گه:

  سید علی لب تر کند جان را فدایش میکنم. لطفا اطلاع دهید ۰۹۱۹۶۸۲۵۷۴۸

 23. حسین می‌گه:

  سلام برادرم ۰۹۳۹۴۱۶۳۶۵۰

 24. ابوالفضل می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای منم هستم لطفا تماس بگیرید ۰۹۳۹۲۶۴۶۱۶۲

 25. مدافع می‌گه:

  به مام خبربدین ۰۹۳۸۹۱۶۹۱۵۷

 26. سعید می‌گه:

  منم حاضرم اگه خدا بخواهد
  اماده ایم تا شر این اشغالهارو از زمین برچینیم
  ۰۹۳۰۵۹۵۳۸۶۱
  سید میلاد موسوی
  ۰۹۳۸۹۵۶۸۸۷۴

 27. میثم می‌گه:

  ۰۹۱۵۶۹۷۶۱۲۷ سلام اگر خدا بخواهد اماده اعزام هستم لطفا با این شماره تماس بگیرید

 28. محمد رضا شیرزادی می‌گه:

  آماده جنگ

 29. محمود می‌گه:

  مـــــــــــــــــــــــــــــنم میام……..چطور میشه اعزام شد؟؟….mahmood1577@yahoo.com

 30. حامد می‌گه:

  سلام
  ما هم هستیم
  لبیک یا حسین
  این همه ادم بفرستید برن داعش کلا جمع کنن از صحنه روزگار
  تا کی بشینم جنایت این شیطان صفت هارو نگاه کنیم ساکت باشیم
  ۰۹۱۳۱۴۳۴۹۱۲

 31. سید مهدی حسینی می‌گه:

  السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین (علیهم اسلام). بنده آمادگی خود را برای اعزام اعلام میکنم. انشاءالله که خداوند ما را لایق بدارد و این بنده گمراهش را به راه راست هدایت فرماید. در صورت موافقت با ایمیل بنده تماس بگیرید. اجرکم عندالله.

 32. مقصود می‌گه:

  بســــــــــــــــم ربـــــــــــــــــی شــــــــــــــــــهدا
  هرچه زود تر اقا برنامه مارو هم ردیف کنین تا بریم خونشونو بریزیم.

  همینو بس..>>

 33. همایون جوانمرد می‌گه:

  عرض سلام دارم اول خدمت دوستان عزیز که در این سایت ثبت نام کردنددوم خدمت سیاستمداران وتصمیم گیرندگان ایران عزیزم نقشه مناطق تحت سیطره داعشی های جنایتکار رو ملاحظه بفرمایید روز به روز داره بزرگتر میشه امریکای خبیث داره به اون برنامه ای که بوش پدرجهت اشغال کشورهای از پیش تعیین شده مثل عراق-سوریه لیبی-یمن-سودان-سومالی ودر نهایت ایران نزدیک میشه چرا ما باید اجازه دهیم جبهه وجنگ داخل خاک خودمون اتفاق بیفته بعد بجنگیم بهتر نیست در این جنگ حق علیه باطل خارج از خاک خودمون دشمنان اسلام و ایران عزیز راسر جای خود بنشانیمتا بعدا” افسوس نخوریم.دکتر شهید چمران از تمام زرق و برق دنیا از تمام امکانات ولذایذ در امریکا از زن وبچه هاش برید به لبنان اومد تا از مردم مظلوم دفاع کنه.ما توی این مملکت میلیونها چمران عاشق داریم پس مسئولین عزیز نزارید دیر شود این جوانان پرشور و انقلابی را در یابید.با آرزوی توفیق برای رهبر عزیز ومسئولین دلسوز و شما غیور مردان و شیر زنان ایران اسلامی.همایون جوانمرد از الشتر لرستان۰۹۳۵۶۱۶۴۵۱۲

 34. صمد اسماعیلی می‌گه:

  لبیک یا حسین

 35. ولی ثابت قدم می‌گه:

  سلام.لبیک یا خامنه ای خواهش میکنم من واین جوانان پراشتیاق در راه کسب شهادت پر فیض درراستای دفاع از حرم اهل بیت را به سوریه و عراق اعزام کنید.خواهشمندیم.۰۹۲۱۷۷۵۱۰۶۷٫۰۹۰۱۰۳۵۰۹۷۳

 36. سعید می‌گه:

  سلام.خداقوت من۱۹ساله هستم ومشتاق راهیابی به جمع عاشقان مدافعان حرم میباشم.برای نام نویسی اش راهنمای بفرمایید

 37. رضا مراد آقایی فر می‌گه:

  سلام
  لبیک لبیک
  آقا چطور میشه اعزام شد لطفا تماس بگیری۰۹۱۸۳۳۷۴۶۹۰

 38. رضا مراد آقایی فر می‌گه:

  من هم جانم فدای رهبر با دستور حضرت اقا آماده ام یا زهرا

 39. بهنام می‌گه:

  منم هستم با ولایت تا نهایت
  اینم شمارم
  ۰۹۳۶۰۷۸۰۶۹۳

 40. سیاوش می‌گه:

  سلام
  لبیک
  اگه اعزام بود منم هستم شمارمم
  ۰۹۳۰۵۰۴۴۴۵۵

 41. مهدى می‌گه:

  تا به کی تمنای شهادت . اقا خواهشا بی خبرمون نزارین .۰۹۳۹۲۵۹۷۲۳۴

 42. لیلا می‌گه:

  منم امادگی خودمو واسه جنگیدن با داعش اعلام میکنم
  تیراندازیم هم خوبه

 43. همایون ملک مطیعی می‌گه:

  برای شهادت در راه حسین ( ع ) آماده ام
  دعا کنید خوانده ام اذن جهاد بهم بدن
  ۰۹۳۵۴۸۴۷۶۳۰

 44. حمید سلطانی می‌گه:

  سلام منم بی صبرانه ارزوی شهادت در راه ارباب دو عالم رو دارم ۰۹۱۲۵۳۷۴۸۳۰ هرکی خبر داره لطف کنه بگه ممنون میشم اینم شماره مغازست۰۲۱۵۵۸۰۰۶۴۱

 45. وحید بحرینی می‌گه:

  من داوطلب برای جنگ با دعش با دستور رهبر عزیز وحید از رفسنجان۰۹۳۵۱۹۱۸۰۹۰

 46. مژده می‌گه:

  سلام
  من ۲۴ سالمه و با آمادگی کامل مثل یه مرد پا به پای شیرمردان ایران اسلامی برای مبارزه با داعش آمادم
  از دیدن این همه ظلم خشم و کینه تمام وجودمو فرا گرفته
  اعزام داشتین منم هستم و بایس بگم حرفم مثل قبرم یکیه
  دمتون گرم که مردونگیتونو نشون دادین
  من دخترم اما ناموس سرم میشه و میخوام پا به پای همه از ناموسم دفاع کنم
  مذهبی نیستم اما خدا رو خیلی خوب میشناسم و میدونم که رفیق راهمون میشه
  دمتون گرم
  یااا علی

 47. ya می‌گه:

  سلام۰ اول باید از مدیریت سایت تشکر کنم که میزاره نظراتمون بدون سناسورو ۰۰۰۰ درج بشه ۰ چون سایت های دیگه نمیزارند۰ برادر ابراهیم عاقبتی شما که برج ۳ امسال حرکتی کردید و انگ منافق به شما زدند{البته نباید این کارو میکردند} ولی بخاطر این بوده که شما میخواستید در لباس افغانی و با هویت جعلی برید اموزش و ۰۰۰۰ خوب اونا هم بد رفتاری کردند۰ برادر ابراهیم ما که با هویت خودمون قست رفتن کردیم ۰ توی ای چند روزی که پیغام گزاشتن ۱۱ نفر {اگه نظرشون تا اون موقع تغیر نکنه } ۱۱ نفر زنگ و ایمیل زدن و گفتد که برج ۳ حاظرند به عراق برای کسب تکلیف نزد سیستانی بیاند۰ برادران حتما نباید کسی مارا ببره۰ یا علی بگید و هماهنگ بشید تا انشالله تا برج ۳ تعدادمون زیاد بشه که وقتی نزد سیستانی رفتیم حرفمونو بخونه و راهی اموزش و بعد جنگ با داعش کنه مارو۰ مگه کیان ایرانی کسی اعزامش کرد که به یاری مختار رفت و عاقبت بخیر شد۰ برادران میخوایند همه افتخار از بین رفتن داعش سهم کردای عراق و امریکا بشه و شما ها وقت وقتتونو صرف نظرهای که هیچ سودی باری کسی نداره کنید۰ پس اگر مسلمانی فریاد مسلمانی را بشنود و به فریادش نرسد مسلمان نیست چی میشه۰ برادران به تعبیر امیر المومنین روزی میرسد که از مومن و اسلام چیزی جوز نشون باقی نمیماند۰ ما باید سهمی از خودمون در قبال اسلام به جا بزاریم۰ تا در روزی که به تعبیر قران اسمان و زمین به اسمان و زمین دیگر تبدیل خواهد شد و در ان روز باید همه جوابگو باشیم۰ هرفی برای گفتن داشته باشیم۰ برادر ابراهیم من که فردا میرم کارت پایان خدمتمو هوشمندش کنم و پاسپورتمو تمدید کنم ۰ انشالله برادران همه یا علی بگید تا حماسه ای بسازیم akharin.forsat@gmail.com 09131368102

 48. ابراهیم عاقبتی می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی عزیزانی که در این سایت پیام گذاشته اند.امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق باشید ومولایمان علی پشت و پناه همه شما باشه عزیزان.میخواستم یه نکته کوچیکی رو به تمامی دوستان عزیز بگم که از طریق این سایت ها نمیشه برای اسلام ودفاع از حرمین کاری انجام داد نه تنها این سایت بلکه از هیچ جایه دیگه ای هم اعزام وجود نداره لاعقل برای ما کسانی که تویه هیچ ارگان نظامی خدمت نمیکنیم.خلاصه سرتون رو به درد نیارم و نا امیدتون نکنم هیچ راهی وجود نداره چون من خودم یه ساله که همه جوره دنبالشم حتی یه بار با بچه هایه فاطمیون افغانستان رفتم اموزش که بچه هایه سپاه فهمیدن و بیرونم کردن.دوتا راه وجود داره:۱مثل زنها تو خونه بشینیم و منتظر این باشیم که کی دشمن به اب وخاک ما برسه وبه ناموس ما هم تجاوز کنه(خواهش میکنم از این روک بودن من ناراحت نشید اون کسی که تو عراق و سوریه بهش تجاوز میشه جای خواهر و مادر ماست عزیزان)۲به قول این دوستمون که میگه به صورت خود جوش بریم عراق و در محضر ایت الله سیستانی کسب تکلیف کنیم (که فک نکنم کسی حظر بشه بیاد اخه خودم امسال برج سه یه همچین حرکتی زدیم بعد به ما گفتن سو استفاده گر و منافق اشکال نداره اوستا کریم خودش اون بالا هواسش به همه هست شیعه علی از مرگ نمترسه از بی ابرو شدن میترسه.یا حق علی علی.حیدریاش کجان شیرمردای حیدر کرار کجان.

 49. ایوب عارفی نژاد از خرم آباد می‌گه:

  با سلام خدمت مولایم و تمامی عزیزان مسلمان، آماده ام تا جانم را فدای خاک حرمهای مطهر امامان معصوم و حضرت زینب و حضرت ابالفضل نمایم. رهبرا! این حقیر منتظر کوچکترین اشاره حضرتتان می باشم.
  تمامی تکفیریان بدانند وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
  بلایی را سرشان می آوریم که حتی در آمریکا هم آسایش نداشته باشند اینها چه فکر کرده اند اینها نمی دانند ایران با نیروی عجیبی که از طرف خدا شارژ می شود دشمنان اسلام را نابود می کند نمی بینند حامی حرامی شان اسراییل را به قلاده کشانده ایم اینها که از آن حامی حرامیشان قویتر نیستند به ولای علی مردم لرستان از پیر تا جوان منتظرند خامنه ای کبیر حکم جهاد دهد.

 50. محمد شرعتی می‌گه:

  لبیک یا حسین
  ما اماده نبرد هستیم

 51. زهره می‌گه:

  منم میخوام بیام! خواااااااهش میکنم خانوم ها رو هم ببرید، ما هم میتونیم خوب بجنگیم. من نمیخوام از دور برای نابودی داعشی ها دعا کنم، بلکه میخوام از نزدیک برای از بین بردن این وحشی ها و کمک کردن به مظلوم هایی که دارن عذاب میکشن کمک کنم و میدونم که میتونم، در توانم هست که میگم میتونم!

 52. حسن نجفی می‌گه:

  یا علی منده حاضیرام شهید اولمایا
  hasannajafoghli@gmail.com

 53. فرشید می‌گه:

  اگه الان اعزام وجود داره خبر بدین مرسی
  ۰۹۱۹۷۰۱۸۳۳۱

 54. حمید می‌گه:

  یا سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم راهی هست که بتونم ثبت نام کنم برای اینکه و یا اصلا از ایران نیروی اعزام می شه برای مبارزه با این کفار کثیف داعش چونکه واقعا دیگه تحمل کردنشون سخت شده

 55. من هم اماده ام خبرشوبدیدکجابایدبریم ۰۹۱۰۰۳۶۳۶۳۱ http://love7070.blogfa.com/

 56. امید می‌گه:

  باتمام وجود حاضرم که جانم را در راه خدا و قران و امامان و رهبر عزیزم فدا کنم لطفا یاریم کنید ۰۹۳۳۳۴۲۱۴۶۰

 57. ya می‌گه:

  سلام ادم خوبه کمی منطقی باشه۰ الان حدود یک سال و نیم هستش که به استلاح ثبت نام میکنند که به سوریه و عراق ببرند۰ اما خبری نیست ۰ بعد دومرتبه تکرار میکنند۰ اخه مگه نمیبینید که نمیبرند بعد شماره تلفن میزارید و میگید اماده ایم۰ اخه کی بیاد شماهارو ببره۰برادر ۰ مسلمان هیچ کس و هیچ سایتی شمارو اعزام نمیکنه۰ قبلا با اسم ya پیغامی گزاشتم که چند سطر پاین تر میتونید بخونید۰ برادران تنها راهی که ممکنه مارو به جنگ با داعش ببره اینکه خود جوش به عراق بریم۰ من قبلانم پیام داده بودم که چند ماه دیگه میخوام برای کسب تکلیف به عراق و به دیدن ایت الله سیستانی برم۰ تا از اون بخوام مارو با گروهای مردمی عراق به میدون بفرسته ۳ روز پیش پیغامی گزاشتم و توی این ۳ روز ۵ نفر با من اعلام هماهنگی کردند که چند ماه دیگه حاظرند برای کسب تکلیف نزد سیستانی به عراق بیاند۰ برادران اگر تعدادمون زیاد باشه احتمال این که قبول کنند و بزارند به میدون بریم خیلی زیاده۰ پس حرفم با تمام کسای هستش که میخواند واقعا به جنگ علیه داعش برند اینه۰ اعزامی در کار نیست۰ پس اگر واقعا میخوای حرکتی کنید با من هماهنگ بشید تا انشا الله تا برج ۲ یا ۳ سال اینده یعنی ۳ ماه دیگه با تعداد زیادی نفرات با کاروان راهی کربلا بشیم و در نجف از کاروان جدا و نزد ایت الله سیستانی بریم تا بتونیم کسب تکلیف۰ هر کس فکر جهاد در سرش هست هماهنگ بشه تا انشا الله با نفراتی بیش از ۱۰۰ نفر تا برج ۳ به عراق بریم ۰ تا به همه بفهمونیم مسلمان یعنی چی ۰ بفهمونیم فارغ از هر سیاسی بازی و پنهانکاری امده ایم برای جنگ در راه خدا و در راه کمک به مظلوم۰ برادرا فقط همت واقعی خود شماست که شمارو اعزام میکنه۰ پس از این نظرهای که هیچ سودی نداره دست بردارید و یا علی بگوید که انشاالله با تعداد زیادی به دیدار سیستانی بریم تا به خواستمون تن بدهد انشا الله۰ akharin.forsat@gmail.com 09131368102 انشالله اگر خدا بخواهد به وسیله همین سایت با تعداد زیادی عازم عراق خواهیم شد۰ akharin.forsat@gmail.com 09131368102 یا علللییی

  • بهرام می‌گه:

   با سلام دوست عزیز من هم مثل شما برای جنگ با دشمنان اسلام لحظه شماری میکنم اما حرکت خودسرانه رو صحیح
   نمی دونم مگه این مملکت رهبر نداره که ما بخوایم خودمون تصمیم بگیریم این کارو رو هم درست نمی دونم که با نفرات بیشتر
   بخواهیم عقیده خودمونو به رهبری یا آقای سیستانی تحمیل کنیم با صد نفر دویست نفر رفتن که مشکل حل نمیشه مطمئنا
   رهبری با آقای سیستانی در ارتباط هستند همنطور که آقای سیستانی با صلاحدیدفقط به مبارزه مردم خود عراق فتوا دادند رهبری هم هر موقع صلاح بود فتوا و فرمان خواهند داد من حرکت خود سرانه رو به هیچ وجه منطقی نمیدونم به نظرم ما نه باید
   از رهبری جلو بزنیم و نه عقب بمونیم بهتره که مطیع رهبر باشیم یا علی

 58. احمد رشیدیان ذهابی می‌گه:

  لبیک یا امام خامنه ای (۰۹۱۲۸۴۹۳۱۱۶)

 59. امیر می‌گه:

  سلام من توسایت سپاه قدس مدافعین حرم دفترمراجع تقلیدرفتم اصلااونجوربایدتبلیغ بکنن نمیکنن.خلاصه خیل عظیمی ازجوانان حاضرن به کمک مردم عراق وسوریه بروند.هرکس دسترسی پیداکردلطفامنم درجریان بزار
  ۰۹۳۵۰۷۷۷۱۶۱

 60. مصطفی می‌گه:

  من و دوستم برای ادای تکلیف آماده ایم..
  لبیک یا خامنه ای
  ۰۹۳۶۱۶۵۸۹۳۰
  خواهش میکنم اگر شرایطش هست باهام تماس بگیرید

 61. عرفان می‌گه:

  ۰۹۳۳۸۰۱۵۵۶۹

 62. پورعبداله می‌گه:

  چشم انتظارم …

  ۰۹۱۳۳۵۶۷۸۵۵

 63. محمدرضااشتیاق می‌گه:

  سلام
  من آماده مبارزه با این تکفیری ها هستم
  اگه کسی میدونه برای اعزام باید چیکار کنم خبر بده ۰۹۰۱۴۳۸۸۴۳۵ یا علی(ع)

 64. محمد می‌گه:

  لبیک یا حسین
  ما هستیم با آرزوی شهادت
  ۰۹۱۲۵۸۶۶۷۵۷

 65. حیدریم می‌گه:

  ما آزاد میریم ۷نفریم هر کی میاد با ما بسم الله هزینه با خودمونه هیچ تضمینی نداره موفق بشیم نشد زیارت میکنیم برمیگردیم هر کی میاد باید ۲۸ تا ۳۰ بهمن پاس و ویزاش حاضر باشه هرکی میاد بنویسه حیدریم شماره بده بازم تاکید میکنم تضمینی نیسست که بریم جلو

 66. جواد زارعی می‌گه:

  اینچانب جواد زارعی متولد ۱۳۶۱ در تهران متاهل دارای لیسانس حسابداری با شش سال سابقه کار در ارگانهای خصوصی و دولتی اشنایی اجمالی با زبان عربی و توانایی فوق العاده در تیراندازی و ارزویی شرکت در جهاد در برابر ولد نامشروع استعمار و جیرخواران انان ( القاعده – بوکوحرام – جبهه ازادی بخش سوریه – تکفیری ها – سلفیها – وهابیون – فراماسونی – شیطان پرستان – و…. ) هستم و ارزو دارم مانند شهید خوشنویس – شهید عماد مقنیه – جهاد مقنیه – هادی نصرالله – شهید سید عباس موسوی – شهدای حرمین شریفین در عراق سوریه و … ) می باشم امیدوارم خداوند این سعادت را نصیبم بگرداند و نصیب همهه افرادی که چنین آرزوی دارند ۰۹۱۹۲۷۷۳۹۹۸

 67. رضا می‌گه:

  خبر بدین … پیمک بدین حتما
  ۰۹۱۷۶۵۸۵۹۲۳
  چطور و از کجا اعزامی هست ؟
  دمتون گرم.

 68. رضا می‌گه:

  به نام خدا
  اگه ارزه ای هم نسیب من شد منم میام.
  خبری بدید اگه شد میام انشاا…
  ۰۹۱۷۶۵۸۵۹۲۳

 69. ya می‌گه:

  سلام. روزی موسی از خدا پرسید خدایا اگر تو بشری بودی چکار میکردی. خدا گفت اگر انسان بودم خدمت به خلق می کردم. برادران هیچ راه اعزامی وجود ندارد. هیچ کس ما مردم عادی را به جنگ با داعش نمیبرد. شماهای که میگید اگه داعش جراعت داری بیا ایران تا فلانت کنیم. خوب تو بورو عراق سراغشون ببینم چند مرده حلاجی. مگه داعشی ها خود جوش از سراسر دنیا در عراق جمع نشدند. مگر کسی اونارا اعزام کرده. عراق که نزدیک ماست کسی هم که از رفتن جنگ با داعش مارا منع نکرده . چرا خودجوش نمیرید. منتظرید ببرند و با یه جمعیت چند ملیونی به چند هزار داعشی یورش ببرید. نه این خبرا نیست. تمام دنیا بسیج شده با داعش میجنگه. اونوقت ما مسلمانا نشستیم نظر تو سایت میزاریم. برادرا حرفم با کسای هستش که واقعا میخوانند برند به جنگ داعش. اونم نه بخاطر خاک عراق یا سوریه یا ایران فقط برای خدمت به مردم بی پناه و ظلم دیده برای جنگ با درغ و دروغگو . که دروغ بزرگترین گناه و دروغکو دشمن خداست. برای جنگ در راه خدا و اسلام. من خودم پسر شهیدم هر کس هم عقیده هست و واقعا میخواد بیاد تنها راهش اینه که به عنوان زایر به عراق بریم و از اونجا به دیدار سیستانی بریم(اون فتفا داده هر کس بتونه اسلحه بگیره دستش به جنگ با داعش بره) از سیستانی بخوایم تا مارا هم به عنوان نیروهای مردمی عراق به جنگ بفرسته. به حر حال من قست دارم این کارا بکنم. اگر سیستانی قبول کرد که یا حق اگرم که نه اون دنیا حرفی برا گفتن دارم. که قدمی برداشتم و نگذاشتند. من میدونم اگر تنها برم احتمال قبول کرنم کمه چون ایرانیم نمیزارند بدونه اجازه دولت ایران اونجا بجنگم. اما اگر بتونیم یه تعداد زیاد به دیدار سیستانی بریم و فتوای که داده را گوش زدش کنیم دیگه نمیتونه قبول نکنه. برادرا من شماره تلفن و ایمیلمو مینویسم هر کس واقعا خواستار جنگ با دشمنان خداست با من هماهنگ بشه تا بتونیم چند ماه دیگه به عنوان زایر به کربلا بریم و بعد به دیدار سیستانی. و کسب تکلیف. بهامید خدا. akharin.forsat@gmail.com 09131368102

 70. محمدظهیری می‌گه:

  سلام.خواهشن.اگر.می توانید الان الان الان.کاری.یکنیدتابتوانم.کاری…. .انجام دهم. نه..وقتی دیگه که نتوانیم انجام دهیم تمام مسولتهاش هم من تقبول مکنم وهزینه رفت خودم وهر چند نفر دیگر تقبول می کنم……و…من.الله.توفیق

 71. ایلیا می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  من باجانم آماده رفتنم
  خبری شد ازاعزام خبر بدید

 72. هادی معصومی می‌گه:

  با سلام خدمت تمامی رزمندگان اسلام
  تمام جان و مال و ناموس و زندگیم فدای ۱۴ معصوم اگه موقعیتی نسبت به اعزام نیرو وجود داشته باشد
  اینجانب نیز داوطلب اعزام برای دفاع از حرمین شریفین و جنگ با داعش و پاک کردن این تفاله سیاه از دامن اسلام را دارم
  لبیک یا علی لبیک یا فاطمه لبیک یا حسین لبیک یا صاحب الزمان

 73. سید رضا می‌گه:

  میگویم که با جان و دل هستم.و آرزو دارم خداوند افتخار دفاع از احرام ائمه در سوریه و عراق را به من حقیر بدهد.و لبیک یا خامنه ای و لبیک یا حسین گویان دندانهایم را از خشم به هم می فشارم.و آمادگی خود را بیشتر میکنم تا بالاخره فرمان از امام خامنه ای برسد.لبیک یا حسین-لبیک یا خامنه ای-لبیک یا حسن نصر الله.
  همچنان انتظار خواهم کشید برای خبر شما و محو کردن داعش و … که جیره خوار اسرائیل هستند.ایمیل من موجود است.شما را به جان مادرما سادات، زهرا خبرمان کنید.

 74. آرین رهیری می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید اگه ثبت نام میکنیدمن حاضرواماده ام برای دفاع ازحرم اعمه معصومین

 75. رضا می‌گه:

  سلام اگه ثبت نام هست به منم بگین .منتظرم .میخام تک تک داعشی هارا سر ببرم…یاعلی

 76. جواد می‌گه:

  سلام- اگه واقعا اعزام هست من با جون و دل آماده ام– آدرس ایمیلم که هست واسم پیام بدید

 77. Ali می‌گه:

  جانم فدای رهبر.

 78. مدافع حرم می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای
  ما چفیه پوشان آماده رزمیم با دستور مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای.
  اگر آقا دستور دهد جانمان را هم تقدیم می کنیم .
  برای روح پاک رهبر کبیر انقلاب امام سید روح الله موسوی خمینی صلوات
  برای سلامتی آقای که هیچ کشوری از اسمشش و جدش جرعت حمله به ایران و نداره صلوات
  برای سلامتی سرداری ( سلیمانی ) که تا اسمش میاد دشمنان ایران تنشون به لرزه میاد صلوات
  برای سلامتی خودمان که همیشه آماده جنگ با دشمنیم ، به بقیه هم کاری نداریم که میان یا نمیان

 79. گمنام... می‌گه:

  ۰۹۱۹۰۰۹۰۴۶۲ منم در جریان بگذارید میخوام برم…یاحسین ع

 80. مسعود می‌گه:

  دوست دارم در مقابل ظلم وحق بر علیه باطل باایستم

 81. فرامرز می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای

 82. مسعود می‌گه:

  [بسم الله الرحمن الرحیم سلام من تمام رزمندگان حق علیه باطل من هم میخواهم به شما ملهق شم اما چگونه/

 83. سعید می‌گه:

  سلام بر امام خوبی ها
  لیسانس حسابداری دارم ۲۵ساله قد۱۸۶ اماده ام جانم را فدای اهل بیت ورهبرم تقدیم کنم لطفا راهنمایی کنید چطور ثبت نام کنیم۰۹۱۹۱۴۱۶۸۱۴

 84. سعید می‌گه:

  سلام برامام خوبی ها
  لیسانس حسابداری دارم ۲۵سال دارم قد۱۸۶ اماده ام جانم را فدای رهبرم واهل بیت تقدیم کنم لطفا راهنمای کنید چطور ثبت نام کنیم۰۹۱۹۱۴۱۶۸۱۴

 85. لبیک یا حسین می‌گه:

  سلام دوستان عزیز آقای سرباز خدا مگه نرفتی سوریه چرا عزیز تهمت میزنی به کسانی که به قول شما برگردوندنتون از این خبرا نیس شما هم نرفتید سوریه. بچه ها شمارتونو لطفا نذارید . در ضمن من پاسپورتمو گرفتم چن ماه پیش ولی دو ماه پیش میخواستم سامرا برم پدرم موافق بود ولی مادرم نمی ذاره برم میگه اگه بری نفرینت میکنم از خدا میخوام حتی اگه یه لحظه دلم برحم اومد خدا بازم تورو نبخشه این نفرینم تا آخر عمرتم هس اگه بری. خواهش میکنم برام دعا کنین تا مادرم بذاره برم.در ضمن دوستای عزیز من میخوام برم نمی خوام از درسام عقب بیوفتم درسامو میخونم ولی از دوستان عزیز خواهش میکنم شعار ندید عمل کنید اگه راست میگویید و ایمان وقعی دارید. ۱۸ سالمه هم از نظر جسمی آماده ام همم علمی اندکی دارم ولی آیا شما از علم برخودارید یا واقعا کار های رزمی بلدید و آیا از مومنان واقعی هستید؟؟؟ آیا امام زمان ظهور کند میخواید فقط شعار بدید یا از جهاد در برید هیچ وقت شعار الکی ندید. امام زمان فقط آدم خوب لازم نداره یا فقط کسی لازم نداره از نظر جسمی آماده باشه و یا کسی رو لازم نداره فقط علم داشته باشه بلکه امام فردی رو میخواد هم مومن باشه مومن الکی نه .مومن واقعی توی شرایط خیلی کنار امام باشه یاعلم زیادی داشته باشه که بدون زور جسمی کافران وگمراهانو هدایت کنه و همچنین عم های دیگر داشته باشه و فردی میخواد امام زمان که از نظر جسمی آماده باشه که هم پای امام با دشمنان بجنگه تا قطره ی آخر خونش در رکاب ایشان بجنگد واز پا درنیاد . امام یاری میخواهد که اگه اشکالی ازمون گرفت ناراحت نشیم یا دعوا کردن با ما از کار اشباهمون زود ناراحت یا دشمنشون نشیم. یا اینکه مدام یا د خدا باشه و واقعا تلاششو بکنه توی همه امور زندگی جلب خدا و امامو بدست بیاره و مدام بیاد مرگو آخرت باشه و بیاد ظهور امام باشه و برنامه داشته باشه اگه هر لحظه ای امام اومد بدونه چه کار مهمی ازش برمیاد برای امام انجام بده باید واقعا خودمونو بشناسیم یعنی باید خود شناسی داشته باشیم باید از استعدادامون با خبر باشیم و باید تلاش کرد باید از خدا خواست نباید نشست ودعا کرد ویا بی تفوت باشیم تلاش کنید توی درس توی کار حلال از خدا بخواهید هرکی نمی خواد از صفر توی هر کاری شروع کنه و می خواد یه گوشه ای بشینه فقط دعا کنه انگاری داری خدارو به تمسخر میگیری وقتتون حدر ندید خدا به ((زمان)) قسم میخورد. اهرکی از دیروزش بدتر باشه ملعونه پس واقع بین باشید ((یاعلی در پناه حق باشید التماس دعا ))

 86. محمد می‌گه:

  با تو از مرگ ندارم به خدا واهمه ای

  این جانمان پیشکش سیدنا

  سید علی خامنه ای

  من خیلی وقته اماده ام اگه میشه من هم ببرید

  میخوام ریشه داعشو تکفیریو بسوزونم

  خدایا دشمنان امیر المومنیین را خار بگردان

  و من الله توفیق

 87. سینا آپاچی می‌گه:

  اگه واقعا اعزام. میکنید بگین من بی صبرانه تشنه ی خون داعشی ام

 88. یونس می‌گه:

  حتما که نباید یکی مارو بفرسته برا جنگ هرکی میاد خودش پاشه بیاد عراق(راهنماییy.shahsavand72@gmail.com)

 89. مریم می‌گه:

  منم میخوام برم برا جنگ با تکفیری هااا

 90. حسین کشاورز می‌گه:

  خوش به حال شهدای راه دفع فتنه داعش.خدایا مرا یاری کن تا د ر راه اعتلای دین اسلام با دیگر برادرانم به شهادت برسم.

 91. محمد علی باقری می‌گه:

  اقایون شما رو به همون امام حسین(ع) ما رو همراه خود برای مبارزه با هر نوع کفر ببرید
  به خدا عاشق شهادت در راه اسلامم

 92. محمدنوشادی می‌گه:

  سلام خواهشمندم اگه اعزام به عراق وسوریه برای جنگ با تکفیرها دارید اسم منم ثبت کنید

 93. نسیم ملکی می‌گه:

  سلام به برادرا و خواهرای عزیز.ازابراز احساس ومحبتتون واقعا به نوبه خودم قدردانی میکنم.الان خود مردم ورزمندگان هستن و تلاش اینه که خود مردم بومی بخوان دفاع کنن.این یعنی آگاهی مردم.نیروهای مربوطه هم هستن و خدا اجرشون بده ولی عزیزان بیاید فرهنگ ناب انقلاب رو با رویکردهای اصیل اسلامی ایرانی رواج بدیم تو جامعه.قبول کنیدکه مادرقبال شهدا مسوولیم.بیاید با کج روی ها وبداخلاقی هایی که دفع میکنن با اخلاقمون جذب کنیم.ما جوونا امید رهبریم.شکرخدا اکثر مسوولان چنبره زدن به….وبا اسم رهبر/شهدا/انقلاب بازی میکنن وضربه میزنن به اعتقادات و ارزشها.بنظرم الان مشکل همینه و اگه قسمت شد باهم بریم حلب.کربلا.مدینه.سامرا.دمشق.قدس شریف. التماس دعا

 94. مدافع حرم می‌گه:

  ما ذلفقار حیدریم مطیع امر رهبریم

  ۰۹۱۷۲۰۱۰۴۳۹

 95. رضا امجدیان می‌گه:

  از همه دوستان خواهش می کنم اگه کسی میدونه چه جوری میشه رفت عراق و سوریه برای جهاد در راه خدا و از بین بردن تکفیری های بی دین به منم خبر بده.
  ۰۹۱۸۴۷۶۷۸۴۸

 96. کاظم باوی می‌گه:

  باسلام عرض ادب به شما دوستان محترم لطفا راهنمایی کنید از چه طریقی میشه به مدافعان حضرت سید الشهدا در کربلا ملحق شد ۰۹۳۹۷۹۵۷۷۳۸

 97. سربازه خدا می‌گه:

  سلام به همگی . ۲ ماهی هست که از سوریه برگشتم به اتفاق چندتا تز بچه هایه همین سایت . خودجوش رفتیم موندیم وجنگیدیم ولی دست اخر بعداز ۲ماه موندن توگردان ابوالفضل عباس توسط مکتب بیت رهبری ایران در ریف دمشق شناسایی شدیم و ایرانی هایه سپاه قدس به جرم اینکه ما ایرانی هستیم برمون گردوندن با کلی تهدید . من خرمشهری هستم وبچه قدیمیهایه سایت مخصوصا اقای باقری منو میشناسه . باعث وبانی این رفتن من بودم ولی یجورایی بعداز برگردوندنمون ازیت شدم . خلاصه کلام الکی نرید جایی بی هماهنگی . ما ۲ ماه تویه منطقه زینبیه در ۲گردان ابوالفضل به فرماندگی ماهر ابوعجیب سوری و گردان امام حسین به فرماندگی شیخ امجد عراقی بودیم اما اخرش ایرانیهایه خودمون فهمیدن وباما مثل سگ رفتار کردن وبرمون گردوندن . خلاصه کلام : اگر پارتی داری تویه سپاهه قدس برو .

 98. ابراهیم سلیمی می‌گه:

  سلاام امادگی دارم اشنایی با تاکتیک جنگی واسلحه ها ونیروبدنی بالا ودفاع شخصی

 99. حمید می‌گه:

  سلام وعرض ادب من میخواهم برای دفاع ازحرم به سوریه عراق برم لطفا راهنماییم کنیدازتون خواهش میکنم

 100. اهورا می‌گه:

  سلام به رزمندگان اسلام .من چطور میتونم به ارتش سوریه برای مقابله با داعش ملحق بشم یکی یه چیز بگه بهم ۰۹۳۵۸۸۳۹۵۲۲

 101. اخْتِمْ لَنَا بِالسَّعَادَةِ وَ الشَّهَادَةِ فِی سَبِیلِک
  لطفا راهنمایی کنید.من خیلی مشتاقم شما رو به خدا اگه راه داره راهنماییم کنید.
  ۰۹۱۶۸۵۵۵۵۷۰

 102. علیرضا موسی پور می‌گه:

  حرم,حاج همت اخر رویامه تازنده ایم رزمنده ایم. ۰۹۳۵۸۹۷۸۸۵۱

 103. علیرضا موسی پور می‌گه:

  حرم,حاج همت,اخررویامه تازنده ایم رزمنده ایم.۰۹۳۵۸۹۷۸۸۵۱

 104. فدایی زینب می‌گه:

  بسم رب الشهدا
  برادرای گلم من میدونم شما ادم های خوبو پاکی هستید اما ازتون خواهش میکنم شمارتونو نزارید چون از نظر حفظت اطلاعات مشکل داره اگه یکی به اسمه این که شما رو میبره سوریه یا عراق برای دفاع از حرم بعد خودش از این تکفیری های لجن باشه چی……بعد برادرای گلم هیچ گروه از ایران شما رو نمیفرسته یا اعزام نمیکنه شما باید خودتون برید اونور وبه گروه هایی مثل کتاعب علی سرایا خراسانی و………بپیوندید من بهتون پشنهاد میکنم به سرایا خراسانی بپیوندید چون نصفش ایرانیان
  همگی فداییه زینبیم
  یـــــــــــاحــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــدر

 105. عرفان می‌گه:

  سلام مجدد چرا خبری نشد مجددا اینم شمارم ۰۹۳۳۸۰۱۵۵۶۹ .برای جنگ علیه داعش ملعون اماده ام.عرفان علیزاده شهر مقدس مشهد.۰۹۳۳۸۰۱۵۵۶۹

 106. مرتضی می‌گه:

  لطفا راهنمایی کنید چط.ر میشه رفت سوریه. ۰۹۱۲۸۳۵۶۲۳۴ خواهش میکنم.

 107. علی می‌گه:

  سلام
  شما رو به طفل ۳ ساله اقا قسمتون میدم منو راهنمایی کنید چطوری میشه رفت عراق یا سوریه
  ۰۹۳۳۹۱۵۳۹۰۹

 108. سید جمال می‌گه:

  با سلام
  من آماده ی رفتنم فقط زنگ بزنید
  ۰۹۱۴۷۳۵۷۸۴۸

 109. محمد وطنخواه می‌گه:

  سلام کی میدونه چطور میشه رفت عراق واسه جنگ با داعش لطفا راهنمایی کنید
  ۰۹۱۳۹۱۵۴۷۲۰

 110. حسام می‌گه:

  گرفتارم داداشا خدا خیرتون بده اگه کسی راجع به اعزام چیزی میدونه به ماهم خبر بده
  بگید حداقل چجوری باید خودمون رو برسونیم سوریه ش:۰۹۱۲۲۹۷۴۲۹۸
  خدا خیرتون بده تورو به سه ساله اباعبدالله قسم کسی چیزی میدونه بگه.

 111. علی می‌گه:

  لبیک یا حسین یعنی تو در معرکه جنگ هستی، هر چند که تنهایی و مردم تو را رها کرده باشند و تو را متهم و خوار شمرند. لبیک یا حسین یعنی تو و اموالت و زن و فرزندانت در این معرکه باشند لبیک یا حسین یعنی مادری فرزندش را به میدان دفاع می فرستد و آن گاه که فرزندش شهید شد و سر بریده اش به مادر داده شد، مادر سر را به خانه برده و خاک و خون آن را پ

 112. خاک پای حضرت صاحب الامر می‌گه:

  خواهش می کنم اگه میشه من هم ببرین من هیچی نیستم ولی حاقل به عنوان دیوار می تونم جلوی گلوله بایستم۰۹۳۵۷۹۶۳۶۰۰

 113. محمدرضا378 می‌گه:

  لطفا اگرکسی میدونه کجاثبت نام میکنن به منم خبربده لبیک یازینب لبیک یا سیدعلی

 114. احسان می‌گه:

  ۰۹۳۵۱۳۲۰۲۴۲ منم هستم خبر بدید

 115. محسن می‌گه:

  .سلام به همه عاشقان اهل بیت)ع).من باتمام وجود از ته دل دوست دارم درجبهه های حق علیه باطل به منظور پایداری اسلام شرکت کنم.حالا میخواد سوریه باشه یاعراق یا کمک کنید بتونم برم

 116. حسین عارف نژاد می‌گه:

  لبیک یا حسین ۰۹۳۰۲۲۳۶۹۷۰

 117. سید غلامرضا جعفری می‌گه:

  سلام: سر و جانم فدای رسول ا..من ۴۳ساله آماده جهاد با کافران داعش و اسراییلی هستم .به یاری خدا اسلام پیروز است شماره تلفن این حقیر ۰۹۱۶۳۹۹۲۴۶۵

 118. سید غلامرضا جعفری می‌گه:

  سلام: سر و جانم فدای رسول ا…(ص) من با ۴۳سال سن آماده جهاد با کافران داعش و اسراییل هستم .به یاری خدا اسلام پیروز است

 119. مرتضی امیری می‌گه:

  لبیک یا حسین ۰۹۱۷۱۲۷۳۲۱۵

 120. فریدون رئیسی می‌گه:

  سلام من اماده مبارزه با ضد اسلام ها هستم
  خدا وکیلی با خبرم کنید
  اینم شماره من یا بگید چطور میشه رفت؟
  ۰۹۱۷۵۹۱۰۰۳۶

 121. بابام نمیزاره برم... می‌گه:

  من چند وقته پیگیر اینم که چجور میشدرفت
  سپاه و هرکجا که بگید رفتم نتیجه نگرفتم
  آخر سر از طریق برادر یکی از شهدای افغانی ساکن قم متوجه شدم
  بایستی یک واسطه ای رو پیدا کرد!!!!
  الان پی شماره اون واسطن برام
  سوریه رو باید با واسطه بری
  عراق نع، گروههای مسلح عراقی تو کربلا نمایندگی دارند

 122. مرتضی احمدخانلو می‌گه:

  کلناعباسک یازینب

 123. حسین می‌گه:

  با سلام خدمت تمام بزرگوارن.گروهی در شبکه احتماعی (لاین) در حال شکل گیری است. عزیزانی که تمایل به فعالیت در گروه را دارند میتوانند ایدی زیر را جست و جو کرده و بنده را اضافه کنند…لازم به ذکر است که حضور خواهران بلا مانع است.
  ID; shieh.velayat

 124. سیدحمیدکیائی می‌گه:

  سلام دوستان عاشق سامرا هستم چطوری باید رفت و آموزش دید

 125. خادم العباس می‌گه:

  کلنا عباسک یا زینب”
  خدا کنه توفیقشو داشته باشم بتونم برم

 126. محسن مرادی بادامک می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم من امادگی خودم را برای مبارزه باگروهک ترورستی داعش اعلام میکنم ۰۹۳۳۹۱۶۷۷۱۲

 127. حمیدرضا می‌گه:

  حتی اگر خواستید خودم شخصا حاضرم خدمت برسم و ازم تست بگیرید خوشحال میشوم حتی بتونم جلوی یک گلوله این دژخیمان را بگیرم

 128. حمیدرضا می‌گه:

  میخواهم برای جهاد اعزام شم حمید رضا سن ۳۳ مجرد خدمت سربازی رفته ام . مربی دفاع شخصی و مبارزات آزاد و قفسی هستم آماده برای هرگونه جانفشانی برای حفاظت از اسلام و تشیع هستم غیرتم قبول نمیکنه یه مشت وهای خونخوار برادرانم را به قتل برسانند و به شیعیان ظلم کنند—- لبیک یا حسین – لبیک یا صاحب الزمان
  ۰۹۳۸۲۶۸۰۵۸۳

 129. جوان ایرانی می‌گه:

  از همین جا امادگیم را بریا عضویت در سپاه حفاظت از حرمین اعلام میکنم

 130. جوان ایرانی می‌گه:

  به ولای علی قسم سید علی لب تر کند سر هامان در راهش میدهیم
  کجا برویم برای سر دادن؟
  کجا برویم برای جان دادن؟
  هر سایت و سامانه ای میروم یر کاریست!
  کجااااااااااااااااااااااااااا؟

 131. یک ایرانی می‌گه:

  آماده دفاع از مقدسات اسلامی و مبارزه با گروهک های تکفیری

 132. عماد می‌گه:

  یا زینب جان
  مگر نه آنکه از ما عهدی گرفته اند که حسین را بیشتر از جان خود دوست بداریم
  مرا هم بپذیر.
  Nazdiktaraz@mailfa.com
  “نوبت شما” منتظر خبر اعزام هستم
  التماس دعا
  یازهرا سلام الله علیها

 133. محمدرضا می‌گه:

  یالثارات الحسین.فقط بگین چجوری میشه بریم

 134. سجاد می‌گه:

  چگونه به مدافعان حرم بپیوندم با تشکر ۰۹۱۶۸۷۴۱۰۸۳

 135. سید علیرضا علوی می‌گه:

  سلام لبیک یا خامنه ای برای اعزام ۰۹۱۹۷۰۵۹۸۰۸

 136. سید محمد می‌گه:

  jbjbdscbjdncjdbncjdbcjdkb

 137. علی محمد می‌گه:

  سلام من علی محمد هستم من از داعش کینه خاصی دارم چون توهین به مقدسات ودین مبین اسلام کرده خیلی خوش حال میشم از محل های مقدس حفاظت کنم وجآنم را فدایی این ۱۲

 138. مهدی بحرینی می‌گه:

  ما در ره عشق تو اسیران بلاییم
  کس نیست چنین عاشق بیچاره که ماییم
  برما کرمی کن که در این شهر گداییم
  برما نظری کن که در این شهر غریبیم
  لبیک یا فاطکه الزهرا

 139. عاشق سامرا می‌گه:

  آقاجان از این سامانه خبری نیست خدمت رفتیم کار با اسلحه بلدیم ، رانندگی آمبولانس هم بلدیم، دوره امداد و داروشناسی هم گذروندیم اگه بدرد دفاع از سامرا و زینبیه میخوریم با ما تماس بگیرید یا راهنمایی کنید اجرتون با اون امامان غریب در سامار۰۹۳۸۵۸۵۵۰۸۰

 140. عاشق سامرا می‌گه:

  با سلام شما رو به تمام مقدسات اگه راه به جایی دارید برای اعزام منم برای انجام وظیفه و دفاع از سامرا و زینبیه اقدام کنید ادعای پاکدلی و جانبازی ندارم اما از ته دل می خوام قدمی در حفاظت از مقدساتم بردارم .۰۹۳۸۵۸۵۵۰۸۰سید محسن از قم
  میدانم بدان را در حرم اسوه عشق ندهند راه
  گر کرمی شد و بیفتد بر دل این بد نظری
  ای توانمند از سر لطف کن مرا تو یک خبری
  کز خبر تو این سائل سیه روی
  در جمع خوبان شود حاضر به دادن سر و جان و بدنی
  کز دادن سر وجان شود راضی و مسرور
  یک امام و نائب و یک مادری

 141. سعید می‌گه:

  خواهش میکنم به منم خبر بدید۰۹۳۳۸۰۴۷۰۳۵

 142. محمد می‌گه:

  ۰۹۳۶۰۶۰۱۵۲۳

 143. میثم فدائی می‌گه:

  سلام
  من از ته دل میخوام بتونم یه کاری برای خودم کرده باشم منت نمیزارم که کاری برای اون پاک های عالم بکنم اگه صلاح دونستید منه رو سیاه رو ه خبر کنید که این جون بی ارزشمو بتونم پیش کش کنم ۰۹۳۷۶۱۶۱۸۳۶

 144. محمد می‌گه:

  بچه هایی که شماره گذاشتین همطون جو گیرین اگه نیستین به جای این که به این ایمیل جواب بدین عمل کنید

 145. محمد می‌گه:

  دیگه خسته شدم

 146. مرتضی احمدخانلو می‌گه:

  نمیخوام شعروغزل خوانی کنم فقط در یک کلام منم هستم۰۹۱۴۷۶۲۷۱۵۲

 147. محمدرضا می‌گه:

  ۰۹۱۹۰۲۸۹۷۴۰
  آقا اگر فرمان دهی، جانم به یک دم می دهم
  پیدا و پنهان، هر کجا، با جان و دل جان می دهم…

 148. شیعه علی می‌گه:

  انشا الله همه باهم میریم وریشه دشمنان علی رو میکنیم! همه تحت رهبری سید خراسانی و فرماندهی مالک اشتر زمان سردار قاسم سلیمانی انتقام پهلوی شکسته زهرا رو میگیریم از این حرام زاده ها!!!!

 149. بی نشان : می‌گه:

  سلام
  سرمایه سری هست فدای سر ارباب
  شکر خدا که نان شب ما حسین شد ممنون لطف مادر این خانواده ایم
  منتظرم
  ۰۹۳۶۸۶۸۷۶۳۰

 150. بهنام می‌گه:

  سلام من بهنام هستم ۱۷ سالمه عضو پایگاه بسیج هستم فعال نیز هستم در انجمن اسلامی هم فعالیت دارم اگر خداوند بطلبد برای اماده شدن از حفاظت حرم اقا به جنگ هم میایم لطفا مرا خبر کنیدwww.behnam.6345@gmail.com
  09013320203

 151. لبیک یا حسین
  ۰۹۱۷۳۵۲۶۵۲۱

 152. محمد محمدی می‌گه:

  بنده از نیروهای بسیجی و خدمت کرده در نقاط صفر مرزی در کردستان هستم و تجربه درگیری با اشرار را به کررات داشته ام و آماده جانفشانی در راه دفاع از مقام و جایگاه ولایت می باشم لطفا تماس بگیرید۰۹۱۸۴۸۲۵۸۹۴

 153. محسن می‌گه:

  بسیجی ام بنده ی ازاده ام/دل به تولای علی داده ام/ گمان مکن از نفس افتاده ام یار چو فرمان دهد اماده ام/ زهرا(ع) مادر بسیجیان است…. دفاع از حریم ولایت علوی و نبوی بر ما شیعیان واجب است…. منم هستم

 154. احسان مرادی می‌گه:

  سلام عزیزان مسول بنده اماده شهادتم.حرفم از رویه هوس نیست یهش فکر کردم.حاضرم همه کار بکنم جنگ.اشپزی و تدارکات هر کاری حاضرم انجام بدم.لطفا فراموش نشم.۰۹۱۸۲۷۸۱۴۰۰

 155. عقیل نیازی مهمانی می‌گه:

  من برای دفاع از عتبات عالیات آمده دفاع هستم لطفا با من تماس بگیرد منتظر بی صبرانه هستم (۰۹۱۴۱۰۰۶۶۰۷)

 156. حاج احمد می‌گه:

  ما هم هستیم ۰۹۱۴۹۸۸۱۱۲۱ حتما اطلاع بدید.

 157. حامد می‌گه:

  سلام
  بسم الله
  ماهم هستیم جون چه ارزشی داره ما اماده هستیم
  بریم جوونایی این مملکت اگر هزارتا کار گناه هم بکنن ولی باز پایی اعتقادات شون هستن
  ماهم هستیم
  ما تا پایی جون پایی رهبرمون اعتقادتمون وایستادیم
  یاعلی۰۹۱۳۱۴۳۴۹۱۲

 158. کرار می‌گه:

  سلام…ببخشید مزاحم شدم….فقط میخواستم بگم که شما هیچ کدومتون نمیتونید برید …. چون همتون مشکل حفاظتی دارید…منظورم اینه که مدافع های حرم رو کسی نباید بشناسه…یعنی باید در خفا برن و برگردن…تا براشون مشکلی از جانب دشمن پیش نیاد…. اما شما انگار اصلا از اموزش های نظامی چیزی نمیدونید….یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید یک رزمنده داشته باشه ، حفاظت اطلاعاته … که شما هیچ کدومتون رعایت نکردید…. مثلا این که همه شماره تلفن ها و ایمیل هاتون رو گذاشتید روی سایت… خب اگه دشمن بیاد و این شماره ها رو بگیره و حتی باهاتون تماس هم بگیره ، چه اتفاقی میوفته؟؟؟؟
  پس از این به بعد بیشتر دقت کنید و در فضای مجازی اطلاعات شخصی خودتون رو نذارید…یا علی

 159. رضا می‌گه:

  اماده و داوطلب برای جنگ و مبارزه هستم تو را خدا من را خبر کنید و ببرید
  ۰۹۱۳۱۴۳۸۲۲۱

 160. مسعود می‌گه:

  امیدوارم لیاقت داشته باشیم۰۹۳۸۷۱۹۹۱۵۸

 161. باقری می‌گه:

  سلام آقای باقری سپاسگزارم اگر یک ایمیل به بنده بزنید
  fotros260@yahoo.com

 162. میلاد رزاقی می‌گه:

  سلام.اقا ما حاضریم۰۹۳۶۹۷۵۴۶۶۸

 163. میلاد رزاقی می‌گه:

  سلام .اقا ما حاضریم ۰۹۳۶۹۷۵۴۶۶۸

 164. غلامحسین می‌گه:

  سر خورشید و ماه کجا سر مدوفون شده در گناه کجا
  یا صاحب الزمان تو وصیت نامه شهیدی نوشته بود خدایا اگر شما مر باخودت نبری شیطان میبرد
  خواهش میکنم کمکم کن

  اماده جهاد در جبهه های سوریه وعراق بویژه سوریه از واکس زدن تا تک تیراندازی دوشکا کاتیوشا و…. هستم
  ۰۹۱۰۷۷۰۵۶۸۶

 165. غلامحسین می‌گه:

  سر ماه و خورشید کجا سر من غرق در گناه معصیت کجا
  ام ناامیدی گنه کبیره است
  به امید روی خوش روزگار
  یا امامزمان کمکم کن نمی خواهم رد حالی در گناه مدفون شدم تو بسترم بمیرم کمکم کن کمکم کن

  آماده جانفشانی از واکس زدن تا تک تیر اندازی دوشکا کاتیوشا و… هستم عراق و
  سوریه فرقی ندارد ترجیح سوریه ۰۹۱۰۷۷۰۵۶۸۶

 166. یه ایرانی می‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان.دوستانی که متاهل هستند بهترمیدونند من چی میگم .بجای این حرفا به فکرخانوادتون باشید دیدید وقتی بیکار میشوید هرچه میگردید کارپیدانمیکنید چرا از مسوولین کسی بفکرما هانیست تا حالا شده بچه هات بدون غذا مدرسه بروند نشستید اینجا میگید لنگش کن ما هم طرفدار امام مون و حضرت زینب هستیم جونمون رو میدیم ولی دیگه بسه ایبن عربای نامرد هرچه بلا سرشون بیاد حقشون همین فلسطینیها اردنی ها یمنی هاعمانی ها قطری ها و بقیه اونها درجنگ کمک عراق کردند ولی الان مملکت ما بجای اینکه فکر مردم خودش باشه میاد میره لبنان خونه های اونها رو با هزینه خودش با پول ما درست میکنه ولی مردم خودش کارتون خواب و اجاره نشین و حلب نشین هستن.بابا قسم حضرت عباس شما رو قبول کنیم یا دم خروس را.شما هم هی حرف جنگ با داعش رو نزنید خود ایران یه داعشه چقدر الان بیکار داریم چرا این همه دزد و قاچاقچی داریم اونم با مدردک دانشگاهی و معدل بالا فقط بخاطر نیاز خانواده اینکاررو میکنند اون وقت بعضی دکترهای ما مسوولین ما زیرمیزی میگیرند گندکاری میکنند وهزارتا کوفته دیگه فقط بخاطر زیاده خواهی.بابا فکر زندگیتون باشید شما اگه تعصب و غیرت دارید بزارید برای ناموس خودمون که با لباس و مانتو تنگ و آرایش کرده بیرون نیان و ادامه دهنده راه شهدا یعنی حجاب .زنان بدکاره و رقاص کشورهای دیگه میان امام رضا مسلمون میشن ناموس ما میره خارج رقاص میشه .بس کنید هی شمارتون را نزارید برید کمی غیرت یاد بگیرید .خدا خودش محافظ حرم امامان ما هست.

  • شیعه علی می‌گه:

   واقعا برات متاسفم اونایی که به هشون می گی عرب مفت خور! شیعه هستند ! ادم هستند! غیرتت رو به چی میفروشی؟؟

   به رابطه با امریکا !!!!! هیهات من الظله! حسین رو فراموش کردی؟؟؟؟؟

 167. جواد می‌گه:

  سلام اگه راه داره منم ببرید اگه کاریی هم بلد نباشم میتونم نوکری رزمنده ها بکنم۰۹۳۹۵۴۹۶۳۲۶

 168. مهدی توکلی می‌گه:

  برای بنده افتخار است که راه پدرم را ادامه دهم وآماده دفاع از حریم ائمه اطهار هستم لبیک یا حسین

 169. میثم انگوتی کلوچه می‌گه:

  میدونم من شانس ندارم اونم بین اینهمه آدم کی منو میبینه اما همه فن حریفم آماده ام جونمو بدم فقط این بی وجودارو خفه کنم این شمارمه تورو علی منم ببرید ۰۹۳۷۶۴۶۰۱۶۳

 170. سید محمد مهدی می‌گه:

  gharahseyyed@hotmail.com
  09362604259
  تو رو به خدا من و از قلم نندازید
  اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِکَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَیْنَ ، وَشٰایَعَتْ وَبٰایَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

 171. مرتضی می‌گه:

  دوس ندارم مثل این پسرای ابروگرفته بمیرم تورو به امام حسین راهو باز کنین بریم اونجا

 172. محمد می‌گه:

  ازاینکه نشستم میبینم یک گوشه دنیا بی عدالتی هست ویک عده بیگناهدارن کشته میشن ومن کاری از دستم نمییاد از خودم حالم به هم می خوره دوسال اموزش دیدم زیر پرچم مقدس ایران بچه دیارلرستانم شهرستان خرماباد اگه ازینا استفاده نکنم تااخرعمرم ازخودم بدم میاد می خوام دختر یک سالمو تنها بزارم بهدستور رهبرم درمقابل ظلم بیستم ۰۹۳۳۱۴۴۹۴۰۶

 173. حسین محسنی می‌گه:

  با سلام
  از اون روزی که جنایات داعش و دیدم آرم و قرار ندارم که اعزام بشم
  تو رو خدا هم راهنمایی کنید
  کارت پایان خدمت هم دارم و در خدمت سربازی هم ۱۸ ماه در گردان تکاور لشکر ۸۸ زرهی آوزش دیده ام
  ۰۹۳۵۶۳۸۳۲۰۲

 174. hesam می‌گه:

  amozesh khasi nadidam

 175. hesam می‌گه:

  slm man 14 salame lotfan begid chejori bayad beram .to karaj zendegi mikonam

 176. حبیب می‌گه:

  باسلام اماده شهادتم برایه دفاع از اسلام وحرمین معصومینم جانم فدای حضرت مهدی .خدمت مقدس سربازی هم رفتم تو یگان ویژه تهران تیپ المهدی کهریزک ویگان ویژه ایلام وتیپ شش مرصاد کرمانشاه هم خدمت کردم تو چند عملیات مبارزه با پژاک وتکفیری ها تو نوسودپاوه بودم واماده شهادتم.دوره جنگ درون شهری دیدم.

 177. حمید می‌گه:

  از تکنیکالیست های موفق تالار بورسم! تیزهوشان درس خوندم و ۲۸ سالمه! جانم فدای ایمه و حزب الله! خدمت سربازی رفتم و داتشجو هستم اگه میشه شرایط ثبت نام رو برام ارسال کنین ۰۹۱۴۱۶۳۹۷۲۳ خیلی جاها سر زدم ولی نتیجه ای نگرفتم

 178. نعمت الله محمدی می‌گه:

  ای بابا همش سر کاریه ۰۹۱۳۸۸۸۱۵۸۳

 179. نعمت الله محمدی می‌گه:

  درد اگر سینه شکافد نفسی بانک مزن میدونم سر کاریه توکل به خدا حداقل من اومدم وجدانم راضیه بزار سر کار باشیم

  ۰۹۱۳۸۸۸۱۵۸۳

 180. مرتضی می‌گه:

  ۲۵ساله ام و آموزش تیراندازی هم دیده ام.خدمت هم رفته ام.تورابه خدا راهش رو نشون بدید چطورمیتونم برم بااین کفاربجنگم.لبیک یاحسین

 181. باقری می‌گه:

  با سلام دوباره متا سفانه با هم هماهنگ نیستیم خصوصا بچه های تهران می توانند با مراجعه به مراکز سپاه ق نتیجه بگیرند وبا ر م ز به برادران واجد شرایط اطلا ع دهند کلنا عباسک یا زینب

 182. باقری می‌گه:

  با سلام خدمت برادران جهت اعزام فقط از طریق سپاه باید اقدام کنید

 183. منتقم کرار می‌گه:

  این روزهادردلم اشوبی به پاست.انگارکه ازچیزی یاجایی بازمانده ام.جایی ازجنس نینوا.دیگررقبتی نمانده.اطرافیانم دل به مال وترفندهای اقتصادی وتحصیلات عالی و…بسته اندامامن پریشانم وشوق شهادت درراه ثارالله وپیوستن به قافله نینوا رادارم.ضمنادرتدابیرنظامی نیز مهارتهایی دارم.لطفا جهت اعزام دراسرع وقت به من اطلاع دهید.پیامها رابه ایمیلم بفرستید.ممنون ارشما.daneshjo1100@gmail.com

 184. مرضیه می‌گه:

  سلام
  اقا مام دلمون جبهه میخواد کجا میفروشن؟؟

 185. میلاد پناهنده می‌گه:

  بسم الله ، آقا چطور میشه اعزام شد لطفا تماس بگیرید ۰۹۳۰۴۲۳۱۳۹۹

 186. میلاد پناهنده می‌گه:

  بسم الله
  آقا چطور میشه اعزام شد لطفا تماس بگیرید ۰۹۳۰۴۲۳۱۳۹۹

 187. سهیلا می‌گه:

  سلام.به نظرم تنها خانمی هستم که توی این سایت پیام میدم.در هر حال آقایان محترم توجه داشته باشند در حال حاضر واحد گزینش سپاه پاسداران برای اعزام به دو جبهه عراق وسوریه دارند ثبت نام میکنند.البته مراحل خاصی برای ثبت نام وگزینش دارند که یه کم طول میکشه.اگر یه پارتی توی سپاه داشته باشید یا کارت فعال بسیج داشته باشید وسوابق شفافی هم داشته باشین ،سریعتر کارتون راه میافته.اگر برتون دارند،بلافاصله رسمی میشید ومزایای خاصی بهتون تعلق میگیره، من خودم سپاهیم وجلوتر از شماها برای ثبت نام در پشت جبهه اقدام کردم اما گفتن فعلا به حضور خانم های ایرانی نیازی نیست اما چند نفر از اعضای خانوادم پذیرفته شدن والان توی صف اعزام اند. ما که قسمت نیست بریم اما شماها اگر رفتید ،این خواهر کوچکتون رو از دعای خیر فراموش نکنید.

 188. رضا می‌گه:

  از الان اماده ام ای کاش خبرم کنید

 189. مصطفی حمیدی می‌گه:

  ۰۹۱۹۴۷۵۹۷۵۹ . mostafa.hamidi30@yahoo.com
  قربان مرام و شرفتان مرا از قلم نیاندازید .

 190. مصطفی حمیدی می‌گه:

  ما جا ماندگان دشت کرب بلای ۸ سال دفاع مقدس الان موظفیم با دیو استکبار و ظلم هایی که به نام اسلام به اسلام و مسلمین کردن را اینبار هم مردانه جواب دهیم . به خدای محمد مشمول الضمه اید اگر رفتید وو این حقیر را جا بیاندازید …
  یا حق

 191. رضا علی پور می‌گه:

  هروقت کسی میخواست بره بامن هماهنگ کنه ماهم بربم(۰۹۳۶۷۵۲۸۰۸۵)

 192. سعید صادقیان می‌گه:

  لبیک یا زینب (س)
  خدایا به حق حضرت زینب ظهور سرور و مولامون رو نزدیک بفرما.
  ۰۹۳۰۶۳۰۰۶۶۰

 193. مرتضی معین می‌گه:

  پایه ام…!
  ۰۹۲۱۶۰۷۵۶۰۱

 194. مرتضی معین می‌گه:

  منم ببرید…!

 195. مسعود علیجان پور می‌گه:

  من قصدم رفتن دارم، چه قانونی چه غیر قانونی ۰۹۳۰۱۳۴۸۳۹۹

 196. حمید می‌گه:

  از تکنیکالیست های موفق تالار بورسم! تیزهوشان درس خوندم و ۲۸ سالمه! جانم فدای ایمه و حزب الله! اگه میشه شرایط ثبت نام رو برام ارسال کنین

 197. سعید می‌گه:

  جوونیم نذر حسینه۰۹۱۲۵۲۱۴۷۸۶

 198. ذبیح می‌گه:

  من اسمم ذبیح اله یعنی سر بریده خدا لقب ارباب بی کفن امام حسین(ع) جان زهرا(س)مادرش منو از قلم نندازین
  ۰۹۱۶۷۱۳۲۴۱۳

 199. علیرضا می‌گه:

  سلام منم امادم ۰۹۳۰۷۸۳۹۰۵۹

 200. جمال الدین رمضانی می‌گه:

  منتظرم برای فدا کردنه جانم در راه حق ۰۹۳۶۱۵۵۸۵۰۵

 201. رضالره می‌گه:

  جانم فدای اقایم…مارو هم ببرید ۰۹۳۳۳۹۰۵۵۴۰

 202. رضالره می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای جانم فدایت…ما رو هم جا نزاریت۰۹۳۳۳۹۰۵۵۴۰

 203. همایون جوانمرد می‌گه:

  باسلام
  جهت ثبت نام واعزام به عراق ویا سوریه کجا و به چه طریق باید ثبت نام کنم.۰۹۳۵۶۱۶۴۵۱۲

 204. حسین می‌گه:

  سلام داداش میخواستم بگم مدیونید اگر بتونیدو نذارید ما واسه دفاع بریم.

 205. هادی صالحی می‌گه:

  سلام من نیروی اماده گردان امام حسین سپاه هستم لطفا شرایطشو به ایمیلم بفرستید یا علی

 206. حسین می‌گه:

  سلام من از استان خراسان رضوی یکی از مختر عان خراسان هستم ۲۶ سالمه اسمم حسین .خواستم بگم من امادگی خود برای پیوستن به نیروی نظامی حاضرم برم با داعش بجنگم. یا حسین

 207. rasul می‌گه:

  حاظرم مثل آقام حضرت عباس در راه حق تشنه لب با دو دست بریده جان بدم

 208. rasul می‌گه:

  عشق باشد مرگ غلط اضافیست بهم خبر بدین

 209. rasul می‌گه:

  جانم در راه خدا ارزشی نداره بسم ا… با تمام وجود در خدمتم

 210. علی می‌گه:

  یه ساله هم فرمتون و پر کردم هم اس ام اس دادم چرا خبری ازتون نیست؟ سر کاریه؟

 211. سبحان اسلامی می‌گه:

  با سلام
  گرچه در لبنان به فیض شهادت نایل نشدم اما مردانه در سنگر امام حسین جنگیدم
  دوستانی که شاگردان دفاع شخصی من بودند پر کشیدند
  بهای پاسداری از مقدسات ارزشمند است
  کاش فدایی خاندان هاشمی باشم
  من ناچیز را فراموش نکنید

 212. ahmad ahmadi می‌گه:

  ۹۱۹۸۵۱۴۸۴۲
  بگین ش تا شام سینه خیز میرم.بخاطر بی بی سه ساله منو یادتون نره.
  یاعلی

 213. داحیمی می‌گه:

  من به یاری خدا تا آخرین قطره خون برار مردم عزیز و شهید پرور جهان و شهدای گرامی ۸سال دفاع مقدس در برار ظلم و کفر ایستادگی میکنم انشاالله لطفا جهت یاری شما بسیجیان عزیز با این شماره تماس بگیرید.۰۹۱۳۸۱۶۵۸۱۹

 214. علی ساعدی می‌گه:

  من علی ساعدی ۱۷ ساله از اهواز هستم و اماده دفاع از حریم شیعه هستم

 215. سیدعلی هاشمی می‌گه:

  با اذن رهبرم از جانم بگذرم در راه این حرم در راه یار
  یاعلی

 216. رحمان می‌گه:

  به نام خدای یکتا سلام خدمت همه ی برادران انشاالله همیشه پیروز وسربلند باشید من و دوستم همچون برادران اماده جان فدایی در راه خدا هستیم۰۹۳۵۹۱۲۵۶۹۰و۰۹۳۵۹۲۸۱۰۸۳

 217. سعید می‌گه:

  با داعش که معلومه باید جهاد نظامی کرد ولی یکی بگه با داعش بانکی و داعش اقتصادی داخلی باید چی کار کرد یاعلی!!!

 218. على می‌گه:

  امادم.لبىک ىا حسىن

 219. خدایا . خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما . خامنه ای رهبر به لطف خود نگه دار. زیارت کربلا نصیب ما بگردان . رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما . امین یا رب العالمین .ایمیل بزنید تنهاتون نمیزام قسم خوردم

 220. مرتضی می‌گه:

  سلام تو رو خدا اگه امکان اعزام هستش برام ایمیل کنین تا شاید شاید بتونیم امام زمانمونو از خودمون تا حدی راضی کنیم شیعه زنده باشه و یه عده ادمهای حرام خور بخوان بیان به حرمین ما تعرض کنن انشاالله که بتونیم با کمک قلب تپنده هستی امام عصرمون ریشه همشونو خشک کنیم (انشاالله)

 221. جواد می‌گه:

  اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم.اللهم عجل لولیک الفرج

 222. محمدرضاصفری می‌گه:

  سلام هنوز هم میشه اعزام شداگر میشه چجوری باید اعزام شیم لطفا راهنمایی کنید

 223. سعید می‌گه:

  به خدا قسم امام زمان منتظر ماست تا برگردیم خداوند مارو تو جهاد اصغر تست کرده و ما از این آزمون سربلند بیرون اومدیم و حالا نوبت تست جهاد اکبر رسیده به خدا قسم اگه ما تو این آزمون هم سر بلند بیرون بیاییم امام زمان عج رو صد در صد خواهیم دید تو جهاد اصغر ما ۱۵ سال با رژیم پهلوی جنگیدیم و به پیروزی رسیدیم و در وهله بعد تو جنگ هشت ساله با رژیم بعث به پیروزی رسیدیم و حالا اگه در مواجهه با جنگ نرم که بعد از دفاع مقدس به شدت از سوی آمریکا و غرب داره به ما تحمیل میشه هر روز ادامه داره در مقابل رژیم صهیونیستی به پیروزی برسیم کار تمومه و وعده الهی تحقق پیدا می کنه دوست دارم نظر دوستان رو بدونم

 224. سعید می‌گه:

  شاید این نظر من با موضوع دفاع از حرم کمی بی ربط باشه ولی بد نیست عنوان بشه من می خوام درباره یک واقعیت و حقیقت تلخ صحبت کنم واقعیت امکان تکرار واقعه کربلا زمانی که امام حسین داشت با مردم شام و کوفه سخن می گفت به این مردمان گفت به دلیل حرام خواری شما از راه حق منحرف شدید و شکم های شما از مال حرام پر شده است حالا اوضاع و وضعیت بانکی امروز کشور ما که بدون حساب و کتاب دارن سود و بهره می گیرن و پرداخت می کنن و بانک ها مستقیم بر اقتصاد مردم تاثیر می ذارن تو نماز جمعه قم آیت الله شبیری زنجانی تاکید کردند که نظام بانکی کشور ربوی می باشد و باید اصلاح شود زنا در اسلام گفته نشده که جنگ با خداست ولی ربا جنگ علنی با خداوند می باشد تو روایت داریم که یک بار ربا خوردن برابر با چهل بار زنا با محارم تو مسجدالحرام می باشد من از این می ترسم که به جای اسرائیل و آمریکا خودمون به روی امام زمان شمشیر بکشیم همانند مردم کوفه که امام زمان خودشونو به کوفه دعوت کردن ولی به جای یزید همون اهالی کوفه به روی امام حسین شمشیر کشیدن حالا ما باید یه فکری به حال نظام بانکی ربوی بکنیم و نذاریم واقعه عاشورا تکرار بشه

 225. یزدان اسفندیاری می‌گه:

  من آرزوی جنگ با داعش را دارم و حتی با دست خالی هم شده هر کدام از این شیطان های کثیف را بگیرم تکه تکه می کنم

 226. سعید می‌گه:

  من هم به داعش و سعودی ها و هر کس که بخواد به اهل بیت نزدیک بشه من دیگه منتظر نمیمونم به والله قسم انقدر انرژی دارم که سر ۱۰۰ داعشی را یکجا بزنم والله اگه به امام حسینم توهینی بشه من دیگه خودمو میزنم به سیم آخر نگید الان احساسی دارم حرف میزنم من هم یک قاسم سلیمانی هستم فقط دستم از اون داعشی ها کوتاهه وگرنه الان معلوم نبود کربلایی دیگر برایشان بوجود می آوردم…منتظر خبرتون میمونم اگه نشد خودم میرم

 227. سعید می‌گه:

  من دانشجوی رشته مکانیک هستم و به تازگی با رتبه ۸۵ دانشگاه دولتی تو مقطع کارشناسی قبول شدم من حاضرم بعد از تمام شدن امتحانات دانشگاه و اعلام نتایج بیام و سه ماه تابستان رو به دفاع از حرم های مطهر در عراق و سوریه بپردازم من کاری به برحق بودن یا نبودن بشار اسد و حیدرالعبادی ندارم من فقط قصدم دفاع از حرمه و کمک به کودکان بی گناه و حمایت این طفل معصوما شیعه و سنی و مسیحی و کرد بودن مردم اصلا برام اهمیتی نداره

  • نوبت شما می‌گه:

   با سلام و تقدیر و تشکر از شما و اعلام آمادگی تان برای دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام..
   با توجه به اینکه نوشتید کاری با بر حق بودن یا نبودن بشار اسد و حیدر العبادی ندارید! یک سؤال از شما داشتم: در این صورت، با این جمله امام خمینی رحمة الله علیه که فرمودند: «ما ملت گریه سیاسی هستیم» چه می کنید؟؟ و اصولاً این جمله برای شما چه مفهومی دارد؟
   برداشتی که من از این صحبت شما دارم این است که شما اگر در کربلا سال ۶۱ هجری هم بودید، کاری با برحق بودن یا نبودن امام حسین و یزید نداشتید و فقط به هدف حمایت از کودکان تشنه لب و زنان و کودکان بی دفاع به جنگ با دشمنان اسلام می پرداختید..
   الله اعلم که هرکدام از ما اگر واقعا در آن صحنه کارزار بودیم، واقعاً جزء کدامین دسته بودیم، یزیدی می شدیم یا حسینی؟! واقعیت تا آرزو خیلی تفاوت دارد فرسنگ ها راه..

   آیا ما نباید دوست و دشمن خود را بشناسیم و چشم و گوش بسته با شنیدن هر ندایی بشتابیم؟ شاید دشمن از غفلت ما سوء استفاده نماید و از راه دوست بر ما غلبه نماید؟ آنوقت چه؟!
   الغرض، ما همگان را به شناخت دوست و دشمن واقعی دعوت می کنیم.. اگر پای در راه جهاد می گذاریم، -حتی بر حق- با شناخت و معرفت برویم مبادا در میانه راه دچار لغزش شویم.

 228. مصطفی می‌گه:

  لطفا شرایط اعزام و در کل همه چی در مورد اون رو برام ایمیل کنید ممنون ….

 229. soheilnima می‌گه:

  به امام حسین(ع)قسم میخورم که شماهارو تیکه تیکه کنم فقط منتظرم رهبرحکم جهاد بده و راه جهاد باز بشه فقط موندم چرا رهبر حکم جهاد نمیده تا این کثافتهارو به درک واصل کنیم؟؟؟؟؟!!!!!

 230. امیر می‌گه:

  سلام.راه ثبت نام برای مبارزه با داعش رو لطفا برام ایمیل کنین
  توانایی نابود کردن همه اعضای داعش رو با لطف خدا دارم.لطفا راهنمایی کنین.یا علی

 231. سید میلاد جمدی اصفهان می‌گه:

  حسبنا الله و نعمل وکیل (به یاری الله دشمنان از بین میروند)

 232. اسحاق کوهی می‌گه:

  سلام. توروخدا توروجان امام حسین من چه جوری برم اعزام شم تا دینمو ادا کنم .خدایا یعنی میشه منم لایقتشو دارم یعنی وجدانن خبرم کنید ۰۹۳۰۳۷۶۵۸۸۰

 233. امیراکبری می‌گه:

  ان شاالله بانیت پاک اعزام بشیموخداوندمتعال ازمون قبول کنه وهمیشه وهمه جاپناه مسلموناباشه!به امید روزی که آقامون بیادوهمه داعشیاوتکفیری وظالماازبین برین!اللهم عجل لولیک الفرج

 234. مجید می‌گه:

  سلام به همه من حاضرم واسه دفاع از حرم امام حسین وحضرت زینب شاهرگمو بدم ونفس داعشیارو توکربلا بگیرم

 235. رضا می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم.در ابتدا خداوند سایه مقام رهبری امام خامنه ای مستدام باشد . ای رهبر ازاده امادیم اماده…

 236. علی گنده می‌گه:

  من اماده ام بیام یک سربازم هستم

 237. احمد علیجانی می‌گه:

  سلام اگه توفیق بشه ولیاقتشو داشته باشم ارزو دارم که منم دریابید واعزامم کنید امیدوارم بتونم با این کاروان امام حسین همراهی کنم.

 238. نوذر می‌گه:

  ثبت نام نمیخاد اقا فرمان بده کسی هست اجابت نکته؟؟؟
  ما سالهاس منتظررر جهادیم

 239. نوذر می‌گه:

  ثبت نام نمیخاد اقا فرمان بده کسی هستت که اجابت نکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ما مدت هاسسسس منتظرر جهادیممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 240. میلادیدالهی می‌گه:

  توروخدا منم ببرید اماده اماده ام.۰۹۳۵۷۳۸۳۰۷۹

 241. داوطلب شهادت می‌گه:

  کربوبلا دلم واست تنگ شده بطلب

 242. داوطلب شهادت می‌گه:

  اماده اماده هستم به امام حسین قسم هرقسمتی بدن کار میکنم فقط هدف من خدمت هست یا علی منتظر جوابم برادر

 243. داوطلب شهادت می‌گه:

  خدا نعلت کنه داعش روز به روز لشگرش بیشتر میشه ولی ما همانی هستیم که هستیم سردار سلیمانی خودت نظری کن از طرف دولت عراق

 244. داوطلب شهادت می‌گه:

  افتخار میکنم که چندین سال در راه امام حسین علیه السلام خدمت کردم بدون منت ولی نمدونم چرا مارو واسه مدافع از حرم امام حسین نمیبرن ولی افغانی هارو میبرن شاید اونا از ما بهترن

 245. داوطلب شهادت می‌گه:

  تورو خدا اذیت نکنید چطوری بریم مدافع حرم امام حسین باشیم شرایط چی میخواد وبه کدوم سازمان مراجعه کنیم

 246. علقمه می‌گه:

  باسلام،مدیریت محترم نوبت شما میتونم بپرسم بنده دانشجوی بسیجی تو کدوم مرحله از زندگیم فرصت داشتم که به آموزش های چریکی بپردازم که شما می فرمایید باید دوره ویژه بگذرونیم،مگه زمان جنگ جوونامون دوره چریکی گذرونده بودن که ما هم بگذرونیم،البته بجز فرماندهان ارشد؟اینکه میگید اگه شرایط حاد بشه اونوقت با دستور مراجع اعزام عمومی میشه،یعنی میخواید صبر کنید شرایط سخت بشه؟چرا علاج پیش از واقعه نمیکنید؟اللهم عجل شهادتی.

 247. کارمند ارتش می‌گه:

  صبر تا به کی .فرمانده من فرمان ده .

 248. پویا سهرابی می‌گه:

  تا جان دارم آماده ذفام از اسلام هستم اینم شماره ی من ۰۹۳۸۷۱۳۸۵۱۶

 249. عبدالرسول می‌گه:

  لبیک یا حسین ۰۹۳۷۵۷۹۸۲۵۸

 250. ابوالفضل جعفرابادی می‌گه:

  برای دفاع ازحرم ارباب خودم هستم

 251. بهزاد می‌گه:

  یا حسین جانم به فدای خاک پاک کربلا

 252. حمید می‌گه:

  حرف اضافی برای توضیح ندارم من یک مسلمان و شیعه هستم جانم فدای اهل بیت آماده اعزام هستم هرزمان تا نفس می اید به لطف خدا من هم اماده هستم

 253. حجت نثاری می‌گه:

  ۹۳/۹/۱۲
  وای اگر خامنه ای اذن جهادم دهد
  ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد
  لبیک یا خامنه ای
  اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک بحق حسین ابن علی
  ان شاء الله… لبک یاخامنه ای ماهم هستیم ۰۹۱۸۳۳۹۴۳۷۴

 254. حجت نثاری می‌گه:

  ۹۳/۹/۱۲
  وای اگر خامنه ای اذن جهادم دهد
  ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد
  لبیک یا خامنه ای
  اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک بحق حسین ابن علی
  ان شاء الله… لبک یاخامنه ای ماهم هستیم

 255. امین می‌گه:

  سلام منم میخوام اعزام بشم شما رو به خون سرورمون سیدالشهدا حتما خبرم کنین اینم شمارم ۰۹۳۸۲۳۸۲۷۰۵

 256. محمدرضا می‌گه:

  لبیک یازینب.ماهمه فداییان زینبیم اینم شماره تماس۰۹۳۶۲۳۵۱۶۰۵٫یازینب

 257. محمدرضا می‌گه:

  لبیک یازینب.شمارابه جان زینب اجازه بدین مابریم واسه دفاع اززینب بجنگیم اینم شماره تماس۰۹۳۶۲۳۵۱۶۰۵٫یازینب

 258. محمد می‌گه:

  شرایط اعزام رو لطفا ایمیل کنیید

 259. محمد می‌گه:

  سلام من هم هستم اینم شماره تماس ۰۹۱۸۲۰۱۲۹۸۳لطفا منم ببرید

 260. مهدی می‌گه:

  ۰۹۱۳۸۴۶۷۷۲۳ اینم شماره تماس منم هستم

 261. مهدی می‌گه:

  اگه دیر نشده منم هستم ولی خداییش ببرید الکی شعار ندید

 262. جواد می‌گه:

  یا الله
  لبیک یا زینب
  چطور میشه اعزام شد شماره تماسم ۰۹۱۳۶۹۴۰۹۹۳

 263. سلام منم میاما . منتظر خبرتون هستم . تا بیایم به یاری امام شهیدمون و با یاری خداوند و مردمان خوبمون
  داءش رو از جا دربیاریم

 264. معراج می‌گه:

  پاسپورتم تو دستمه شمارم۰۹۱۶۰۹۸۰۴۲۳٫دوره هم گذراندم از هر شهری اعزام باشه میام به عشق بی بی زینب

 265. سید میلاد جمدی اصفهان می‌گه:

  ۱

 266. سید میلاد جمدی اصفهان می‌گه:

  حس دنیا پرستی ندارم دوست دارم به وصال برسم اول جهاد دوم کشتن کفار و منافقان سوم شهادت ان شاء الله ۰۹۱۳۱۰۹۶۰۱۰

 267. بهروز می‌گه:

  منم ببرید جا نمونما

 268. میلاد می‌گه:

  ارزوی من کسب رضای خداوند است.سوالات زیادی دارم پاسخگو کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خدایا دوستت دارم مرا دوست بدار اگر قابلم….
  خدایا شهادت برای اهلش است ما را در زمره انان قرار ده….
  خدایا ما را به مرگ عادی از این خرابه نبر…
  خدایا این ها التماس اند ن فرمان…
  اینان را از ته قلبم نوشتم گریان بودم من را به ان برسان یا حلیم…
  اللهم عجل لولیک الفرج

 269. محمدرضا می‌گه:

  ۰۹۱۲۳۸۴۰۶۱۵ آماده ام برای جان دادن در راه حضرت زینب سلام الله علیه

 270. محمدعلی ساعدی می‌گه:

  سلام
  خواهشا اگه کسی راهی را برای اعضام دارد
  اشنایی دارد که به ما کمک کند
  با این شماره نماس بگیره
  ۰۹۳۵۶۳۷۱۹۱۲
  ممنون میشم بخدا تا اخر عمر نوکرشم
  بخدا دیگه دارم میمیرم وقتی هر روز خبر شهادت یکی رو میارن یا جنازه یکی از مدافعین رو میارن اتیش
  میگیرم نمیتونم دیگه صبر کنم از مسولین عزیز خواهش میکنم برای ما کاری کنن

 271. علیرضا شهبازی منفرد می‌گه:

  با سلام … بنده برای سفر و پیوستن به صفوف جهاد علیه این جماعت گمراه وهابی و سلفی تصمیمی جدی دارم … و ماه هاست که به این موضوع فکر کردم و اما سوالاتی دارم از شما … ۱٫جوانانی که به سربازی نرفته اند و از نظر جسمانی سالم هستند قانونا ممنوع الخروجند (مثل من) آیا با این وجود با تبصره ای یا قانونی میتوانیم برای جنگ به خارج کشور برویم؟ ۲٫در متن نوشته اید اعزام برای دفاع از حرم حضرت زینب و حرم امام حسین (علیهما السلام) آیا منظورتان این است که فقط و فقط در اطراف حرم ها با اسلحه گشت میزنیم ؟؟؟؟و برای عملیات ما را به مناطق حساس مانند دیاله و رمادی و تکریت اعزام نمی کنند؟؟؟ ۳٫من به زبان عربی بطور کامل مسلطم و هم لهجه ی خلیجی و هم لهجه ی عراقی را بخوبی میفهمم آیا میتوانم در زمینه ی ترجمه کمکی بکنم؟ ۴٫آیا بابت سفر و خورد وخوراک در عراق یا سوریه هزینه ای متحمل میشویم؟ ۵٫چه مدتی در عراق یا سوریه می مانیم؟؟ آیا میتوانیم تصمیم بگیریم که چه مدت بمانیم؟ ۶٫آیا حتما باید بسیجی فعال باشیم تا ثبت ناممان کنید؟؟ من عضو معمولی بسیجم و نه فعال! ۷٫تمرینات آموزشی نظامی چقدر طول می کشد؟ ۸٫حقیر تصمیم دارم در آینده ان شاء الله بعضویت سپاه پاسدارن در بیایم … آیا به ما مدرک… نامه … یا هرگونه اوراق رسمی و قانونی میدهند برای اثبات اینکه برای جنگ بخارج کشور اعزام شده ایم؟؟؟ منتظر جواب شما دوستان عزیز هستم

 272. سرایلو می‌گه:

  لبیک یا حسین، هیهات من زله

  آماده مبارزه هستم

 273. محمود قالبی حاجیوند می‌گه:

  لبیک یا حسین

 274. بسم رب الشهدا.
  بنده با تمام وجود اماده جان فشانی برای اهل بیت هستم .لبیک یا حسین لبیک یا زینب

 275. سرباز می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم.
  ای بابا پس کی میریم کربلا . فقط موقع رفتن حتما مارو هم خبر کنید تا از قافله جا نمونیم . ممنون یا علی مدد…
  اللهم عجل لولیک الفرج یا مولا یا صاحب الزمان (عج)….
  ۰۹۳۰۸۹۹۵۰۹۱

 276. امیر حسین الیان می‌گه:

  اماده ی شهادتم همین که رهبرم سید علی و فرمانده ام دلیری چون سردار سلیمانی باشد جانم ارزشی ندارد

 277. مجتبی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم .حضرت اقا دستور بدهند اماده امادم فقط زود..کی میشه رفت؟؟؟؟؟؟ما خیلی هستیم

 278. محمد رضا حاتمی می‌گه:

  همچون پدر و پدربزرگم که هر دو در راه اسلام ناب محمدی شهید شده اند منم بی صبرانه تشنه این شربت گوارا هستم.

 279. علی می‌گه:

  اماده اعزام به سوریه یا عراق برای دفاع از حرمین شریفین

 280. محمد ق می‌گه:

  من انصاری الی الله
  قال الحواریون
  نحن انصارالله آمنا بالله واشهد بأنا مسلمون

  ما اهل کوفه نیستیم
  علی
  تنها
  بماند

  یه راهی پیدا کنین که بریم برای جهاد فی سبیل الله تا انشاءلله لشکر باطل رو در هم بکوبیم
  و انشاءالله که شهید هم بشیم

 281. محمود می‌گه:

  سلام
  من خیلی وقت است که منتظر توفیق شهادت هستم. آماده آماده ام

 282. وحید می‌گه:

  الله اکبر.اشهد ان لا اله الله.
  منم هستم.تاپای مرگ.

 283. مهدی می‌گه:

  سلام

  تا اخرش هستم به مولا علی و سالار شهیدان

  سر کاری نباشه فقط

 284. مجید می‌گه:

  با سر اماده شهادتم۰۹۱۹۴۵۲۵۳۵۰

 285. علی می‌گه:

  اماده اعزام به عراق یا سوریه برای کمک به مردم۰۹۱۲۷۴۷۰۴۶۸

 286. مجتبی می‌گه:

  به خدا وقتی میبینم با پرچم لا اله الا الله سر مردم بیگناه میبرن از زنده بودن خودم شرم میکنم.
  مهدی بیا که داره دیر میشه

 287. مریم می‌گه:

  سلام من میخوام به پیشمرگ های کرد کوبانی بپیوندم لطفا راهنمایی بفرمایید درود بر کردستان

 288. فرهاد پرویزی می‌گه:

  سلام لعنت بر یزیدو یزیدیان منم خیلی دلم می خواد برم اونجا کمک کنم فقط نمی دونم چجوری عضو بشم واقعا عاشورا همیشه تکرار می شه راهنمایی کنید واقعا دلم گرفته.

 289. نورالله خانی می‌گه:

  به عشق مولا امیرالمومنین آماده حضوردرعراق وسوریه هستم

 290. مصطفی ملکان می‌گه:

  man mostafa malekan32 saleh basiji arshad memari khahane ezam b soryeh hastam

 291. بهرام می‌گه:

  اقا منم هستم گنام گردنتون اگه نبرینم.

 292. محمدامین می‌گه:

  هرچند بنده روسیاهی هستم اما برای اهل بیت ازجان گذشتن کار سختی نیست

 293. شاهرخ می‌گه:

  از بچه های افغانستان هر کی خواست بره ایمیل بزنهshahrkh.kabiri2014@gmail.com

 294. بهروز می‌گه:

  باسلام واحترام،با۱۷سال سابقه بسیج وگردان عاشورا درصورت نیازآماده دفاع از اسلام وقران وحرم اهل بیت هستم.

 295. از اروپا می‌گه:

  بنده هم حاضرم جان ناقابلم را زیر پرچم ایران تقدیم بکنم

 296. سجاد دنیازاد می‌گه:

  اینجانب سجاد دنیازاد فرزند جانباز و سزبازنیروی انتظامی مهارت کامل در تیر اندازی با انواع اسلحه ها و رزم تن به تن امادگی خود را برای جهاد و مبارزه با کفر اعلام میدارم لطفا هر چه سریع تر مساعدت شود در غیر این صورت به صورت قاچاقی و انحتاری اقدام خواهم کرد۰۹۳۵۱۸۰۰۲۲۰

 297. میلایدالهی می‌گه:

  تورو به امام حسین قسمتون میدم منم ببرید

  • رامین گل محمدی می‌گه:

   ما اماده ایم تا در راه دفاع از حرم شیعه جان خودمان را نثارکنیم هرچند میدانیم این راه سخت هست و اخرش شهادت هست ولی ما به عشق اخرش می اییم ما عاشق شهادیم ما اماده ایم تا با پرچمداری امام خامنه ای دست غاصب تکفیری را ازحرم دورکنیم…..

 298. علی می‌گه:

  سلام خونم به جوش امده که این بی شرفها زیر پرچم محمد رسول الله انسانهای مظلوم را می کشنند فقط بگویید کجا بیایم تا با دستانم تکه تکه تکشان کنم

 299. منتقم می‌گه:

  دراموروسیاست های جنگ یجورایی نابغه ام.اگرنقشه های جنگی رادراختیارم قراردهیدخواهیددیدکه چطور برای انهاتدبیرمیکنم وباکمترین خسارت پیروزی رابه ارمغان می اورم.امیدوارم فرماندهی بخشی رابه من بسپارید.اگرمراخواستیدبه ایمیلم پیام بدید.ازروی شماره امکان داره دشمن به اطلاعاتم پی ببره.پیروزباشید.

 300. امیر محمد می‌گه:

  من اماده ام که بیایم از حرم امام حسین و حضرت ابلفضل دفاع کنم و داعشی ها را با سلاح تکه تکه کنم فقط بگو یید کجا بیایم

 301. majid می‌گه:

  سلام.منم میخوام برم.لطفا تماس بگیرید منتظرم.فقط تا یک ماه دیگ میخوام برم خواهشا زودردیفش کنید ممنون. ۰۹۱۰۶۸۹۲۲۹۳

 302. آرش گودرزیان می‌گه:

  سلام من آماده جهاد هستم در مقابل داعش.جانم فدای رهبر ۰۹۳۹۶۳۷۷۹۲۹این شماره من هست تا آخرین قطره خون میجنگم
  یا مهدی

 303. آرش گودرزیان می‌گه:

  سلام و درود من سرعت عمل بالایی دارم وبسیار دقیق هستم.آمادم واسه رفتن ب جنگ با داعشی ها.جانننننننننننم فدای رهبر و کشورم کسی به حرم خانوم چپ نگاه کنه سرش رو سینشه

 304. جواد می‌گه:

  سلام.سلام برشهدای مدافعنان حرم ….من خیلی دلم میخوادثبت نام کنم …یاصاحب الزمان مرا دریاب ….من جوان ۲۳ساله متاهل جانم را فدای اهل بیت و رهبرم امام خامنه ای میدهم ….اگر رهبرم فرمان دهد جان را فدای امام حسین و رهبرم میکنم……خدا یارتان رزمندگان مدافع حرم

 305. ali gohari می‌گه:

  سلام ازتون میخوام این مسخره بازی رو جمع کنید چون واقعا حال آدم رو بهم میزنه.یعنی چی اگه واقعا میشه ثبت نام کرد و رفت ی آدرس درست به همه بدن تا برن اگه نمیشه این سایت رو جمع کنید و با احساسات مردم بازی نکنید.شما انقدر احمقید که نمی فهمید که خیلیا شماره هم گذاشتن و چقدر راحت دشمنان اسلام افراد رو می تونن شناسایی کنن.خلاصه کار درستی نیس.در ضمن اونایی که میان ثبت نام زمان عمل هیچ کدوم به این حرفهایی که زدن عمل نمیکنن.

 306. مرتضی خدابخشی می‌گه:

  با سلام:
  خدمت:سپاه قدس
  من درست خدمتم تموم شده اما بارها در خواب دیده ام که هنوز لب مرزم و در حال خدمت داره خوابم تعبیر میشه: من باداعش و اسلام ستیزان که منو از راه بدر کردند و خناس در من چند صباحی رخنه کرد و به زمینم زد اسم مولایم علی را اوردم از زمین بلند شدم و دیدم نادیدنی هارا سربازان داعش پولکیند اما سربازان محب مولا علی اهل دلندو چشم داشتی به این دنیای وانسا ندارند ..حیدر علی جانم مدد

 307. مرتضی خدابخشی می‌گه:

  باسلام: خدمت اساتید حوزیه سپاه قدس من شخصء
  حاضرم به عشق مولام علی و اهل بیت بی منت و پاداشش جهاد است را گواراتر از مادیات میدانم و ترس در مقابل خناس های داعش برایم ننگ است چون من منجی مولاعلی دارم این شماره:۰۹۳۵۴۶۳۳۸۷۷

 308. رضا می‌گه:

  سلام حاضریم به مولا

 309. علی می‌گه:

  در دوران سربازی بالاترین امتیاز در زدن خال سیاه سیبل هدف گیری را با کلاشینکف دارم اماده برای head shot کردن تمام داعشی ها

 310. روزبه می‌گه:

  سلام لبیک یا اباصالح المهدی.بابی انت وامی منم هستم خبر از شما هر لحظه بفرمایید

 311. مهدی می‌گه:

  اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک

 312. سعید می‌گه:

  حاظرم جانم دهم در راه عشق
  رزمی کار حرفه ای هستم و هر زمان که نیاز باشد حاظرم در هر جایی که بگید حاظر بشم تا از حرم ها و مقدساتمان دفاع کنم.

 313. حسین نورکی می‌گه:

  یا علی . شیعه بودن افتخارمه . هر وقت اعزام بود منم هستم . ۰۹۱۶۱۴۰۵۵۶۰

 314. رضا علیانی می‌گه:

  بسم الله

 315. رضا می‌گه:

  بسم رب شهدا و الصدیقین
  حسین حسین شعارمان شهادت افتخارمان.
  بسم الله منم هستم

 316. مصطفی می‌گه:

  جانم فدای حضرت زینب(س) من آماده جانفشانی برای ائمه اطهار هستم.اگه کسی می دونه چجوری میشه به سوریه اعزام شد به حضرت زهرا(س) قسمش میدم که به من اطلاع بده.اینم شماره تماسم ۰۹۱۰۲۱۲۵۴۷۱

 317. ناشناس می‌گه:

  اقا چه طور میشه عضو اعزام شد لطفا به ایمیل لم برای ثب تنام راهنماییم کنید

 318. ناشناس می‌گه:

  اقا چه طور میشه اعزام شد لطفا به ایمیل لم برای ثب تنام راهنماییم کنید

 319. مازیار (بردیا) می‌گه:

  سلام
  من کاری با داعشی ها ندارم . ۷ آبان مبارک باد . ۰۹۱۲۱۳۶۰۸۱۳

 320. محمد حسین منصوری می‌گه:

  سلام ما جوانان این مرز و بوم هستیم و برای دفاع از کشورمون و نیز دفاع از نقطه به نقطه از خاک کشورهایی که اعتقادات و باورشون با ما یکیه و از همه مهمتر اینکه زادگاه ، آثار ، بقعه و حرم مطهر معصومین تو همین کشورهای هم مرز مون هستند جونمون رو فدای رهبرمون میکنیم به امید شهادت در راه حفظ از ارزش های اسلام . و نمیزاریم از این به بعد دیگه هیچ نوع هتک حرمتی از طرف هر دون مایه پست فطرتی سر بزنه که بخواد تو ذهن مردم مسلمان جهان ثبت شه و اونارو آزرده خاطر کنه. خوی و خلق و فطرت ما با جوانان زمان ۸ سال دفاع مقدس اجین شده و تشنه ی درجه والای شهادتیم.

 321. مهدی عباسی ارباطی می‌گه:

  با نامو یاده خدا استرازی ایران وحدت مسلمانان جهان است و هدف کمکهای ایران به کشورهای منطقه همینست داعشو داعشیان بدانند تا من و امثال من است تا ایرانو اسلام ناب است تا زمانی که پرچم ولایت و اعتقاد به ان هست نمیگذاریم به ناموسو عزیزمون حضرت زینب چپ نگاه کنند به ولا علی قسم اگر رهبرم حکمه جهادم دهد داعش که سهل است کل دنیا را به اتیش میکشیم والسلام و علیکم و رحمه الله

 322. محمد می‌گه:

  با سلام.من آماده ام.۰۹۱۴۹۶۷۴۲۱۶

 323. محمد می‌گه:

  باسلام.بنده آماده ی دفاع ازحرم اهل بیت(ع) درسوریه وکربلا هستم.درصورت نیازخبردهید.باتشکر۰۹۱۴۹۶۷۴۲۱۶

 324. جاوید می‌گه:

  من یه همراه دوستانم آماده ایم خبر بدهید

 325. محمد می‌گه:

  جانم فدای ضریح شش گوشه اربابم حسین جانم فدای ضریح آقام ابوالفضل ۰۹۳۶۷۸۴۴۳۵۹

 326. مجتبی تقی پور می‌گه:

  تا پای جان از اسلام دفاع میکنم.انقد پست نشدیم که بزاریم دستشون به حرم حضرت زینب برسه.۰۹۰۱۰۴۶۳۶۴۴

 327. محمد می‌گه:

  منم میام

 328. محمد می‌گه:

  با سلام میلاد هستم
  تیر اندازی
  چرت بازی
  اسب سواری
  رالی
  کلا زرو فقط منو ببرید
  ماشین ادم کشیم هستم
  دستم به دامنتون
  ۰۹۱۹۲۹۵۳۵۱۵

 329. عبدالله می‌گه:

  فقط بگو کجا باید بیام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 330. فدایی گمنام می‌گه:

  من اماده ام برای دفاع از حرمهای اهل بیت لطفا خبرم کنید اماده ام برای جبران عاشورا امان از انتظار تا کی باید این احانتها را تحمل کرد شما رو بخدا یک راهی برای ما پیدا کنید تا بریم برای نابود کردن تکفیریها و وهابیها یا مهدی بیا لطفا به من خبر دهید

 331. حسن می‌گه:

  ما هم هستیم بسم الله…شماره ۰۹۱۱۹۱۶۶۳۰۸

 332. هادی می‌گه:

  هرچی زدم به پایین صفحه نرسیدم ماشالله …. منم میااااااام …. بسم الله

 333. مهران کلاء می‌گه:

  بسم رب الحسسن علیه السلام
  مهران کلاء ۰۹۳۵۴۰۱۳۰۸۶

 334. جواد می‌گه:

  سلام منم هستم برای دفاع از حریم اهل بیت جونم چیز ناقابلیه جوان و چالاک هستم فقط خبر کنید

 335. محسن می‌گه:

  سلام منم داوطلبم
  m.shariati54@yahoo.com

 336. کریم شنانی می‌گه:

  سلام. من معافی ۳ برادری گرفتم و هیچ آشنایی با صلاح جنگی ندارم ولی عاشق حضرت زینبم و باید برم از حرمش دفاع کنم و میدونم که قبل از اعزام آموزش میدن منتظر یه اشاره هستم ۰۹۳۵۶۵۲۱۸۴۶
  و به همه مژده میدم که اعلام جهاد نزدیکه

 337. احسان123 می‌گه:

  من خیلی دوست دارم اعزام شم لطفا خبرم کنید ۰۹۱۹۷۶۲۹۲۶۰

 338. رضا می‌گه:

  یا زهرا.
  آمادگی کامل دارم.
  دوره سلاحهای بدون عقب نشینی (توپ۱۰۶٫خمپاره)در خدمت سربازی دیده ام.

 339. رضا می‌گه:

  یا زهرا.
  رضا.۲۳ ساله.
  آموزش نظامی سلاههای بدون عقب نشینی در خدمت سربازی دیده ام.۰۹***********

 340. عبدالحسین می‌گه:

  اگر حضرت سید علی اشاره ای کنند.!
  >>> از استخوان های کتف و دندان دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) تسبیح میسازیم .<<<
  والله العظیییییم شب و روزی نیست که فکر ذبح و به درک واصل کردن مزدوران اسرائیل را در ذهنم نپرورانم.
  لیکن هیچ راهی میسر نیست برای رفتن به عراق و جهاد فی سبیل الله.!
  اما دشمنان بدانند که شیعیانی هستند که برای ریختن خون اعداء الله و اجرای حدود الهی سر از پا نمیشناسند.
  کاری کنیم که با دیدن جسد های تکه تکه شده هم پالگی هایشان (داعشی ها) شب ها را با ترس و رعب به صبح رسانند که ما به هییییییچ یک از اسراء و زخمی هایشان نیز هییییییییییییییییییچ رحمی نخواهیم کرد.!!!!!!!
  و هر کس در برابر محبین آل الله (ع) قرار بگیرد محکوم به هلاکت است به فجیع ترین وضع ممکن.!!!!!!!!!!!!

  و نصر الله من نصر محمد و آل محمد (ص).!!!

 341. سجاد می‌گه:

  سلام منم می خوام برم بجنگم طلبه علوم دینی هستم وسرباز امام زمان می خوام خدمت کنم به اقا۱۸سال دارم وایمیلم*****@gmail.comجواب بدید وشمارم۰۹****

 342. علی رضا می‌گه:

  بسم رب شهدا و صدیقین

  یا حسین

 343. محدثه دلدار محمودابادی می‌گه:

  موفق باشید

 344. ایدین میرزایی می‌گه:

  لبیک یا زینب

 345. ایدین میرزایی می‌گه:

  لبیک یا زینب
  اگر جان من نیز ارزشی دارد قسم به فاطمه خبر دهید که چگونه اعزام شوم
  aidin.mirzayi@gmail.com
  چه سعادتی بالاتر از مرگ سرخ در راه بیبی

 346. حامد می‌گه:

  ۲۶ساله ازکرمان لبیک یاحسین

 347. علیرضا می‌گه:

  لبیک

  سوره محمد (ص) آیه ۴

  فاذا لقیتم الذین کفروا فضرب الرقاب حتی اذا اثخنتموهم فشدوا الوثاق فاما منا بعدوا اما فداء حتی تضع الحرب اوزارها ذلک و لویشاء الله لا نتصر منهم ولکن لیبلوا بعضکم ببعض و الذین قتلو فی سبیل الله فلن یضل اعمالهم

  ترجمه: چون با کافران روبه رو شدید، گردنشان را بزنید و چون، آن ها را سخت فروگرفتید،اسیرشان کنید و سخت ببندید و آن گاه یا به منت آزاد کنید یا به فدیه تا آن گاه که جنگ به پایان آیدو این است حکم خدا و اگر می خواست از آنان انتقام می گرفت ولی خواست تا شما را بهیکدیگر بیازماید و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نمی کند.

  • سعید بن جبیر می‌گه:

   احسسسسسنت برادر عزیز. جزاکم الله خیرا

   قال الله تعلی فی محکم کتابه:
   >>> قَاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَیُخْزِهِمْ وَیَنصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَیَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُّؤْمِنِینَ <<<
   با آنان بجنگید( و بکشید ایشان را)، تا خدا آنان را به دست شما عذاب و رسوایشان کند و شما را بر ایشان پیروزى بخشد و دلهاى گروه مؤمنان را خنک گرداند.

   الله اکبررررررررر
   خامنه ای رهبررررررر…!!!

 348. محمد بختیاری می‌گه:

  من پانزده سالمه آیا میتونم اعزام شم برادر
  به خدا قسم من پانزده ساله هیچ تفاوتی با آن مرد چهل ساله ندارم در امر جهاد
  جوابتان را به ایمیلم ارسال کنید
  montazeran_mahdi313@yahoo.com

 349. ناصر سعادتمندان می‌گه:

  منم داوطلبم

 350. سید سجاد می‌گه:

  ببخشید من ۱۶ سالمه میتونم بیام؟؟؟؟؟
  با ایمیل ام تما بگیرید!
  jazayeriband2000@gmail.com

 351. جاسر می‌گه:

  سلام تورخدا قسم بخداطر امام شهید مان حسین قسم میخاهم با داعش بجنگم میخاهم محافظ حرم باشم یکی از آرزو های من است لطفا ۰۰۹۳۷۹۳۶۱۹۰۲۵

 352. سعید می‌گه:

  سلام
  لبیک لبیک
  آقا چطور میشه اعزام شد لطفا تماس بگیری
  ۰۹۰۱۹۰۹۲۱۵۸

 353. علی می‌گه:

  سلام بر حسین .. علی هستم اماده شهادت از تهران ۰۹۱۲۰۲۱۰۴۱۶

 354. علی می‌گه:

  سلام علی هستم از تهران قسمتان میدهم به شرافت امام حسین مرا به جنگ با دشمنان اسلام ببرید .. فیلم کشتن کودکان را میبینم زنان خواهران عراقی سوری را میبینم از خودم بیزار میشوم که چرا نشستم… ۰۹۱۲۰۲۱۰۴۱۶

 355. سعید می‌گه:

  بنده و میلیون ها ایرانی در لحظه آماده دفاع از حرم اهل بیت و مبارزه با داعش هستیم، هر وقت نیاز بود میل بزنید!

 356. پادشاه هفت کشور می‌گه:

  لطفا من را جهت جنگ با بیگانگان و سرکوب داعشیها٬ انتخاب نمایید.
  paadeshahe_haftkeshvar@yahoo.com

 357. مرتضی می‌گه:

  لبیک.لبیک.لبیک

 358. مرتضی می‌گه:

  بسم الله. لبیک.۰۹۱۲۲۶۸۵۵۷۹

 359. مرتضی می‌گه:

  لبیک.۰۹۱۲۲۶۸۵۵۷۹

 360. حمیدرضا می‌گه:

  من یک پسر ۱۶ ساله هستم از تهران. من یکی از نوکرهای اهل بیتم البته اگر لیاقت داشته باشم من میخوام برم از حرم مطهر اما حسین ع دفاع کنم فقط نمیدونم چجوری باید اعزام بشم خواهش میکنم کمکم کنید

 361. سرباز می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  الله اکبر … الله اکبر …
  تا پای شهادتیم با خامنه ای….
  الهم عجل الولیک الفرج یا مولی یاصاحب الزمان (عج)…
  یا علی مدد…

 362. سرباز می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم…..
  الله اکبر الله اکبر …
  تاپای شهادتیم با خامنه ای….
  به خدا سوگند جان مدهم با یک اشاره یا خامنه ای….
  اللهم عجل لولیک الفرج یا مولی یا صاحب الزمان (عج)….

 363. ابراهیم می‌گه:

  یا زهرا (ع) . . . .
  ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
  از خطه آذربایجان. اماده اعزام هستم انشالله.
  مدافعین حرم حضرت زینب (ع)

 364. محمد خانلو می‌گه:

  من که متوجه نشدم کجا ثبت نام میکنن

 365. پیمان اله یاری می‌گه:

  اگه شیعه امام علی (ع) هستیم ننگ که بایستیم کشتار مسلمانان رو نگاه کنیم

 366. فرهاد حیدری گلرو می‌گه:

  اگه قابل باشیم و لیاقت داشته باشیم ما را هم ببرید ۰۹۳۵۲۲۵۲۵۳۷

 367. سعید می‌گه:

  خواهش میکنم اگر خبری از نام نویسی شد اطلاع دهید من دوره اورژانس دیدم اندازه سر سوزن ممکن مفید باشم جانم فدای رهبر

 368. سعید صالحی پور می‌گه:

  بنام الله که اوست پایدار و شاهد
  اینجا ایران است سرزمین شیران شمشیر بدست
  ما گوش بفرمان رهبریم در هرجا که دستورشان باشد انشاالله آماده جهاد با دشمنان خدا هسیم و چه سعادتی بالاتر از این
  که جان خود را در راه الله ورسولش و اهلبت او فدا کنیم

 369. کیانوش می‌گه:

  یا ابالفضل العباس جانم فدای اهل بیت
  ۰۹۳۷۳۳۸۲۰۵۶

 370. mahdi می‌گه:

  هی عوضیه داعشی ما از نسل کوروش هستیم.شما اگه با سلاح میای با داس سرتونو میبریم شانس بیارید دست من نیوفتید به جان مادرم قسم به مولایم علی به غیرت آذری سرتونو آنچنان که سر یع زن بدبخت رو با دست بسته بریدن سر شمارم میبرم رهم مهم هم خبری نیست اگع هرچه زودتر مارو اعزام کنید ممنون میشم۰۹۳۹۳۰۹۹۸۱۲

 371. باقری می‌گه:

  با سلام خدمت برادران مخلص بنده خیلی تلاش کردم ولی نشد عراق هم رفتیم متاسفانه هماهنگ نیستیم وگرنه میشه با حرف نمیشه هر کی هم میره راه نشان نمیده انشا الله خداوند متعال عنایت فرمایند ما هم توفیق یابیم اما بنده راهی بلدم با هماهنگی و فرا خوان در تهران جلوی سپاه ق میشه کلنا عباسک یا زینب

 372. سعید می‌گه:

  یکی بگه من چه جوری باید برم … حتما” باید غیر قانونی برم … آقا کوبانی هم داره سقوط میکنه … آقا کلی مسلمون دیگه سر بریده میشن … کلی انسان میمیرن و من اینجا نشستم … آقا شما که ولی مسلمین هستین یه کاری بکنین …. ۰۹۱۵۴۰۷۹۸۹۴

 373. سعید می‌گه:

  آقا سکوت بسه لطفا” … دارم خفه میشم از اینجا نشستن و جنایات داعش رو از اخبار دیدن … آقا قسمتون میدم بذارین برم …. ۰۹۱۵۴۰۷۹۸۹۴

 374. وحید می‌گه:

  با سلام به همه شهدا عزیز .من شاید بسیجی نباشم .شاید یه مواقعی برای مملکتم مفید نبودم ولی هیچ وقت بی غیرت نبودم .اجازه نمیدهم که یه مشت بی ناموس و تارک از خدا پرچم شیعه و امامان ما رو پایین بیارن.شما رو به خدا منم ببرید.۰۹۱۹۲۲۲۶۵۰۵

 375. مسعود می‌گه:

  نهار چی میدن ؟

 376. احمد می‌گه:

  من دشمن داعش ومتجاوزان ورودبه حریم اهل بیت علیه السلام وعاشق شهادت هستم مراباخودببرید منتظرم

 377. امین می‌گه:

  سلام
  هرچند امید ندارم از این سایت سعادت رفتن به حرم بانوی کربلا نصیبم بشه اما شمارم می زارم.
  ۰۹۳۰۵۵۶۶۹۲۷

 378. مهدی می‌گه:

  من هم اماده ام تا از حرم اغام امام حسین ع دفاع کنم در مقابل هرگونه حرمت شکنی . یا علی

 379. منتظرالمهدی می‌گه:

  امیر هستم۱۸ساله از کردستان….به مولا علی قسم دستشون به حرم بخوره زنده بگورشون میکنیم….فقط کافیه سید علی امر کنن من جونمم میدم….آماده ام آماده

 380. سروناز سادات می‌گه:

  سلام.اولا که مگه سایت شما فیلتر نمیشه؟چرا ی عده ادم احمق باید بیان و به ایت الله العظمی حضرت خمینی رحمت الله علیهم و ایت الله خامنه ای رهبر معظم کشورمون و سربازان جان در کف امام زمان توهین کنن؟؟؟دوما میخواستم بگم مربی سازمان هلال احمرم ی امدادگرم زبان عربی هم بلدم ،منم واسه اعزام خبر کنید ممنونم farahi.sarvenaz@gmail.com

 381. مهدی می‌گه:

  سلام بر همه دوستان. امیدوارم همه ما از یاران سید خراسانی باشیم. یک پیام برا آمریکا و رژیم صهیونیستی و مگس های کثیفشون(داعش): وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد………..

 382. محمدرضارضایی می‌گه:

  بااین همه تقاضا حال کردم ماایرانیان همیشه درشجاعت پیشتازیم مخصوصا درمورد باورهای دینیمان من هم بعنوان بسیجی دوره دفاع مقدس آماده ام آماده

 383. عرفان می‌گه:

  چجوری باید اعزام شیم شرایطش چیه ؟؟؟برام بفرستید ممنون میشمe_beramy@mihanmail.ir

 384. محمد می‌گه:

  اگه مردینو راست میگین اسم منم بنویسین.شمارو به قرآن قسم دادم ۰۹۱۳۹۵۴۷۹۵۹

 385. سلام علیکم.بنده موسوی هستم ۳۰ سالمه و اهل خوزستان و عرب زبان-فکر کنم ی جورایی بدرد بخورم.اگه موردی بود حتما اعلام بفرمایید. یا صاحب الزمان عج-۰۹۱۶۸۱۲۰۶۹۱

 386. 16 سالم...> می‌گه:

  میخواهم با سردار سلیمانی راه شهدا را ادامه دهم.لبیک یا خامنه ایی

 387. ما در ۸ سال دفاع مقدس سعادت نداشتیم به خیل عظیم شهداء بپیوندیم اکنون که نوبت به حفاظت از حریم مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت زینب(س) رسیده حاضریم در راه خدا و در را پاسداری از حریم اهل بیت رسوالله(ص) به سوریه یا عراق برویم. یا علی(ع) نصرت الله نصراللهی از سنندج

 388. جواد می‌گه:

  اقا منم هستم.خیلی دوست دارم با سربند یا زهرا بمیرم

 389. مشتاق تبریزی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام بر شهدای زنده.
  بنده هم قصد عزیمت دارم به کربلا.هرکی خبر دار شد که از کجا میبرن،بنده رو هم خبر کنه لطفا.۰۹۱۴۴۰۹۵۴۰۳

 390. سجاد می‌گه:

  همانطور که در عکس میبینید دارالقرآن شهدا فدامی تا کامل شدنش هنوزا هزینه های زیادی داره تا تکمیل بشه

  و به همین خاطر جناب آقای اکبری مسولیت جمع آوری کمک های مردمی را بر عهده دارد

  لذا خواهشمند است در صورت امکان همه ما در این امر خیر شرکت نماییم تا این مکان فرهنگی تربیتی را آباد تر نماییم.

  حتی با کوچکترین کمک مالی (دنیا مزرعه آخرت است)

  شماره کارت جهت دریافت وجه نقد:۴۰۱۹ ۲۹۵۷ ۶۰۱۸ ۶۲۷۷

  علی محمد اکبری

  همچنین بدهی هایی که بدلیل ساخت و تعمیر خانه عالم فدامی بجای مانده حدودا ۳/۵ میلیون میباشد که با یاری همدگر کاری کنیم تا بدهی این مکان هم صاف شود (اندک اندک جمع شود وانگهی دریا شود)

  شماره کارت جهت دریافت وجه نقد:۹۷۹۸ ۸۳۱۳ ۳۳۷۰ ۶۱۰۴

  صادق سپهری

 391. رضا کریمی می‌گه:

  بار دیگر تاریخ تکرار شد ولی ما مثل کوفیان حسین را تنها نمیگذاریم
  لبیک یا حسین ،لبیک یا خامنه ای
  دوره تکاور دیدم کاملا اماده هلاکت دشمنان خدا هستم
  تو رو به امام حسین اسم ما رو هم رد کنید
  تلفن ۰۹۳۶۶۱۳۱۷۰۰

 392. محمد خزائی می‌گه:

  منم میخام برم جنگ با داعش چجوری و کجا باید داوطلابانه ثبت نام کنم؟؟

 393. مهراد خزائی می‌گه:

  منم میخام عضو بشم … چطورری باید اینکارو کرد؟؟داوطلبه جنگ با داعش هستم

 394. علی می‌گه:

  کلنا عباسک یا زینب.

 395. داودصیادی می‌گه:

  لطفا اگرخبری درمورد اعزام به عراق شد من رادرجریان بگذارید۰۹۳۶۶۷۶۹۵۱۰

  بگذاریدشهادت درراه حق نصیب ماهم بشود دلاوران

 396. بهمن می‌گه:

  اماده ایم اماده بهمن سالاری ۰۹۳۸۴۸۴۵۰۴۶-۰۹۱۶۹۴۴۷۵۲۶

 397. کلب الرقیه می‌گه:

  من شبیه داییم که ۳۹ سالش بود اما ده ام که در راه دفاع از حرم حضرت رقیه وحرم حضرت زینب شهید بشم

 398. احسان احمدی می‌گه:

  من میخوام برم با داعش بجنگم پدرم جانبازه۳۱درصده
  الان باید کجا ثبت نام کنیم اسم بنویسم ؟
  سن ۲۳ سال اماده . الان کجا چکار باید کنیم اموزشمون بدن

 399. ferix می‌گه:

  یا ابا عبدالله
  من امادم واسه شهادت بار درهای بهست باز شده
  کربلا کربلا ما داریم میایم

 400. باسلام-به همه برادران ودوستانیکه عاشق ائمه اطهاربالخصوص امام شهیدان سرورمان امام حسین هستند-امیداست کسانیکه درآرزوی دفاع ازحرم مطهرندبزودی براورده شود.انشاالله

 401. سیدمحمدرضا می‌گه:

  سلام منم دوست دارم حضور داشته باشم هرکسی خبری شنید مبنی بر اعزام با منم لطفا هماهنگ کنید استراتژی واسه این جنگ دارم امیدوارم روزی برسه بتونم با این استراتژی مورد نظرم پوزه داعشو به زمین بمالم/////باتشکر محمد ۲۰ ساله از اصفهان!!!!!!!!!!!

 402. عباس منصوری می‌گه:

  اماده دستور علی زمان هستم
  یا علی از تو به یک اشاره
  از ما به سر دویدن
  حیدری ام ۰۹۱۲۵۹۸۲۴۵۵

 403. مجتبی موری می‌گه:

  بسم الله
  پا بر جای پای پدرم گذاشتن افتخار و آرزویم است

 404. حسن هویدی می‌گه:

  سلام
  ۹۱۰۵۵۵۸۶۷۷
  اگه جایی ثبت نام واسه اعزام هست منم هستم.
  انشا…ظهور

 405. محمود می‌گه:

  پلاک به گردن،پوتین به پا،فانسقه به کمر،اسلحه به دست،آماده ام تا در ره اسلام بجنگم
  یالثارات الحسین

 406. میلاد می‌گه:

  سلام میلادم بچه شهریار منم میخام برم…۰۹۳۷۷۷۳۹۳۳۱تو وبلاگمم میتونید بگید چجوری باید ثبت نام کنم

 407. علی می‌گه:

  ببخشید ۰۹۳۰۵۳۱۷۸۰۴

 408. علی می‌گه:

  هر کی میخواد بره فوری با این شماره تماس بگیره
  ۰۹۳۰۵۳۱۷۰۴

 409. هوهوعلیرضا می‌گه:

  با سلام
  بنده دارم آماده میشم ک خودم برم
  هر کی پاسپورت داره میتونه بهم خبر بده

 410. hamid می‌گه:

  تور و خدا اگه خبری هست به ما هم بگید

 411. نوید محمدی می‌گه:

  تاخون به تن دارم اماده به خدمتم.تا نفس اخر درکنارتان هستم.
  ۰۹۱۴۲۴۹۳۴۶۵

 412. حاجی اصغر می‌گه:

  ماهم هشت سال باین عربایی کسافت جنگیدیم اما هیچ کس نگفت ایرانی مظلومه جلویی چشم خودم پسر عمومو سر بریدن چون تفنگ شکاری دستش بود .تو خرمشهر. شاید درک نکنید این زجری رو که کشیدم اما دست انتقام تواین دنیاس امید وارم هیچ عربی از کوچیکو بزرگ روز خوش نبینن این نفرین حضرت زهراس, هیچ قدرتی هم نمیتونه این نفرینو باتل کنه منم مثله امام سجاد جسد پسر عموم وسر شرو تا خونه اوردم میدونید جلویی چشات پسر عمویی که از خون تو هست سر ببرن یعنی چی

 413. رضا می‌گه:

  ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم

  لبیک یا امام خامنه ای

 414. مهدی می‌گه:

  ۰۹۱۲۸۷۰۳۳۸۹

 415. سلام…برای اعزام به سوریه محل وادرس دقیق رو بنویسید!لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم:۰۹۳۷۱۱۴۸۳۴۳

 416. پارسا می‌گه:

  لطفا شرایط اعزام را بفرستید
  Parsaw1998@gmail.com

 417. مهدی می‌گه:

  مگر این نیروها مربی نمیخوان.۰۹۱۲۸۷۰۳۳۸۹یا علی

 418. سلام-ماسربازان کوچک شماییم-هروقت اراده فرمودیدازاین ماموریت دریغ نخواهیم نمود-التماس دعا

  • واحد می‌گه:

   سلام بچه ها کنارتون جاواسه جامونده ها هست?یه عمره حسرت زیارت وشهادت حالاوقتشه شمارو به ارباب قسم اگه میتونید برید دست ماروهم بگیرید.

  • واحد می‌گه:

   سلام بچه ها کنارتون جاواسه جامونده ها هست?یه عمره حسرت زیارت وشهادت حالاوقتشه شمارو به ارباب قسم اگه میتونید برید دست ماروهم بگیرید.
   بیچاره شدیم بااین همه بی دردی

 419. عبدالحسین می‌گه:

  از دوستان نیز تقاضا میکنم از راهش وارد شوند و شماره های خود را در این جا و هیچ فضای سایبری دیگر نگذارند که نه تنها سودی ندارد بلکه از لحاظ امنیتی نیز به هیچ وجه صحیح نمی باشد.!
  دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند اگر پای مومنین و متعصبین به اهل بیت (ع) ایرانی به میدان حرب و نزاع با ایشان باز شود از کشته پشته ساخته و چنان جوی خونی براه خواهیم انداخت که ان سرش نا پیدا و کل جهانیان را غرقه خواهیم ساخت.!
  لعنت بر تفکر حجتیه.!!!
  اگر قائد ما اشاره ای کنند کاری کنیم که فقط با آمدن حضرت صاحب الامر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نزاع پایان بپذیرد.!
  والعاقبه لاهل التقوی والیقین.!!!!

 420. عبدالحسین می‌گه:

  بسم الله القاصم الجبارین
  اگر حضرت سید علی اشاره ای کنند.! از استخوان های کتف و دندان دشمنان اهل بیت (علیهم السلام) تسبیح میسازیم .!!!
  والله العظیییییم شب و روزی نیست که فکر ذبح و به درک واصل کردن مزدوران اسرائیل را در ذهنم نپرورانم. لیکن هیچ راهی میسر نیست برای رفتن به عراق و جهاد فی سبیل الله.!
  اما دشمنان بدانند که شیعیانی هستند که برای ریختن خون اعداء الله و اجرای حدود الهی سر از پا نمیشناسند.
  کاری کنیم که با دیدن جسد های تکه تکه شده هم پالگی هایشان (داعشی ها) شب ها را با ترس و رعب به صبح رسانند که ما به هییییییچ یک از اسراء و زخمی هایشان نیز هییییییییییییییییییچ رحمی نخواهیم کرد و هر کس در برابر محبین آل الله (ع) قرار بگیرد محکوم به هلاکت است به فجیع ترین وضع ممکن.!
  و نصر الله من نصر محمد و آل محمد (ص).!!!

 421. حسین می‌گه:

  سلام.
  با غرور پاک ایرانی بازی نکنید وقتی مینویسید ثبت نام یه فرم بزارید اهمیتم بدید ما منتظر فرمانیم.
  در میدان میمانم
  تا نفس آخرم
  راهی راه حسین
  هم قدم رهبرم
  برای سلامتی مولامون سید علی صلوات

 422. امید جوادی فام می‌گه:

  مابرای دفاع از ناموسمان آماده ایم رهبر عزیزمان لب تر کند جانم فدایش میکنم منم هستم ۰۹۳۶۰۵۳۰۶۰۷ یامهدی (عج)

 423. علیرضا خوئی می‌گه:

  سلام
  پس فرم ثبت نام کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 424. سیدمهدی می‌گه:

  ای رهبرآزاده آماده ایم آماده ۰۹۳۵۵۰۹۱۳۹۹

 425. محسن آغویی می‌گه:

  بسم رب شهدا وصدقین هرکه دارد هوس کربلا بسم الله هر که دارد در دلش شور ونوا بسم الله درسته ما در در بلا نبودیم ولی امروز کربلای دیگر وعاشورای دیگر است من اماده ام تا جان نا چیزم را فدای امامم ورهبرم سید علی کنم وخون نا چیزم را به پای تمام نوامیس شیعه بدهم تا شیعه سر فراز باشد

 426. محمد مهدی مرادی می‌گه:

  آقا تو رو جون هرکسی دوست داری منم اعزام کنید
  تور ور به خدا
  آماده نبرد هستم آماده آماده
  ۰۹۱۸۲۶۸۷۳۰۵

 427. کلب الرقیه می‌گه:

  ما برای دفاع از حرم حضرت زینب اماده ایم ۰۹۱۰۱۶۰۵۳۷۷

 428. محمود می‌گه:

  سلام من بچه لرستانم و از این دعوا های طایفه ای زیاد دیدم اینا بچه بازی هستش یه ام ۴ بدید دخلشونو در میارم کاری میکنم پشه پر نزنه اقا جون ما حراج شیر مادر تون قسمتون میدم رفتید مارو جا نگذارید هر جا غزه کربلا در رکابتونم ۰۹۳۵۸۵۸۱۷۷۷

 429. سید مرتضی می‌گه:

  ما هم اگه لایق بدونن آماده ایم برای جان نثاری
  ۰۹۱۹۱۷۳۱۴۸۹

 430. ayub می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای

 431. امین می‌گه:

  سلام منم هستم
  ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
  اینم شمارم۰۹۳۶۷۱۶۱۶۸۱

 432. علی اصغر می‌گه:

  با سلام ادب ازشمابرادران خواهران خواهش میکنیم جهت ثبت نام یک سایت پایگاه اینترنتی معرفی کنیدازبس شهیددیدیم کلافه شدیم شایدبرویم انتقام یک شهیدرو بگیریم من اگربرنامه ام جوربشودخودم میخواهم شخصی بروم وبه مدافان بپیوندم ولی یکی دونفرهمراه میخواهم ۰۹۳۵۴۸۵۲۷۲۹

 433. کلب الحسین می‌گه:

  سلام من خیلی وقت منتظرم خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه چطور برم
  ۰۹۳۶۱۱۹۲۴۱۸
  hatefkarami@yahoo.com

 434. کلب الرقیه می‌گه:

  سلام من ۱۴ سال دارم میخوام برم از حرم دفاع کنم آیا میشه؟
  لطفا جواب

 435. امدم یا امام جسین می‌گه:

  من اماده رفتنم برم فقط بهم زنگ بزنید

  ۰۹۳۳۷۴۷۶۴۲۲

  لطفا زنگ بزنید

 436. سید حسن حسینی می‌گه:

  با سلام
  جان ناقابلی دارم که آرزویم نثار آن در راه اسلام و رهبریست

 437. کیوان می‌گه:

  سلام و خسته نباشین به همه
  من با تمام وجود مشتاق به رفتن و دفاع کردن از جان و ناموس و مردم مسلمان عراق و سوریه میباشم و لذا شرایط ثبت نام را برایم ایمیل کنید ممنون میشم
  keyvan021@chmail.ir

 438. محمدعلی نوروزیان می‌گه:

  من هم اگر قسمت شود می خواهم داوطلب مبارزه با تکفیری ها شوم ۰۹۱۹۲۳۴۶۹۵۰

 439. هوهوعلیرضا می‌گه:

  هر کی پاسپورت داره میتونه راحت بره
  دنبال چی میگردین؟؟؟

 440. امیرمحسن می‌گه:

  لبیک یا حسین…………………….
  تشنه شهادتم………….

 441. جواد می‌گه:

  سلام منم میخام ثبت نام کنم چه جوریه؟؟؟لطفاراهنمایی کنید……..!!!!تشکر

 442. منم میام بخدا که دارم دیوونه میشم باید دست به دست هم بدیم تا حسابی جمعشون کنیم/یا علی بگیم/من که اشهدمو الان میخونم و اماده میشم و منتظر حرکت/ولی جایی پیدا نکردم برای ثبت نام اگه جایی هست کمکم کنید ۰۹۱۵۶۱۵۱۷۰۹

 443. majid می‌گه:

  من میتونم رهنماییتون کنم فقط به شرط اینکه نا اهلش را نیارید

  • علی اصغر می‌گه:

   باسلام برادرعزیزمن ۳۵سالم سربازی هم رفتم کارمندم یکی از دوستانم چندماه پیش شهید شدمحمودبیضای (حسین نصرتی)پاسپورت هم دارم یک بارهم عراق سلیمانی کرکوک التکریت نینواهم رفتم فقط دنبال چندتا بسیجی هستم باهم بریم سوریه اگرامکان دارد کمک کنیدممنون

 444. شهمیرزاد می‌گه:

  اقایون منم میام فقط یه سوال ما هم میتونیم سر اون حرومزاده ها رو از تن جدا کنیم اگه میشه منم اول صف هستم یا علی

 445. بنده خلف خدا می‌گه:

  یا حسین منم آمادم برم فقط یه سوال..تلوزیون هم میدن؟یا رادیو؟(اخراجی های ۱ صحنه اعزام به جتگ جلوی مسجد)

 446. مسعود می‌گه:

  ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
  با اولین فرمان رهبر امانشون نمی دیم. لبیک یا خامنه ای

 447. عباس جان نسار می‌گه:

  بسم رب الشهدا والصدیقین
  اینجانب با انواع سلاح های سبک اشنایی داشته و۸ سال رزمی کار کرده ام لذا از شما برادران دینی خود تقاضادارم اگر راهی برای اعزام به غزه عراق سوریه هست مارو بی خبر نزارید
  (اجرکم عندالله)۰۹۱۵۶۲۵۴۴۲۰٫لعنت خداوند بر گروه تکفیری داعش.

 448. شهاب الدین می‌گه:

  سلام به همه دوستان عزیز من شخصی رو میشتاسم که امار این کسایی میخوان اعزام بشن غزه یا سوریه را دارد ایشان از بچه هایی ناحیه مقداد است.این شماره ایشان است۰۹۱۹۴۱۵۴۹۴۰ نام ایشان محمد احمدی است.التماس دعا .

 449. شهاب الدین می‌گه:

  سلام به همه دوستان عزیز من شخصی رو میشتاسم که امار این کسایی میخوان اعزام بشن غزه یا سوریه را دارد ایشان از بچه هایی ناحیه مقداد است.این شماره ایشان است۰۹۱۹۴۱۵۴۹۴۰ نام ایشان محمد احمدی است.التماس دعا

 450. محمد می‌گه:

  با سلام من اماده هستم چه برای عراق چه برای سوریه لطفا خواهش میکنم من را راهنمایی بفرمایید ممنونم
  ایمیل من :mohammad.sanata@yahoo.com

 451. iman می‌گه:

  هر که میخواد شخصی بریم ایمیل بزنه. اینا همه سر کاری

  • علی اصغر می‌گه:

   با سلام من حاضرم

  • علی اصغر می‌گه:

   من حاظرم شخصی برویم پاس هم د ارم فقط میخواستم ثبت نام کنم تابرگه ماموریت برای اداره مون بگیرم شایدناچاربشوممرخصی بگیرم برداشت بدی نشودبخاطرحق ماموریت نیست فقط به این خاطرکه مسافرت های خارج از کشور رو کمی سخت میگیرن اما اگر بدونندبه عنوان مدافان حرم میروم مشکلی پیش نمی اید

 452. حمیده می‌گه:

  لایوم کیومک یا اباعبدالله. من هم آماده دفاع از حرم امامان معصوممان هستم. اجرکم عندالله. یالثارات الحسین (ع)…

 453. فدائی رهبر می‌گه:

  لبیک یا حسین لبیک یا خامنه ای
  من هم هستم اگه سعادت داشته باشم (احمد ۲۴ساله از ملارد)

 454. داود 007 می‌گه:

  سلام منم اماده ام . فقط یه سوال پول هم میدند ؟

 455. نادر می‌گه:

  لبیک یاعباس ع

 456. هادی طبسی می‌گه:

  من اماده ام لبیک یا حسین با این شماره تماس ۰۹۱۴۰۶۰۱۳۲۷

 457. هادی طبسی می‌گه:

  من هم اماده ام

 458. افشین می‌گه:

  سلامهم بسیجی هستم هم رزمی کار هستم و با سلاح اشنایی دارم

 459. محمد مرادی می‌گه:

  سلام من ۲۱ سال دارم و دونده دو سرعت نیز میباشم خواهش میکنم منم خبر کنید من اماده هستم بدون من نرید اگه کسی میدونه کجا ثبت نام میکنن با این شماره تماس بگیره ۰۹۱۹۰۰۷۳۸۶۹

 460. وحید می‌گه:

  منم هستم ۰۹۳۳۴۸۹۶۴۴۸ – ۰۹۲۱۲۱۹۵۵۰۵

 461. ماکان محمودجانلو می‌گه:

  به نام خدا.من آماده هستم در راه حفظ ارزش های اسلامی جان خودم رو بدم.با تمام وجودم.لبیک یا حسین.من هستم.

 462. سینا می‌گه:

  به نام طراح هستی
  عاشق تک تکتونم ای یاران امام زمان به شدت مشتاق دیدنتون تو میدانم دستاتونو میبوسم که اینطور پشت رسول و الله و فرزندای عزیزش در اومدین من سینام و نه بسیجی نه سربازی رفتم خیلیم سوسولم :) عاشق اهل بیت شدم از لطفه خدا ٢٨ سالمه تا حالا یه سوسکم نکشتم و شغلم طراحه کرافیک و نقاشی اماده برای تبدیل شدن به ماشین کافر کشی یا امام زمان مارو زود تر جمع کن که شدیدا مشتاق دیدن برادرام هستن خاک پاتونم خودم ابادانیم میدونم قتل و غارت و تجاوز به ناموس چیه منم هستم تا پای اخرین قطره ی خون و جونی که باید به صاحبش برگرده ووای بر ظالمان از روزی که خدا در قران وعده جمع کردن مارو داده وعده پیروزی خدا و رسول الله و اخرین وصی که همه خدمت کذاریم نزدیکه انتظارات رو به پایانه یا امام زمان دسته عاشقان رو بگیر و از جا بکن ظلم و ای خداااا
  بردارانم من شیراز زندکی میکنم هر کی دوست داشت این شماره فدای دله همتون
  یعنی میشه ما هم زیره علم الله سعادت خدمت داشته باشیم. عجب حالی دارم امشب زندگی داره هیجانی میشه خیلی انتظار کشیدم میدونم شما هم منتظرین وعاشق خدمت به انبیا واهل بیت ستم دیده لعنت بر هر چی ظالم و ابلیس وای بر ملحدین از روزی که خوار خفیف میشن و خون نجسشون و به خاک میریزیم با هم بمیریم یا زنده خدا پیروزه
  ای پروردگاره من ای یگانه صاحب و خالق و عاشق و معشوق تمامیه عالم فقط یه حاجت
  مهدیه فاطمه و منتقم خون پاک تمامه شهیدان و مظلومان به خصوص سالاره شهیدان رو به ما برگردون
  همتون رو به رسول الله میسپارم
  ۰۹۱۷۱۱۹۳۹۳۰

 463. منتظرالمهدی می‌گه:

  من کاری به سیاست ندارم عشق حسین میگه بیا ۰۹۳۳۶۸۳۹۴۰۲

 464. نوید مظفری می‌گه:

  من هم اماده ام الله اکبر
  دورهای نطامی سلاح سبک و سنگین را هم دیده ام

  • روح الاه می‌گه:

   سلام من هم آماده دفاع از اسلام و ولایت هستم ۲۹سالم سربازی هم رفتم شماره من ۰۹۳۹۴۰۵۴۷۱۰ . انشالاه به زودی شاهد نابود شدن جنایت کاران آمریکای وانگلیسی اسرائیل باشیم .

 465. طاهره می‌گه:

  جانم فدای رهبر و ملتم.جان و مالم آماده پیشکش است. چطور ثبت نام کنم؟

 466. مهدی سخامنش می‌گه:

  جانم فدای رهبرم من آماده هستم

 467. منا رجوانی می‌گه:

  سلام
  من هم می خواهم برای دفاع از حرمین به عراق بروم و بجنگم. آیا جایی برای آموزش به من وجود دارد؟

 468. محسن پرستش می‌گه:

  سلام و درود خدمت آقا امام زمان (ع). منم میخوام یکی از سربازای گمنام آقا امام زمان (ع) باشم اگه میشه منم اعزام کنید به غزه یا سوریه یا کربلا تا از دین خدا و پیامبر اسلام حفاظت کنیم .من دوره هم دیدم برای جنگ سرباز هم هستم الان سنم ۱۹ساله از سبزوار واقع در استان خراسان رضوی هستم .اینم شمارم۰۹۳۵۱۰۱۴۶۲۹_۰۹۱۵۴۷۶۰۳۷۲محل خدمتم هم تیپ۴۷ مهندسی رزمی‌سلمان سبزوار در قسمت نیروانسانی _محسن پرستش قسمت ایثارگران_برای دل خودم و خدای خودم میخوام بجنگم تا مسلمانان در امنیت کامل باشند و اول از همه خدا از من راضی باشه .
  با تشکر فراوان ممنونمیشم یاری کنین منو

 469. حسین سروش زاده می‌گه:

  من هم اماده ام چطوری می شه اعضام شد ۰۹۱۲۷۷۹۲۰۰۷

 470. حسین سروش زاده می‌گه:

  من هم اماده ی جنگم اگه کسی خبر داره که چطور می شه اعضام شد لطفا اطلاع دهید من اموزش ندیدم ولی جونمو حاضرم بدم تا این کثافتا شر شون از این دنیا کنده شه ۰۹۱۲۷۷۹۲۰۰۷

 471. basigi می‌گه:

  سلام , بابا منتظرید داعش وارد ایران بشه ؟ پس این اعزام کی انجام میشه ؟ منم خبر کنید تورو به خدا merikh505@gmail.com

 472. سید مسعود می‌گه:

  سلام به همه بانوان و اقایان گل ایرانی من جنایت های این حیوانات کثیف رو دیدم که شاید خیلی ها شما عزیزان ندیده باشین خداوند کریم در قران فرمود اگر جان انسانی را نجات دادین همانند این است که همه انسان ها را نجات دادین و اگر انسان بی گناهی و بکشید همانند این است که همه انسان ها را کشتید من اماده هستم تا برم عراق و سوریه تا این جانواران وحشی رو بکشم تا حداقل جان ان بنده های خدا بانوان و اقایون بچه هایی که بی گناه اسیر چنین حیوانات خشک مغز و احمقی شدن نجات بدم بنده تک تیر انداز هستم تو سلاح قناسه خیلی مهارت دارم اگر کسی بلده چجوری باید رفت سوریه کمک کنه چون اگر چنتا از اون حیوانات رو هم بکشم باز خودش کلیه خداوند لعنتشون کنه به حق پیغمبرش عزیزان این ایمیل منه اگر کسی بلده راه رفتن به سوریه و عراق رو حتما به من خبر بده اخه من مهارت دارم masod_k@ymail.comبا تشکر در پناه حق

  • علی اصغر می‌گه:

   با سلام من اسلامشهری هستم سی هفت سالم مجردتصمیم گرفتم کارهام انجام بدم تا آذرماه اگرجای نشدثبت نام کنم خودم یه چندنفری پیداکنم شخصی برویم این تلفن من ۰۹۳۵۴۸۵۲۷۲۹

 473. ابوالفضل جعفری می‌گه:

  لبیک

 474. amirhosseinbabouteh می‌گه:

  اینم یه خط دیگمه ۰۹۱۰۹۱۴۱۴۰۰
  تو رو خدا جواب بدید خسته شدم از بس همه جا ثبت نام کردم هیچ وقت اعزام نکردن

 475. amirhosseinbabouteh می‌گه:

  ۰۹۳۹۶۹۹۷۶۵۲
  این شماره ی تماس من هست
  ۱۷ساله از تهران- ولایت آبرومه شهادت آرزومه
  با دست خالی هم میجنگم فقط رخصت میخوام

 476. امیرعلی می‌گه:

  سلام.جایی هست برای آمورش؟؟؟؟؟؟؟؟
  این حیوونا باید از بین برن

  • علیرضا رضایی می‌گه:

   سلام العلیکم.بله برادر: بسیج
   امام فرمودند:بسیج مدرسه عشق است.ما همه آماده هستیم تا با اجازه و نه فرمان ولی امر پا به عرصه مقدس جهاد فی سبیل الله بگذاریم.
   کما اینکه الآن هم هستیم.در حال جهاد علمی و خودکفایی.

 477. کمال می‌گه:

  منهم اماده ام دیگه واسه چی اینقدر دیر عمل می کنید مگه نمی بینید دارن انسانهای مظلوم را با خفت هر چه تمام تر می کشند زن وبچه های انها را به اسیری می برند ما همه انسانیم دوست نداریم به کسی ظلم بشه فقط انسان بودن را مد نظر داشته باشیم نه ادیان ودین را فقط ببینید باچه خفتی مردم را می کشند ببینید منتظر دستور رهبریم یا حسین

 478. سهراب می‌گه:

  بسم الله منم اماده ام ۰۹۱۰۹۳۱۸۶۰۴

 479. محمد می‌گه:

  اماده ام

 480. علی.مولوی می‌گه:

  چرا اعزام نمیکنید شما که فراخوان میدید
  ۰۹۳۰۷۲۵۴۳۳۰

 481. امیرمحمد می‌گه:

  سلام من حرفی ندارم راجب داعش ….اینو میدونم که باید به مسلمانان کمک کرد ..توروخدا قسم اسم منم بنویسیت واسه اعزام یاصاحب زمان ۰۹۱۸۲۵۲۴۲۸۴

 482. میلادسنتر می‌گه:

  با سلام به اقامون رهبر و بزرگمون من اماده اماده هستم در هر لحظه از شبانه روز تا فرمان بدن تا اعزام بشم به هر کجای دنیا برای جنگ با دشمنان اسلام یا علی

 483. امید می‌گه:

  من آماده شهادتم

 484. محمدرضا می‌گه:

  وقتی ۷ یا ۸ سالم بود محرم که میرفتم مسجد دسته های عزاداری که راه میافتاد سینه میزدیم زنجیر میزدیم نوحه که میخوندن گریم نمیگرفت میدیدم بزرگتر ها زار زار گریه میکنن اما من گریم نمیگفت آخه واقعه کربلا رو درک نمیکردم هی التماس چشمام رو میکردم تا چند قطره اشک از چشمام بیاد بعضی وقت ها هم موفق میشدم و چند قطره اشک از چشمام میومد انگار دنیا رو بهم داده بودن اون موقع نمیدونستم این چند قطره اشک چه ارزشی داره
  همیشه با خودم میگفتم کاش اون موقع بودم و به امام حسین (ع) کمک میکردم
  کم کم بزرگ شدیم بیشتر فهمیدیم حالا از خودم میپرسیدم اگه اون روز بودی چیکار میکردی ؟ امامت رو یاری میکردی یا دنیا و بهانه های دنیا مثل پدر و مادر پیر و نیاز مند و زن و بچه و … خیلی بهانه های دیگه پاپیچت میشد و جامیموندی یا خدای ناکرده در مقابل امامت وامیستادی ؟؟؟؟!!!!!
  حالا میفهم چرا پیامبر (ص) فرمودند که امتحان های آخرالزمان سخت ترین امتحان هاست و چرا فرمودند نگه داشتن دین سخت تر از نگه داشتن آتش در کف دسته
  حالا خیلی چیزای دیگه رو هم میفهمم اینکه شیطان خودش شخصا وارد میدون شده علنا داره میجنگه اونوقت بعضی ها با ملاحضه کاری میخوان موضوع رو راستو ریستش کنن
  حالا میفهمم چرا حضرت علی (ع) اینقدر مظلوم بود حالا میفهمم تک تک ما چقدر امام زمان رو اذیت میکنیم و دلش رئ به درد میاریم با این وجود حضرت دست از ما نمیکشه
  این رو برای خودم و اون دوستانی میگم که خیال میکنن سواد یا ثروت یا اصل و نصب و خیلی چیزای دیگه ملاکه !!! ولی اون چیزی بهش ترتیب اثر داده میشه ( روز قیامت ) اینه که چقدر شیعه بوده باشی که البته این بسیار نادره و افراد بسیار اندکی شیعه هستند ولی خوشبختانه خدا محبین اهل بیت رو هم مورد لطف و بخشش خودش قرار میده به توجه و نظر لطف پیامبر و اهل بیت پیامبر
  حالا قضاوت کنیم که دفاع از مزار شریف اهل بیت پیامبر کار درستی هست یا نه و این در حالی هست که روز قیامت که آسمانها و زمین در هم پیجیده میشه خدا زمین کربلا رو به آسمان بالا میبره و در بهشت قرار میده بلکه از بهشت هم بهتر است زمین کربلا
  آخرین جمله و تمام و اون اینکه میخوام یه ایراد کوچیک به این جمله معروف بیگیرم که (کل و یوم عاشورا و کل ارض کربلا)
  چرا که هیچ جایی مثل کربلا نبوده و نیست ونخواهد بود و هیچ روزی مثل عاشورا نیست بفرموده حضرت مجتبی (ع) که فرمودند یا اباعبدالله هیچ روزی مثل روز تو ( عاشورا ) نیست .

  به امید نابودی دشمنان اهل بیت ( علیهم السلام )

 485. علی اکبر می‌گه:

  ای رهبر آزاده آماده ایم آماده
  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد داعش و ماعش نتواند که حریفم شود
  یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا حـــــــــــــــــــــــســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــن

 486. ابراهیم می‌گه:

  سلام بچه ها کجا میشه ثبت نام کرده من یه هفته جستجو میکنم هیچ سایتی نیست لطف هرکسی ثبت نام کرده منم خبر کنه ممنون

 487. ناصر می‌گه:

  سلام با جان ودل آمادم

 488. فرشاد می‌گه:

  واسه دفاع از حرمین احتیاج به فتوای هیچ کس نیست، نه مصلحت اندیشی علمای محترم!!! این روزها بجای فتوا، شعار به خورد ملت میدن، هر کس خودش قدرت تصمیم گیری داره و چشمش به دهن علمای عزیز نیست بگه یا علی، فقط یه کم مردونگی میخواد،،، قابل دیدید ما هم هستیم ۰۹۱۷۴۷۴۶۵۵۲

 489. مجید خان می‌گه:

  با نام و یاد خداوند . اگر حضرت آقا اجازه بدهد آماده نبرد با دشمنان اسلام هستم

 490. زهرا حبیبی می‌گه:

  به والله قسم که نخواهم گذاشت عاشورا تکرار شود. یک ندا از سوی رهبرم سید علی خامنه ای کافیست تا برای دفاع از حرمین دفاع از خاک مقدس کربلا کاظمین دمشق سامرا به پا خیزم .فقط یک ندا از سوی رهبرم … لبیک یا زینب کبری . کلنا عباسک یا زینب س.

 491. محمد رضا می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای آماده ایم آماده ۰۹۳۹۸۲۰۹۳۷۲

 492. محمد رضا می‌گه:

  به قرآن قسم شرایط اعزام فراهم بشه و من برم یک کدومشون رو زنده نمیزارم

 493. محمد رضا می‌گه:

  اماده نبرد با دشمنان اسلامیم وتا اخرین قطره خونم از دینم دفاع میکنم ….یا مهدی صاحب الزمان

 494. وطن من می‌گه:

  من لرم .مرد جنگ.بزارین برم عراق و سوریه.لعنت به این زندگی .وقتی میبینم برادرامونو تو عراق و سوریه سر میبرن نمخوام روز زمین باشم.
  مگه جهاد چیه مراجع تقلید.اعلام جهاد کنید.اسلام مرز نمیشناسه.
  بزارین بریم از کربلا شخمشون بزنیم تا اون طرف با اسراءیل بریزیمشون تو دریای مدیترانه.

 495. فرهاد می‌گه:

  سلام،من بنده سرتاپا گناه آماده شهادت برای اربابم امام حسین (ع) هستم،وقتی رفتید اگه قابل بودم خبرم کنید

 496. محمد فرهادیان می‌گه:

  آماده ام برای دفاع از اسلام………….

 497. هادی قدرخواه می‌گه:

  آماده ام

 498. شیعه علی( سپیده رضایی 24ساله) می‌گه:

  یا امام زمان شیعه ده احساسه باخ هامی میز مبتلا عاشق کربلا
  یا اباالفضل یا اباالفضل
  هانسی گروهین بئله مولاسی وار شیعه لرین حضرت عباسی وار
  یاابالفضل یاابالفضل

  دلمون خون شد چشمون کور شد مهدی کجایی به یاری تو بیایی

  تعجیل اقا محمدی پسند صلوات

  • اقاویردی شرفی می‌گه:

   خداراشاکرم درطول عمرم دومین بار برای دفاع از کیان اسلام وخاندان اهل بیت لبیک گفته وامادگی خودراجهت ثبت نام دفاع ازحرمین شریفین بنده راراهنمایی کنید

 499. سیامک می‌گه:

  لبیک یا امام خامنه ای.اماده ایم اماده.کجا ثبت نام کنیم

 500. هادی می‌گه:

  من آماده ام برای جهاد

 501. شهرام بدری می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای آماده ایم آماده

 502. بهنام می‌گه:

  salam va khaste nabashid khedmate azizn shomaro ghasam be ghabre gom shode bibimon zaahra maro ja nazarid amadeam faghad lab tar konid begid chejori merc 09190477730

 503. سجاد می‌گه:

  سلام . و خسته نباشید به همه بچه ها . ابوبکر البغدادی خدا شاهده اگه رهبرم سید علی دستور جهاد بده خدا شاهده هر جای دنیا فرار کنی دنبالت میام و سرتو تو سینی از دروازه ۱۰۰ کشور اویزونت میکنم مطمعن باش

 504. صادق محمدی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  بادردوسلام خدابرخاک امام بزرگوار وخاک پاک شیهدان اسلام
  من هم میخواهم ثبت نام کنم ولی نمیدانم چجوری وکجاثبت نام کنم توروخدا منوراهنمایی کنید,
  فقط کافی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره ای به نابودی گروه داعش نماید آنگاه من وهمه ی دوستان من اماده میشویم وتا اخرین نفس کشیدن خودازخاک پاک کشورهای اسلامی بخصوص ایران همایت میکنیم ما انسانیم وباید تاسف انسانیت داشته باشیم,ماهم مثل کثافت های داعش که سر مردمبی گناه رو دردست گرفتن,ماهم سربریده ی انهارو دردست میگیریم و نابودشان خواهیم کرد
  من هم با جون ودل اماده ام یا علی….
  ۰۹۳۹۱۶۶۴۷۰۲

 505. سعیده می‌گه:

  سلام منم میخوام اگه لایق باشم برای دفاع از حرم ارباب ومولام امام حسین به کربلا برم البته سرتاپامو گناه گرفته ولی ای کاش گناهامو خدا ببخشه مثل یه آدم درست وحسابی بمیرم بچه ها دعام کنید حال و روزم اصلن این روزا خوب نیست خدا خودش خوب میدونه ولی ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید یه آدم درستو حسابی بشم مگه ما بدا دل نداریم خدا…………………………………………………………………………………………………….

 506. محمد جواد دلدار محمود ابادی می‌گه:

  به خاطر عشق به اهل بیت
  تو رو جان فاطمه (س) من رو با خودتان ببرید.

  ۰۹۳۹۷۸۳۰۴۳۷

 507. وحید می‌گه:

  جون که هیچی سرمونم واسه شما میدم

 508. وحید می‌گه:

  لبیک یا حسین

 509. shayan می‌گه:

  یه راه ثبتنام درست بذارید ماهم میخوایم ثبتنام کنیم

 510. علی جعفری می‌گه:

  من آموزش دیده خیز جنگلم در صورت نیاز برای امام حسین تک تک تکفیر ها رو گردن میزنم چون به نظرم لذت خواصی داره

 511. سعید می‌گه:

  کمترین کار ثبت نام کردن برای دفاع از مظلوم در برابر ظالم است
  و همگی با هم دعا کنیم آقامون بیاد و این ستمگرهارو سرجاشون بشونه

 512. عنایت می‌گه:

  بسم الله
  اگر حضرت آیت اله خامنه ایی فقط اشاره ایی کند.نه تنها من بلکه تمام جانفشانان حرمین عسکرین و سردار شهیدان جانشان را در راه دفاع از بین الحرمین و هر مکان مقدس مسلمانان به کف میگذارن و سر یک به یک داعشیان رزل و پست را به عنوان انتقام سر بریده امام حسین (ع) به بارگاه حضرت زینب (س) به پیشکش میبریم.
  مرگ بر داعشیان کفار
  درود بر اسلام
  من آماده ام …الله اکبر
  ۰۹۳۵۵۸۵۵۸۰۰

  • یاسر می‌گه:

   بنام الله
   جانم فدای رهبر
   هر لحظه منتظر فرمان امام و رهبر مسلمین جهان امام خامنه ای هستم.
   جانم فدای رهبر
   عاشق ایران وخاکم و پرچم مقدس ایرانم وتا اخرین قطره خونم برای ایران و خاک مقدسش میجنگم.

 513. میثم می‌گه:

  (منم عین علی گوهریم!!!)
  ۱۰۰ تا سایت ثبت نام درست کردین که چی؟
  بابا عین آدم ی سایت ثبت نام برا ملت بذارین که بشه واقعا رفت من یکی ن اجازه میخوام ن اذن ن فتوا.دیگه دفاع از از حرمین فتوا میخواد آخه؟
  جمع کنین بساط تون رو
  فقط زنگ بزنین ۰۹۱۹۴۱۸۴۱۹۷

 514. میلاد می‌گه:

  سلام من ۲۲ سالمه البته مهر میشم ۲۳ ساله و اماده ی اعزام هستم در صورت اعزام ایمیل بدید ممنون.

  الله اکبر

 515. سید رضا می‌گه:

  بسم رب الشهدا والصدیقین
  اینجانب با انواع سلاح های سبک.سنگین.خودکار ونیمه خودکار اشنایی داشته و در اواخر دوره خدمت میباشم لذا از شما برادران دینی خود تقاضادارم اگر راهی برای اعزام به عراق هست مارو بی خبر نزارید
  (اجرکم عندالله)۰۹۳۶۱۰۲۷۷۰۲٫لعنت خداوند بر گروه تکفیری داعش.

 516. مرتضی خاوری می‌گه:

  سلام به همه مسلمانان منم هستم اینم جیمیل morteza0936256@gmail.com

 517. سید احمد نصرتی می‌گه:

  سلام -من اماده جنگ با تکفیریهای جنایتکار هستم

 518. یاشار می‌گه:

  آقا جان ما هم هستیم خبری شد ایمیل بزنید با کله میام

 519. علی گوهری می‌گه:

  ۱۰۰ تا سایت ثبت نام درست کردین که چی؟
  بابا این آدم ی سایت ثبت نام برا ملت بذارین که بشه واقعا رفت من یکی ن اجازه میخوام ن اذن ن فتوا.دیگه دفاع از از حرمین فتوا میخواد آخه؟
  جمع کنین بساط تون رو
  فقط زنگ بزنین ۰۹۱۰۹۴۲۸۵۱۱

 520. داوداز پرند می‌گه:

  آماده طلب هرنوع دستور و اجازه هستم

 521. فرج تبار می‌گه:

  سلام من میخواهم ثبت نام کنم چطوری باید ثبت نام کنم ؟
  یعنی کجا برم ۰۹۱۹۸۱۹۷۵۴۰

 522. نوبت شما می‌گه:

  پایگاه اطلاع رسانی رسمی پاسداران حرم http://www.modafeon.blogfa.com

 523. حمیدرضا می‌گه:

  سلام
  من هستم فقط تورو به خدا بگید باید چیکار کنیم از کجا شروع کنیم
  hamidjafaryan@yahoo.com

 524. افشار می‌گه:

  به نام خدا
  به ابی انت وامی یاحسین
  تک تیر انداز قناسه.کلاش وسلاخ های کمری
  هستم یاعلی
  ۰۹۳۶۴۸۳۳۳۷۷

 525. مهدی می‌گه:

  آقا چجور ثبت نام کنیم؟؟؟
  جان مادرتون بگید!

 526. انصارى مصطفى می‌گه:

  اسلام علیک یااباعبدالله
  باسلام به روح پاک امام خمینى
  وسلام بى پایان به رهبر بزرگ مسلمین حضرت ایت الله خامنه اى بنده طفل یک ساله اى دارم خودم وطفل یکساله ام فداى اقام اباعبدالله الحسین نمیدونم کسى اینو باور میکنه یا نه ولى به گلوى تشنه حسین بزرگترین ارزوى قلبیم شهادت در راه اسلام و اباعبدالله الحسنه و به گلوى بریده امام حسین براى اعزام من رو فراموش نکنید هرکارى کردم نتونستم وب برا ثبت نام پیدا بکنم درخواستم رو اینجا نوشتم ضمنا بنده سه اصل اسلام براى دفاع از اسلام توصیه شده رو سعى کردم بهترین باشم ۱تیر اندازى با تمام اسلحههاى نیمه سنگین وانواع اسلحهاى سبک خودکار ونیمه خودکار وتک تیر وبخصوص تک تیر اندازى که به نحو احسن وزبانزده عامه سوارکارى وشنا که سعى کردم از دوستانم همیشه بهتر باشم با جان ودل براى خدمت گذارى در رکاب اقام امام عصر ونایب برحقش امام خامنه اى هستم. فارس ممسنى

 527. انصارى مصطفى می‌گه:

  اسلام علیک یااباعبدالله
  باسلام به روح پاک امام خمینى
  وسلام بى پایان به رهبر بزرگ مسلمین حضرت ایت الله خامنه اى بنده طفل یک ساله اى دارم خودم وطفل یکساله ام فداى اقام اباعبدالله الحسین نمیدونم کسى اینو باور میکنه یا نه ولى به گلوى تشنه حسین بزرگترین ارزوى قلبیم شهادت در راه اسلام و اباعبدالله الحسنه و به گلوى بریده امام حسین براى اعزام من رو فراموش نکنید هرکارى کردم نتونستم وب برا ثبت نام پیدا بکنم درخواستم رو اینجا نوشتم ضمنا بنده سه اصل اسلام براى دفاع از اسلام توصیه شده رو سعى کردم بهترین باشم ۱تیر اندازى با تمام اسلحههاى نیمه سنگین وانواع اسلحهاى سبک خودکار ونیمه خودکار وتک تیر وبخصوص تک تیر اندازى که به نحو احسن وزبانزده عامه سوارکارى وشنا که سعى کردم از دوستانم همیشه بهتر باشم با جان ودل در خدمت گذارى در رکاب اقام امام عصر ونایب برحقش امام خامنه اى هستم. فارس ممسنى

 528. وحید می‌گه:

  من شیعه علی ام زنگ بزن میام ۰۹۳۸۱۱۲۷۶۴۵

 529. على می‌گه:

  بنام خدا،خواهشا بامن هم بابت مقابله با داعش و هرکى برعلیه شیعه قد علم کرده تماس بگیرید ٠٩٣٩۴٢۶٧٣٧٢

 530. وحید کول آبادی می‌گه:

  آماده ام

 531. حسین می‌گه:

  یا علی !!!!! ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش !/ بهر نبردی بی امان بهر داعشی بی ایمان آماده باش آماده باش از ایرانی جماعت چیزی غیر از این انتظار نمیرود جان و مال و دنیاییش فدای رسول الله ص و آل علی ع

 532. سهند علی فلاحی چهاربرج می‌گه:

  با دیدن غیرت دینی و انقلابی فرزندان غیور ایران سرافراز از ایرانی بودنم احساس غرور میکنم ولی معتقدم بایستی پیرو سیاستهای اتخاذی نظام باشیم و از اقدامات خود سر پرهیز کنیم قطعا حضرت اقا مصلحتها و نیازها را بهتر از همه تشخیص میدن ما فقط اعلام امادگی میکنیم برای اجرای فرامین معظم له.بنده هم بعنوان قطره از این دریای خروشان اماده جانفشانی هستم

 533. متین می‌گه:

  لطفا نحوه ثبت نام را توضیح دهید و التماس دعا ۰۹۳۷۹۲۴۵۱۶۸

 534. متین می‌گه:

  لطفا نحوه ثبت نام را توضیح دهید و التماس دعا ۰۹۳۷۹۲۴۵۱۶۸

 535. متین می‌گه:

  لطفا نحوه ثبت نام را توضیح دهید و التماس دعا

 536. خدیجه السادات می‌گه:

  آماده ی دفاع از دین خدا هستم.

 537. محمود می‌گه:

  خودم و پسر سه سالم حسین فدای تربت پاک اباعبدالله

 538. محمد می‌گه:

  ولم کنییییییییییییییییییییییییییییییییین
  تا همشونو بکشم

 539. محمدرضا می‌گه:

  نمی دونم ای سایت می تونه دوای درد ما باشه یا نه . من آشنایی کامل به تیراندازی دارم چون باشگاه تیراندازی دارم خواهشن بهم ایمیل بزنین

 540. عباس می‌گه:

  ما همه فدایان حسین ابن علی هستیم هرکی میدونه کجا ثبت نام میکنن خبر بده۰۹۱۰۰۸۲۹۷۶۸یاحسین مظلوم

 541. امیر حسین منتظر المهدی می‌گه:

  سلام منم از کابل افغانستان میخواهم برای مبارزه با نوادگان یزید برم.
  لطفاً میشه در ایمل جواب بدین از کابل هم امکان داره؟

 542. reza می‌گه:

  وقتی این همه مشتاق باشند ک حتی پی همه چیز را ب جون بخر واقعا شرمم گرفت گ نخوام من هم اعلام حضور نکنم
  رهبر عزیز آماده هستم آماده یا علی
  ۰۹۱۹۶۴۷۶۱۸۹

 543. علیرضا می‌گه:

  فقط بگم خواستین برین ی میس کال برام بندازین۰۱۳۸۶۵۷۵۴۱

 544. محمد امین می‌گه:

  کاش توفیق شهادت حاصل شود ۰۹۱۰۷۰۶۰۶۷۰

 545. عباس می‌گه:

  به قول متفکر شهیداستاد مطهری اگر هر مسلمان فقط یک سطل آب بریزد اسرائیل را آب خواهد برد.
  یا علی
  ندای هل من ناصر ینسرنی برادران و کودکان و مادران فلسطینی را لبیک می گوئیم .
  آماده ایم در رکاب آقا امام عصر عج بر متچاوزان بتازیم و جان ناقابلامان را در راه ناموس شیعی فدا کنیم .
  یا لثارات الحسین ع – ۰۹۳۷۱۰۶۸۸۱۴ عباس داوری

 546. مهدی می‌گه:

  بسم الله الذی هدینی
  این جانب آمادگی خود را برای نیروی تکاوری وسرباز برای دفاع از غزه یا لبنان با سوریه اعلام می کنم.
  دوره آموزشی ارتش و سپاه را دیده ام.
  از لحاظ جسمانی نیز شرایط مساعدی دارم.دان دو کاراته.
  ۰۹۳۹۸۷۶۹۲۱۰
  در اولین فرصت تماس بگیرید.

 547. محمدعلی می‌گه:

  به نام الله جانم فدای رهبر عزیزم اگر آقا امر کنند جانم را فدا خواهم نمود و به این یقین دارم

 548. ابن علی می‌گه:

  یا الثارات الحسین
  وسیعلم الذین ای منقلبن ینقلبون
  ما هم هستیم ۰۹۳۶۷۲۴۱۳۰۶
  ۰۹۳۵۰۷۱۵۸۶۱

 549. رضا می‌گه:

  آقا من هم آماده رفتنم ٠٩١۴٨٠٨۴٩۶۶کسی جاشو میدونه خبربده

 550. رضا می‌گه:

  آقا من هم آماده رفتنم ٠٩١۴٨٠٨۴٩۶۶

 551. موسوی saidoon می‌گه:

  لبیک یا حسین/ منتظر دستور رهبر محبوبم آیت الله العظمی امام خامنه ای هستیم

 552. موسوی می‌گه:

  سلام رفقا من هستیم تا این آرزویم برآورده شودتا در راه اقا یم جان ناقابل هدیه کنم

 553. حسینی می‌گه:

  ۰۹۳۵۵۶۳۳۲۲۷

 554. علی می‌گه:

  در رهت ای شاهد زیبای من شمع صفت سوخت سر و پای من
  ۰۹۱۹۷۶۰۳۶۷۳
  ۰۹۱۹۵۷۳۰۹۰۷

 555. علی می‌گه:

  سلام
  دوستان عزیز من هر جا رفتم برای ثبت نام اعزام به کربلا و فلسطین برای حمایت ولی نه شماره ای بود که تماس بگیریم نه چیز دیگه
  لطفا اگه کسی میدونه که چجوری باید ثبت نام کنیم خبر بده اینم شمارم ۰۹۱۲۸۵۲۱۲۹۴
  خدایا نسل همه ی کافرارو از رو زمین منقرض کن الهی آمین
  در راه خدا و امامان و برادران و خواهران دینی مان جان دادن افتخار ماست
  در پناه حق

 556. محمد می‌گه:

  متاهل هستم ولی دوتاییمون جانمونُ فدات میکنیم یا علی(ع)
  ۰۹۳۵۳۴۴۰۶۰۳

 557. جانم فدای امام حسین.
  ما مرد جنگیم.رزمی کاران ذوالفقار بسیج گردان صاحب الزمان نمین آماده اند جانشان را فدای حضرت زینب و امام حسین کنند.

 558. حسین می‌گه:

  لبیک یا ابالفضل

 559. هادی می‌گه:

  اللهم لبیک
  لبیک لا شریک لک لبیک

  ۰۹۱۲۴۱۱۸۹۶۳

 560. داود می‌گه:

  خواهش میکنم ازتون اگه راهی هست راهنمایی کنید بسه هرچه قدر که ما صبر کردیم هم عراق و شام هم غزه یاعلی شماره بنده ۰۹۱۹۱۸۴۷۶۱۰

 561. من هم جانم را تقدیم امام حسین میکنم ۰۹۱۸۸۴۱۱۳۲۴

 562. اتابک می‌گه:

  من نه به ارزوی شهادت بلکه به ارزوی کشتن و تارمار دشمنان تشیع اماده کاملم

 563. حامد می‌گه:

  لطفا راه رفتن به سوریه به عنوان مدافعان حرم را بگید۰۹۱۹۲۵۰۰۵۲۵

 564. حامد می‌گه:

  لطفا راه رفتن به سوریه به عنوان مدافعان حرم را بگید

 565. جاسم سلیم پور می‌گه:

  چه طوری میتونیم ثبت نام کنیم وتاریخ اعزامش جه روزیه ۰۹۱۴۳۱۹۰۱۶۱

  • هادی می‌گه:

   من دوره آموزشی رو در مرزبانی گذرانده ام و در تیر اندازی با کلاش های (خراب) اونجا در فاصله ۵۰ متر در ۱۰۰۰ نفر نفرد اول
   شدم با زدن هر ده تیر به خال سیاه و آرزوی شهادت در راه پدرانم رو دارم ۰۹۳۵۵۱۲۵۶۰۲
   ان شا الله وقتی هر نفر ما ده ها نفر از اونها رو از پا در آورده و و قتی به حرم امامانمان و آسمان نگاه میکنیم از بدنمان پر بکشیم.

 566. محمدرضاشرفی می‌گه:

  باسلام ۲۰سال سن دارم وبرای ادامه راه دایی وعموی شهیدم وهمچنین پدر جانباز وازاده ام وبرای اهل بیت وامامم سیدعلی خامنه ای حاضرم جانم را فدای انها کنم شماره همراه۰۹۳۵۹۴۰۸۳۷۵

 567. عباس می‌گه:

  سلام خواهش میکنم نحوه اعزام رو بگید التماس دعا.
  ۰۹۱۹۹۹۵۸۹۷۳

 568. مدافع می‌گه:

  در دفاع از حریم ولایت هر لحظه آماده ایم.نحوه اعزام را بگین لطفا ۰۹۳۶۵۸۹۸۹۸۲

 569. حامد میرزائی می‌گه:

  لبیک یا حسین علیه السلام
  ۰۹۱۹۲۹۴۹۶۸۰

 570. میثم می‌گه:

  منم ببرید منم حاضرم بیام
  ۰۹۱۴۶۶۰۴۴۸۷

 571. مدافع می‌گه:

  توروبه امام حسین بگید تو شیراز کجا ثبت نام می کنن.

 572. مدافع می‌گه:

  تورو به امام حسین بگید شیراز کجا باید ثبت نام کنیم.

 573. کوروش ایرانی می‌گه:

  تروخدا بگید چجوری میشه ثبت نام کرد . ۰۹۳۵۶۶۱۶۷۰۴

 574. پوریا امیری می‌گه:

  ۰۹۳۷۲۲۵۶۹۶۷

 575. پوریا امیری می‌گه:

  اگرکسی راهی پیدا کرد برای رفتن منم خبر کنه
  ۰۹۳۷۲۲۵۶۹۶۷
  rain_blood19@yahoo.com

 576. میر فرشید می‌گه:

  سلام ای عاشقان. شما را به صورت سیلی خورده مادرم حضرت زهرا (ص) سوگند میدهم که اگر ذره ای عشق اباعبدا… در سینه دارید کاری کنید تا به تنها ارزویم که شهادت در‌ راه دفاع از حرمین است برسم. خاک پایتان را میبوسم.

 577. میر فرشید می‌گه:

  نمیدانم که حرفم به گوش مسوولی خواهد رسید که قدرت عمل برای اعزام این غلام رو سیاه اهل بیت را داشته باشد یا نه ولی اگر کسی بتواند که مژده رفتن را به من بدهد به همان حرم سوگند که جانم را فدایش خواهم کرد. به همه مقدسات سوگند که از شوق رفتن هر دم چون پروانه در اتش پرپر میشوم…

 578. میر فرشید می‌گه:

  نمیدانم که حرفم به گوش مسوولی خواهد رسید که قدرت عمل برای اعزام این غلام رو سیاه اهل بیت را داشته باشد یا نه ولی اگر کسی بتواند که مژده رفتن را به من بدهد به همان حرم سوگند که جانم را فدایش خواهم کرد. به همه مقدسات سوگند که از شوق رفتن هر دم چون پروانه در اتش پرپر کمیشوم…

 579. AmirReza می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای
  من آماده دفاع از اهل حرم اهل بیت هستم تا آخرین قطره خون

 580. AmirReza می‌گه:

  لبیک یا امام خامنه ای – به امید شهادت میخواهم به عراق اعزام شوم تا از حرم سالار شهدا دفاع کنیم تورو خدا جواب بدین

 581. آرین رضاپور می‌گه:

  من به تمام کسانی که در راه انقلاب قدم نهاده اند افتخار میکنم و به کسانی که بخواهند سر انقلابیون را کلاه بگذارند با خشم من روبرو خواهند شد.من در آینده ای نزدیک به قدرت لایزال دست پیدا خواهم کرد و انتقام مظلومین را خواهم گرفت خود بتنهایی.legulas.hp.rrg7@gmail.com

 582. هادی قدرخواه می‌گه:

  یا علی جان
  ۰۹۳۸۹۵۵۷۷۲۱

 583. سعید خدابخشی می‌گه:

  اماده ام
  ۰۹۱۳۳۲۱۴۴۲۸

 584. احسان می‌گه:

  ۰۹۳۶۲۲۸۵۳۷۳
  یا ابا عبدالله الحسین
  تورو خدا منم ببینید

 585. علیرضا می‌گه:

  من حاضرم برای دفاع از اهل بیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله وسلم.اعزام شم
  شماره تماس:۰۹۳۷۸۰۷۲۵۹۱

 586. مدافع حرم می‌گه:

  یا تکفیری
  صبرک صبرک
  انا سوف نحفر قبرک
  یا اسرائیل
  خیبر خیبر
  انا والله جیش الحیدر

 587. حسن جان بخش می‌گه:

  ما اماده اییم یاعلی۰۹۱۹۲۴۷۸۵۶۶

 588. مرصاد می‌گه:

  سلام دوستان عزیز من گناهم زیاده میدونم لیاقت رفتن ندارم ولی اگه رفتین بگین مرصاد میخواد بیاد خجالت میکشه

 589. سید رضا می‌گه:

  لبیک یا حسین
  خدایا کی قسمت من میشه
  ۰۹۳۵۷۳۶۹۴۶۴

 590. محسن می‌گه:

  داشتید میرفتید خبرم کنید۰۹۳۹۱۷۳۲۲۶۵

 591. عباس می‌گه:

  ما هم هستیم ان شاءالله…

 592. حسین براتی می‌گه:

  با عرض سلام

  اینجان امادگی ورود به خاک کربلا را دارم برای حفاظت از حرم امامان و کمک به مردم مظلوم عراق از خداوند متعال خواهشمندم این بنده حقیر را کمک کند تا بتوانم وارد این عرصه شوم تا بتوانم به امام حسین و فرزندان و برادران خدمتی کرده باشم با کمال تشکر از خداوند متعال و حضرت فاطمه (ص)ان شاالله این خدمت بزرگ نصیب ما شود ۰۹۱۳۵۲۷۴۳۷۶

 593. بسیجی بی ترمز می‌گه:

  باسلام من خیلی وقته دنبال نام نویسی برای اعزامم با فرماندهان گردان هم صحبت کردم ولی جواب درستی بهم ندادند . من هم منتظر نشستم تا در فرجی باز بشه انشا الله …….. از تبریز

 594. حسینی می‌گه:

  ما هم درخدمتتیم غلام حلقه بگوش حسینم (ع) میام تا نوکرای تسراییل رو نابود وبعد اسراییل جنایتکار غاصب رو به لطف امام زمان(عج) یکسره کنیم. اینشالله

 595. سلیمان می‌گه:

  اقا من اموزش تانک کامل دیدم جاشون بلدم ۱ توژچی می خوام با یک راننده هرکی می اد اعلام امادگی کن زن من نباشه حالو حوصله جیغ و داد ندارم اگه رفتنی شدیم اوا صبح خروسخون حرکت می کنیم تا ۲شبانه روز با تانک راه داریم اول دهن اسرایل سرویس می کنیم بعد شیبش می کنیم سمت داعش خواهر و مادرشون اسیر می کنیم اخرش می ایم سوریه کارو یکسره می کنیم خفن کار کنیم سر جم ۲۰ روز کار داریم

  • سلیمان می‌گه:

   با سلام قبلا گفتم هیچکی جواب نداد .فکر می کنید شوخی دارم با کسی مئ گم ۳ تا ادم خفن نترس می خوام الکی که نیست جنگ مسلحانه هرکی می اد جواب بده کار با تانکو یادش می دم تو سربازی فرمانده تانک انم از نوع نظامیش بودم فقط گفتم زن نباشه حالو حوصله داد فریاد ندارم

 596. محمد کاملی می‌گه:

  تو رو به خدا ما رو ببرید ،مگه ما عاشقا مردیم.۰۹۳۶۴۵۴۸۳۹۳

 597. محمد می‌گه:

  تو رو به خدا ما رو ببرید ،مگه ما عاشقا مردیم ،درسته گناهکاریم ولی نمیزاریم کسی نگاه بد به حرم اربابمون بندازه ..۰۹۳۶۴۵۴۸۳۹۳

 598. علی.مولوی می‌گه:

  باسلام.امادگی.خودرااعلام.میکنم.برای.عزام.به.عراق۲۹ساله

 599. رضا می‌گه:

  سلام جوینده یابنده است من به هر نحوی شده خودم را به کربلا می رسانم برای دفاع اگر چه جانم را هم از دست بدهم پس تورا خدا ما را جمع کنید . یک جایی باشد با آن هماهنگ شویم.

 600. حسین/ مصطفی می‌گه:

  آرزو و آرمان ما شهادت در راه خداست
  فقط ای سربازان امام زمان عج یادمان نرو پشت سر ولایت ، نه عقب تر و نه جلو تر حرکت نکنیم، فرمان دهد سر میدهیم

 601. ابوالفضل شیخ می‌گه:

  اگر آقا روزی اعلام کند که همه ی ما باید جهاد کنیم من اولین رزمنده ای هستم که برای کمک به عراق می روم.
  السلام یا عبدالله الحسین (ع)

 602. امیرحسین می‌گه:

  سلام
  بچه ها من خیلی دلم هوای شهادت داره.ولی من امروز رفتم با امام جمعه شهرمون دراین مورد صحبت کردم،آب پاکی رو ریخت رو دستم،بم گفت نرو گفت که امام زمان به شما نیاز داره،تو عراق ۳میلیون نفر از شیعه و سنی برای مقابله با داعش ثبت نام کرده اند.این ثبت نام هایی که تو ایران میکنن همش تشریقاتیه.تورا بخدا بگین که حرف امام جمعه شهرمون اشتباهه چون کلا ناامید شدم.
  تازه تو قم دارن ثبت نام میکنن
  یه گردانی هست به اسم گردان حضرت اباالفضل(ع) اگر دلتون خواست برید ثبت نام کنین اونجوری که من شنیدم انگار قراره یکی دو روز بعد از عید فطر اعزام بشن،راستی حتما دنبال گذرنامه باشید.
  amirhosein28796@gmail.com

  یاعلی

 603. احسان می‌گه:

  فارسم و در آرزوی ریختن خون عرب با اولویت خون نجسهای عربستانی هستم خفن.اگه یزدان نصیبم کنه مردشم.

  • مهدی می‌گه:

   چه ربطی داره به عرب جماعت؟ ؟ ؟ ؟
   این فته بر میگرده به آمریکا ونه اعراب
   مگر مردم عراق،سوریه،فلسطین که کشته میشن عرب نیستند؟ ؟ ؟ ؟
   شما اول دشمنتو بشناس تا بعد

   • محسن می‌گه:

    دادا داداشم گفت عربستان!دقت کن ع ر ب س ت ا ن ،نه عراق و سوریه….
    مثل اینکه ما حالا که داریم به پرتغال حمله میکنیم باید به برزیلم حمله کنیم ؟ (شما دشمنتو بشناس)

  • خدیجه السادات می‌گه:

   من عرب هستم.یک عرب ایرانی. اینطوری حرف نزنید احسان.
   بهتره بگی :” در آرزوی ریختن خون دشمنان اسلام هستی.”

 604. سید علی آقامهدی می‌گه:

  یاعلی (ع)

 605. علیرضا می‌گه:

  اماده دفاع از حرم اهل بیت(ع) تا اخرین قطره خون هستم

 606. محمدشاه بیکی می‌گه:

  برای جنگ باداعش۰۹۳۶۸۸۳۸۴۹۱

 607. محمد ﺑﺎﻗﺮﭘﻴﺮﻣﺤﻤﺪﻱ می‌گه:

  آماده رزم بادشمن اسلام ۰۹۱۳۰۰۴۱۳۵۶

 608. جعفر می‌گه:

  یا علی(ع).آماده ام.لبیک یا خامنه ای.

 609. پیمان هستم می‌گه:

  سلام من آماده اعزام به عراق یا فلسطین جهت جنگ با دشمنان اسلام هستم . شماره تلفن من ۰۹۱۲۲۰۵۵۰۸۱

 610. معین می‌گه:

  ما که فرم ثبت نامی ندیدیم.لطفا اگر واقعا میبرین زنگ بزنین.تا الان ۱۰ تا جا ثبت نام کردم همش سرکاری بوده.خودم میتونم برم ولی وقتی اونور سازماندهی نشده باشو خودکشیه.لطفا اگر واقعا میبرین این شمارمه.دستتونو میبوسم:۰۹۳۵۶۵۰۱۷۳۴
  لبیک یا زینب

 611. مهدی می‌گه:

  ما از دیار کیسان ابو عمره ایم به عشق امام حسین ع ۰۹۱۵۸۱۵۷۴۲۶

 612. سید صادق می‌گه:

  با سلام
  لبیک یا حیدر لبیک یا حسین
  افسوس که یه نظم و شجاعت نیست کافیه یه اشاره بشه ببینید ایران چه می کنه علما بزرگان یه فتوا به مولا داعش و اسراییلو له می کنیم خدایا امروز عاشوراست کجایند مختار ها کجایند سلمان کجایند مدعی های ولایت بابا بسم الله یکی راهی نشون بده حسین جان قربون مظلومیتت تو عراق بین شیعه بکشن و ما و سکوت الله اکبر الله و اکبر

 613. نوبت شما می‌گه:

  پایگاه اطلاع رسانی رسمی محافظان حرم http://www.modafeon.blogfa.com

 614. حسین عواد می‌گه:

  ان شاالله نوبت ما هم میشه.

 615. حسین می‌گه:

  حیدریم

 616. محمدصالح خودی می‌گه:

  آماده ام ۰۹۳۷۰۴۳۰۶۱۴

 617. مصطفی می‌گه:

  یا لثارت الجسین
  به خدا اومده بودم واسه ثبت نام
  این همه مشتاق و دیدم گریم گرفت دمتون گرم
  آماده ایم آمااااااااااااااااده
  با سربند یالثارت الحسین

 618. عرفان می‌گه:

  سلام من عرفان علیزاده حقیری از شهر امام رضا جهت اعزام به عراق و جنگ با داعشیان و گروههای تکفیری امادگی خود را اعلام میکنم ..لطفا هرچه سریعتر تماس بگیرید ۰۹۳۳۸۰۱۵۵۶۹

 619. sajad می‌گه:

  منم آماده جنگم . سربازی هم رفتم یگان پدافند هوایی ارتش خدمت کردم . آماده ام اگه خدا بخواهد
  بی خبر نذارید اگه اعزام داشتیم
  ۰۹۳۶۷۴۸۳۹۴۰

 620. حبیب می‌گه:

  بسم الله من اماده ام شما ببر تو رو خدا ببر که شرمنده نباشیم فردای قیامت جلو اهل بیت

 621. امید جعفری می‌گه:

  منو ببرید مدیونین امادگی دفاعی بسیج همه چیزهارو دارم

 622. امید جعفری می‌گه:

  من دوست دارم برم کمک از حرم امام حسین مواظبت کنم کارگر ساده ای هستم اگر ده روز کار نکنم زن و بچه ام از گرسنگی میمیرن ولی حاظرم به خاطر کربلا بیکار بی درامد بشم امام حسین از خانوادم مواظبت میکند

 623. مصطفی می‌گه:

  تو رابه قرآن چراراسرکار میگذارید حالا من یک ماه هم بیشتر است امدم داخل سایت ثبت نام کرده ام /چرا خبر نمیدهید من که شماره تلفن وایمیل هم داده ام / اگر دروغ است این کارا برم ازیک طریقه دیگرثبت نام کنم/
  ****یااباعبدالله الحسین *****جانم فدای اهلبیت ورهبرم******

 624. marzieh می‌گه:

  السلام علیک یا ابا عیدالله الحسین
  سلام
  اگه رهی وجود داره اعزام بشم راهنماییم کنید من مشتاقانه منتظرم که جانم را فدای خاک پای ائمه و اسلام کنم لبیک یا حسین جانم به فدایت

 625. mahdi می‌گه:

  من همین الان اماده ام درسته ۱۲سالمه ولی برای شها دت و ایثار اماده ام اینم شمارم زنگ بزن بیام ۰۹۳۶۳۹۹۷۳۲۲
  بنی ادم اعضای یک پیکرند که در افرینش ز یک گوهرند
  روزای اخر جام جهانی با خونو اشک تمام شد

 626. فدایی اسلام می‌گه:

  تمام لذت دنیا به این است که فقط حیدر امیر المومنین است …

  من یک جوان ۱۸ ساله از استان قم هستم و منتظر فدایی شدن در راه اسلام … ترو خدا اگر از جای اعزام خبر دارید بگید من بی صبرانه منتظرم …

 627. محمد قبادی می‌گه:

  ماهر زمان که آقایمان امام خامنه ای اجازه دهد برای جنگیدن با ظلم ودفاع از حرمین مطهر آماده ایم

 628. میثم می‌گه:

  سلام…..چرا هیچکس جوابمو نمیده؟ من چطوری میتونم برم عراق؟ تروخدا یه چیزی بگین. بغض داره خفه ام میکنه…. این سایت ها هم که فقط مارو سرکار میذارن. با احساساتمون بازی میکنن. . ترو به امام حسین قسمتون میدم یکی جوابمو بده

 629. مصطفی می‌گه:

  این هم شماره ام مسئول سایت ۰۹۱۷۲۰۳۳۵۳۹ /من منتظرم مسئول سایت

 630. مصطفی می‌گه:

  سلام چرا اینقدر مارا سرکار میگذارید ازخدا بی خبرها / دروغ گفتن شاخ دم که نمی خواهد/ چرااصلا این سایت باز کردیداید تا امثال ما را سرکار بگذارید ؟سایت را تعطیل کنید تا بچه ها ازیک طریق دیگه بروند /منتتظر جوابتم مسئول سایت/این هم شماره ام است ۰۹۱۷۲۰۳۵۳۹ /این هم ایمیلم hage@vatanMail.ir / منتظر جوابتم مسئول سایت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 631. علیرضا می‌گه:

  منتظر اذن سیدعلی هستیم من اماده هام هرکی اماده یه یاعلی بگه

 632. مسعود مهدیار می‌گه:

  یا اباعبدلله چنان بغضی گلویم را می فشارد که برندگی هیچ شمشیری را احساس نمیکنم. مولای من گرمای عشقت وجودم را شعله ور کرده. جان ناقابلم فدایت حسین. آماده ام مولا حتی اگر چون شما سرم بریده شود.
  منو بی خبر نزارین ۰۹۱۵۸۰۱۳۷۳۰

 633. mehrdad می‌گه:

  . اعزام کردن مارو هم مطلع کنین
  ۰۹۳۸۲۸۸۶۹۴۰

 634. سید احمد می‌گه:

  پنج تن ادینی قبریمده دییرسوز یازالار قرمزی خطینه آخیرده حسینی یازالار
  امروز همان روز فریاد هل من ناصر ینصرنی اربابممان حسین (ع) است . تنها با عشقی که در قلبمان با نام حسین جوانه زده است این وحشی صفتان ددمنش را نابود خواهیم کرد. مرگبر یزیدیان زمان.

 635. حمیدرضا حریری می‌گه:

  سلام من ۱۷ ماه در نیروی انتظامی گردان عملیاتی تیپ ۱ تکاور مقداد درناحیه ایرانشهر خدمت مقدس سربازی و آموزش های ویژه مرزی دیدم در ضمن سرباز ساعی سال هم شدم اون سال. متولد ۱۳۶۵ از ملارد قد ۱۸۸ وزن ۷۵ ورزیده و آماده برای دفاع از حرم آقام و اربابم امیدوارم بتونم بدردبخور باشم ۰۹۳۳۲۷۹۶۲۱۲
  تا روز اعزام التماس امام عصر میکنم و چشم انتظارم

 636. masood می‌گه:

  اماده ایممممممممممممممممممممممممممممم…………………..

 637. احسان می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای.

 638. حسین عرب می‌گه:

  به علی(ع) و اولاد علی (ع) آماده آماده هستم فقط برای مبارزه با این کافران. ما عرب نیستیم.ما ایرانی هستیم. ۰۹۱۲۴۲۰۹۶۲۳

 639. علی رمضان نزاد از مازندران می‌گه:

  من اماده ام برا فدا کردن جانم

 640. ابوالفضل می‌گه:

  یا علی(ع)
  ۰۹۳۳۲۱۶۶۱۹۴
  ۱۵ ساله
  ابوالفضل گاپله

 641. حسین می‌گه:

  با سلام اینجانب امادگی کامل خود را برای دفاع از حرمین اعلام میکنم بنده به چند ورزش رزمی مسلط و اموزش های نظامی را در سربازی دیده ام یا علی۰۹۱۵۳۲۳۸۹۳۳

 642. نوبت شما می‌گه:

  پایگاه اطلاع رسانی ستاد مرکزی نیروهای مدافع حرم http://www.modafeon.blogfa.com

  یاعلی

 643. نوبت شما می‌گه:

  مدافع حرم

 644. سجاد دنیازاد می‌گه:

  سلام.اینجانب سرباز وظیفه امادگی کامل خود را برای مبارزه و به شهادت رسیدن را اعلام میدارم لطفا هرچه سریعتر به اعزام اینجانب رسیدگی کنید.

 645. mhm می‌گه:

  دلم به شوق حرم تو پرپر می زند. لبیک یا حسین، لبیک یا خامنه ای.

 646. رضا همتی می‌گه:

  ۰۹۳۳۵۱۰۸۹۰۰میخوام برم جنگ امادگیمم کامله. قهرمانی مبارزات ازاد و تیراندازی تراپ و جودو و…دارم.عشق جنگ دارم

 647. اسحق مرید ابالفضل العباس می‌گه:

  ۰۹۱۶۷۲۹۵۴۹۳
  جانم فدای اربابم حسین ع
  با اذن رهبر بسم الله

 648. اسحق مرید ابالفضل العباس می‌گه:

  جانم فدای امام حسین ع و رهبر عزیزم. حاضرم قطعه قطعه شوم در راه اربابم حسین ع
  ۰۹۱۶۷۲۹۵۴۹۳

 649. حسین امیری09303431188 می‌گه:

  یا زهرا
  لبیک یاخامنه ای لبیک یاحسین است
  تازنده ایم رزمنده ایم اقا
  رخصت بده اقا

 650. مسعود می‌گه:

  سلام …..اقا من ۶۰۰ میلیون بدهکارم ..منم میام ناموسن زنگ بزنید۰۹۳۷۴۸۳۷۷۰۹ زنگ بزنید من از دست طلب کارا دارم میام نه به عشقه کسی

 651. مسعود می‌گه:

  من برادر شهید هستم واز صمیم قلب میخام برای پاسداری از حرمتین مطهرین عازم عراق بشم لطفا کمکم کنید تا بتونم به آرزوم برسم

 652. zaman می‌گه:

  من یکی اتباع افغانی مخام حفاظت از حرمامامانراهنمای مخام

 653. ذاکر می‌گه:

  السلام علیک یا ثارالله و ابالفضل العباس
  بنده یک ذاکر اهل بیت هستم و تمام عمرم را وقف نوکری کردم الانم منتظر رخصت آقام سید علی هستم و با هیچ چیز دیگه کار ندارم اجازه بده با سر میرم به جنگ شمر ها و یزیدهای زمانمون اسراییل و آمریکا هم نمیشناسم با شعار یازهرا نابود میکنم میرم جلو

 654. دانیال می‌گه:

  اقا بسم ا.. ۰۹۳۳۳۱۲۳۵۲۶تا

 655. اسماعیل می‌گه:

  یاعلی من صددرصد حاضرم جان ناقابلم روفدای ابوالفضل عباس حسین کنم من رویادتون نره

 656. زینب می‌گه:

  چرا ایرانی ها رو نمی فرستن؟
  من از محله ی افغانی های مشهد هستم. یه عالمه از جوونای مارو فرستادند سوریه و اونا شهید شدن، پدر مادراشون خبر نداشتن تا اینکه کلیپ سربریدن بچه هاشونو تو اینترنت دیدن.
  این چه وضعیه؟

 657. فرزند کرد می‌گه:

  سلام.به عنوان یک پسر کرد وظیفه خود می دانم در مقابل یزید زمان بایستم.آقا لب تر کن من عربستانم میگیرم.
  الله اکبر جانم فدای رهبر

 658. hadi می‌گه:

  به ولای علی فقط کافیه سید علی رخصت بده به مولا میرم هیچی هم برام مهم نیست پدر مادر زن و بچه ام فدای حسین . ا

 659. مصطفی می‌گه:

  اگر راهی باشد تا بروم برای دفاع از حرم ارباب بی کفنم تا آنهای که میخواهند به حرم ارباب دست درازی کنند نابودشان کنم با دعای رهبر عزیزم حضرت آقا امام خامنهی /رهبرم جانم فدایت فقط ازخدا وامام عصر بخواه که ما جوانان بتوانیم درراه اهل بیت جانمان را فدا کنیم یا علی

 660. محمد می‌گه:

  میریم تا بیت المقدس

 661. mohammad می‌گه:

  BI sabrane montazere raftanam

 662. کریم می‌گه:

  بریم با همشون دو دو بازی کنیم

 663. امیر می‌گه:

  وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد…..کی میشه ثبت نام کرد ؟ و کجا؟

 664. احسان می‌گه:

  بعنوان یه کرد ایرانی محاله بذارم به حرم اربابم حسین و آقام ابالفضل تعرض شه ۰۹۳۹۴۸۱۸۰۸۳

 665. احسان می‌گه:

  به عنوان یه کرد محاله وایسم به حرم اربابم حسین وآقام ابلفضل تعرض شه
  ۰۹۳۹۴۸۱۸۰۸۳

 666. علیرضا می‌گه:

  سلام .باکمال میل تا اخرین قطره خونم هستم وباید باشم.لبیک یاحسین.۰۹۱۷۵۴۲۴۲۴۹

  • نوید بهمنی می‌گه:

   با سلام به همه برادرا نوید هستم از کرمانشاه ۰۹۱۸۷۳۳۹۲۸۰ هر اعزامی بود من با تمام وجودم اماده هستم التماس دعا

 667. Reza Pourazar می‌گه:

  آقا بسم الله…
  ۰۹۳۳۹۲۰۱۲۵۷

 668. حسین می‌گه:

  هنوزم که هنوزه صدای هل من ناصر ینصرنی به گوش میرسدمامردم ایران که توهشت سال جنگ امتحان پس دادیم وجلوی ارتش تادندان مسلح صدام خونخوار ایستادیم از مرگ باکی نداریم خدا شاهده شب روز ندارم ودائم توفکر اینم که کی میشه ماهم بریم واز حرم آقامون بانثار خونمون حفاظت کنیم .بابا مراجع ماهم ازآیت الله سیستانی یاد بگیرن که شجاعانه حکم جهاد دادن ماهم میخواهیم بریم بابا تاکی شیعه باید مظلوم بمونه تاکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این کثافتها همون یزید وشمر وحرمله زمانه اند کشتن وریختن خون این سگها ازشیر مادر هم حلال تره .بیایید در این ماه پرفظیلت از خدا بخاهیم که به حق مولود وشهید این ماه حضرت امام حسن وحضرت امام علی(ع) فرج آقا امام زمان را هر چه سریع تر برسونه انشاالله

 669. محسن می‌گه:

  من نوکر اقامم۰۹۱۹۱۴۳۴۵۱۶

 670. محسن می‌گه:

  من فدااااا

 671. سرباز ولایت می‌گه:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان و بزرگواران
  امیدوارم که مدیران سایت بتوانند در راستای جذب جوانان داوطلب برای پاسداری از حرم های مطهر در عراق و سوریه کاری مثبت انجام دهند ، صرف بیان یک مطلب ، ادا شدن حق نیست ، پس بهتره از سخن گفتن بکاهیم و به عمل اضافه کنیم . اگر قرار باشد حرامیان تکفیری داعش مرز های حیا رو بشکنند ، آنوقت ما به دستور ولی امر مسلمین امام خامنه ای عزیز و سرباز دلاورش سرلشگر قاسم سلیمانی وارد میدان جهاد خواهیم شد.

 672. مجید می‌گه:

  لبیک یا حسین
  ۰۹۱۳۰۰۰۳۸۲۵

 673. علی گوهری می‌گه:

  ۰۹۱۰۹۴۲۸۵۱۱ اینم شمارم

 674. علی گوهری می‌گه:

  سلام به همگی من چند وقت پیش واسه دفاع از حرمین عراق پبت نام کردم واسم پک سیگار اومد.من نمیدونم هدف از تشکیل این سایت چیه ولی اگه واقعا مردین حرف نزنین بیاین با هم بریم عراق یا کسی رو جور کنین من رو ببرهحرف بسه فقط عمل

 675. تهمینه می‌گه:

  با سربند یا فاطمه…..آماده جان فشانی در راه حسین

 676. yosef rzavand می‌گه:

  سلام به شیعیان با غیرت حضرت علی ﴿ع﴾ من یوسف از اردبیل من هم هستم جانم فدا در دفاع از حریم ولایت هر لحظه آماده ایم.
  ۰۹۳۶۰۰۱۳۶۳۷ yosef_rezavand@hotmail.com

 677. mohammad می‌گه:

  یا علی مام هستیم mohammad.lalegani@gmail.com

 678. حاتم ملکشاهی می‌گه:

  ما اماده ایم

 679. مصطفی می‌گه:

  سلام هر کس که پایه است بیاید با هم بریم /این هم آدرس ایملم است hage@vatanMail.ir خبربدهید

 680. حسین می‌گه:

  جانم فدای رهبر …… همیشه آماده ام …..

 681. یه نظامی می‌گه:

  مسئولیت سایت واقعا متاسفم براتون شما که نمیتونین چرا اعلام آمادگی میکنین اون دنیا جواب بچه ها رو چی میخواین بدین که به بازی گرفتیشون
  اوایل که درگیری سوریه بود گفته بودی اعزام به سوریه حالا که عراق متشنجه اعلام میکنی برا عراق مردم رو بازی ندین

  برادران هیچ سایتی یا هیچ ارگانی به جز سپاه قدس نمیتونه اعزام کنه من نظامی هستم خودم از طرف سپاه قدس ثبت نام کردم. فقط از طریق سپاه قدس استانتون پیگیری کنین همون بسیجی ها هم که جمع میشن ثبت نام میکنن اگه اعزام باشه از طرف سپاه قدس اعزام میشه

  *****عزیزان تنها ارگانی که حق اعزام نیرو به خارج کشور داره سپاه قدسه نه هیچ سایتی و نه هیچ ارگانی اعزام نمیتونه بکنه

  تازه این سایت هم که میگه نمیتونه چون از طریق سپاه قدس باید اعزام بشین که اجازه نمیده.

  حقیقت تلخه ولی خودتونو اینجا علاف نکنید برین سپاه قدس استانتون

  مسئولین سایت چرا جواب نمیدین؟

  • نوبت شما می‌گه:

   سلام علیکم، ما خود بارها اعلام کرده ایم که سایت ها اعزام نمی کنند، ماهم هروقت اعلام شد که از ایران نیرو اعزام میشه، در صورت نیاز اسامی داوطلبین اعزام را به انها خواهیم داد..

 682. علی می‌گه:

  یاحسین دیگر ازاین زندگی تکراری لعنتی خسته شدم خودت زمینه شهادت را فراهم کن.به والله دیگر طاقت ندارم

 683. مصطفی می‌گه:

  سلام مسئول سایت به قول برادر نظامی که چرا ما را سرکار گذاشته اید مگر دین وایمان ندارید که مردم راسرکار میگذارید سایتتون را ببندید / ای کار ها گناه محسوب میشود اگر نمیشود تعطیلش کنید

 684. سید می‌گه:

  سلام اقا ابراهیم عاقبتی.من خودم از طریق دوستانی که در سپاه داشتم یک سال ک نام نویسی کردم که برم سوریه ولی از شانس بده من اسمم درنیومده.الان میخوام یه گروه جمع کنم بصورت خودجوش برم عراق و با ترئریستها بجنگم. اگه پایه هستی یا علی

 685. خاک پای غلامان حضرت باب الحوائج ع می‌گه:

  سلام و عرض ادب
  احسنت احسنت
  درود خدا بر عاشقان پاک راه حق
  همین که با شور و اشتیاق اعلام آمادگی کردین
  همین که اعلام داشتید زندگی و خوشی و جوانی تان را فدای
  حرمین مقدس خواهی کرد
  تحسین برانگیز و ستودنیست سر تعظیم فرود می آورم
  این عشق حقیقی شما سروران گرانقدرم را .
  اجرکم عندالله
  لبیک یا حسین لبیک یا حسین لبیک یا حسین
  خدایا به حق رسول الله
  راهی برایمان باز کن تا با صمیم قلب از
  حرمین و مقدسات مان با جان و دل دفاع کنیم
  آمین …
  _____________@_______@ @_____
  _____________@@__@_@@@_____
  _____________@__@@_____@_____
  ____________@@_@__@_____@_____
  ___________@@@_____@@___@@@@@_____
  __________@@@@______@@_@____@@_____
  _________@@@@_______@@______@_@_____
  _________@@@@_______@_______@_____
  _________@@@@@_____@_______@_____
  __________@@@@@____@______@_____
  ___________@@@@@@@______@_____
  __@@@_________@@@@@_@_____
  @@@@@@@________@@_____
  _@@@@@@@_______@_____
  __@@@@@@_______@@_____
  ___@@_____@_____@_____
  ____@______@____@_____@_@@_____
  _______@@@@_@__@@_@_@@@@@_____
  _____@@@@@@_@_@@__@@@@@@@_____
  ____@@@@@@@__@@______@@@@@_____
  ____@@@@@_____@_________@@@_____
  ____@@_________@__________@_____
  _____@_________@_____

  • خاک پای غلامان حضرت باب الحوائج ع می‌گه:

   آقا التماس میکنم
   اگر کسی روزنه برای رفتن پیدا کرد
   به من هم بگه
   ۰۹۱۳۲۹۲۴۶۰۳
   لبیک یا حسین
   ذره ذره جان من گردد فدایت یا حسین
   دارم اندر دل هزاران آرزو ، اما حسین
   گر بدانی لایقم ای مالک قلب حقیر
   این دل پر آرزو گردد فدایت یا حسین

   الان سرودم
   و
   با احترام این دوبیتی را تقدیم میکنم به تمام عاشقان
   و شیفته گان اهل بیت علیهم السلام

   به امید دیدار …

 686. ابراهیم عاقبتی می‌گه:

  آقایه مدیر سایت نوبت شما در جواب برادرمون یک نظامی چی داری بگی واقعا همش سرکاری بوده حرمایه اهلبیت رو دارن اونجا میکوبن شما اینجا هزارو دویست نفر آدم رو سر کار گذاشتی یعنی این کار شما درسته فقط میخواستین بگین که شما یه همچین سایتی رو تشکیل دادید تا از شما تشکر بشه بیخیال دل این جوونایه عاشق .ایول بابا دست همتون درد نکنه جواب امام زمان رو چی میخواهید بدید جلویه امام حسین چه جوری میخواهید سر بلند کنید.

 687. ناصر می‌گه:

  بی تاب فنا شدن واسه اربابم
  ازخدام برم راهش رو بلد نیستم
  آماده ومنتظر تماسم ۰۹۳۹۳۹۳۰۲۲۴

 688. یک نظامی می‌گه:

  مسئولیت سایت واقعا متاسفم براتون شما که نمیتونین چرا اعلام آمادگی میکنین اون دنیا جواب بچه ها رو چی میخواین بدین که به بازی گرفتیشون
  اوایل که درگیری سوریه بود گفته بودی اعزام به سوریه حالا که عراق متشنجه اعلام میکنی برا عراق مردم رو بازی ندین

  برادران هیچ سایتی یا هیچ ارگانی به جز سپاه قدس نمیتونه اعزام کنه من نظامی هستم خودم از طرف سپاه قدس ثبت نام کردم. فقط از طریق سپاه قدس استانتون پیگیری کنین همون بسیجی ها هم که جمع میشن ثبت نام میکنن اگه اعزام باشه از طرف سپاه قدس اعزام میشه

  *****عزیزان تنها ارگانی که حق اعزام نیرو به خارج کشور داره سپاه قدسه نه هیچ سایتی و نه هیچ ارگانی اعزام نمیتونه بکنه

  تازه این سایت هم که میگه نمیتونه چون از طریق سپاه قدس باید اعزام بشین که اجازه نمیده.

  حقیقت تلخه ولی خودتونو اینجا علاف نکنید برین سپاه قدس استانتون

 689. مصطفی می‌گه:

  من یا تمامی صلاح های جنگی آشنای کامل را دارم و عضو گردان عملیاتی امام محمدباقر۱۰۶ هم میباشم جان مولا علی ما هم روانه کربلا کنید/چرا فقط میگوید ثبت نام ولی خبری نیست منتظرم /منتظر تماستان هستم۰۹۱۷۲۰۳۳۵۳۹
  لبیک یاسید علی جانم فدایت

 690. ابراهیم عاقبتی می‌گه:

  سلام.عزیزی که اسمت رو گذاشتی سید من برای رفتن به عراق هر کاری میکنم به نظر شما باید چه جوری خودمون بریم عراق من برای رفتن اماده ام فقط یه راه نشونم بدید .برایه رفتن به سوریه هر کاری بگید کردم ولی فایده ای نداشت .سید جان منتظر جوابم.شمارم تو سایت هست سید.ebi6768a@gmail.com لبیک یا حسین لبیک یا زینب لبیک لبیک لبیک

  • سید می‌گه:

   سلام اقا ابراهیم عاقبتی.من خودم از طریق دوستانی که در سپاه داشتم یک سال که نام نویسی کردم که برم سوریه ولی از شانس بده من اسمم درنیومده.الان میخوام یه گروه جمع کنم بصورت خودجوش برم عراق و با ترئریستها بجنگم. اگه پایه هستی یا علی

 691. رمضان حسین پور می‌گه:

  لبیک یا حسین-بابی انت وامی ونفسی.نیمه شعبان کربلا بودم برگشتم وآماده ام رهبر به نمایندگی از امام زمان اجازه دهد برگردم تا در کربلا برای دفاع از حرم سیدالشهدا جان ناقابلم را فدا کنم .خدا می داند که برای شهادت در راه کربلا لحظه شماری میکنم

 692. سید می‌گه:

  سلام به همه ی عاشقا شهادت.
  من خودم ی بسیجی عاشق شهادت هستم چند وقت هرکاری میکنم به هر دری میزنم جور نمیشه برم عراق و با این تروریستهای داعش بجنگم.میدونم اکثر شماها هم مشکل منو دارید و نمیدونید چجور برید.
  هرکی که پای رفتن به عراق هست پیام بده جمع شیم بریم عراق بجنگیم. خیلی عذاب اور که ببینم این تروریسته به مولام علی جسارت کنند. یا علی مدد

 693. حامد می‌گه:

  لبیک یا حسین/۰۹۱۲۴۷۰۹۸۸۷

 694. حامد می‌گه:

  یا حسین /۰۹۱۲۴۷۰۹۸۸۷

 695. یه سائل می‌گه:

  آهای وهابی و سلفی و تکفیری و گروه داعش و منافقان لعنت الله-اسمع یا وهابی لعنت الله:بدانید ما از جنس همان بچه هایی هستیم که ۸ سال جانانه دفاع کردند.ما باکری و همت و جهان آرا و زین الدین و… زمان حالیم.اگر باکری و زین الدین و همت و باقری و متوسلیان و بقیه شهدا در ۸ سال دفاع مقدس در برابر دشمن پلید ایستادند و حتی میلیمتری از خاک میهن عزیز و اسلام در دست دشمنان پلید نیفتاد.،در صورت دستور جهاد رهبر انقلاب و ولی امر مسلمین جهان ما هم مثل همان باکری و همت و زین الدین وبقیه از دین دفاع جانانه خواهیم کرد.
  بچه ها صدای حسین ع میرسد به گوش که:هل من ناصر ینصرنی؟********************

  ******************

  بچه ها خیلی ها میگن اگه جنگ بشه کسی نمیره در صورتیکه من کسانی رو دیدمه برا ثبت نام یک ماه پیش که باورم نمیشد.در عرض چند ساعت در اهواز جهت حمایت از حرمین امامان معصوم حدود چندین هزار نفر از بسیجیان گرد آمدند و با اسم نویسی آماده هر نوع دستوری از رهب رانقلاب شده اند از نوجوان ۱۴ ساله تا پیرمرد ۶۵ ساله بود

  کسانی که نمیتواندن بروند دعا کنند ثواب جهاد بهشان میرسد.شما از زمانی که نیت کردید ثوابش را برده اید.
  حدیث است که:**الاعمالُ بالنیات** اعمال به نیتشان است یعنی نیت کردی ثوابش رو برده ای.
  برادران نوبت شما چرا اذهان مردم را تحریک میکنی آخه از کجا میخوای اعزامشون کنی اولا برای عراق هیچ اعزامی نیست.خود بسیجی ها هم فقط آماده اند.
  دوما اگر اعزام باشد اول نیروهای نظامی بعد گردانهای امام حسین و بیت المقدس و امام علی بسیج بعد مردم عادی(در صورت نیاز)
  ببینید یک میلیون جوان عراقی به کمک ارتش عراق پیوسته.از ایران فقط۵ گردان اعزام شده تا کنون که از…. قدس و
  یگانهای صابرین بوده است،آن هم برای حفاظت از حرم سید الشهداع و ابا الفضل عباس پس احتمال زیاد نیازی نیست برای اعزام ما ها

  لطفا جواب بنده رو بدهید که از کجا و چطوری اعزام میکنید؟مردم فقط نظر میدید اعزام بشیم فکر کردید از کجا؟
  مدیریت سایت نوبت شما اینها اکثرا آموزش ندیده اند!
  همان باکری و بقایی و همت و …. قبلش اموزش دیده اند.فقط با کمک خواستن از خدا و دعا و ایمان قلبی و نترس بودن و …. که نمیتوان جنگید.بچه های ما ۸ سال دفاع مقدس درسته که با خدا و نترس و شجاع بودند ولی آموزش نظامی هم دیده بودند.
  لطفا جواب من رو بدید.

  ممنون
  مدیریت وبلاگ بقیة الله الاعظم و سایت علمدار ولایت

 696. یه سائل می‌گه:

  با سلام
  بچه ها دعا کنید
  فردا من با چند نفر داریم میریم خود کربلا حرم سیدالشهداء
  از طرف همه نایب الزیارت میشم.
  الهم العن الکفار
  مسول سایت لطفا یه تاریخ و یه ساعتی اعلام کن برای خواندن دعای توسل و زیارت عاشورا دست جمعی

 697. یه سائل می‌گه:

  با سلام
  بچه ها دعا کنید
  فردا من با چند نفر داریم میریم خود کربلا حرم سیدالشهداء
  از طرف همه نایب الزیارت میشم.
  الهم العن الکفار
  مسول سایت لطفا یه تاریخ و یه ساعتی اعلام کن باری خواندن دعای توسل و زیارت عاشورا دست جمعی

 698. a می‌گه:

  خدا همگی رو شفا بده

 699. سید حسین موسوی می‌گه:

  سوریه مانند وطن ماست منتظر تماس هستم بی صبرانه۰۹۱۳۱۴۶۴۰۹۵

 700. سید حسین موسوی می‌گه:

  حاضرم فوری اعزام شوم۴۲ساله ساکن تهران۰۹۱۳۱۴۶۴۰۹۵مازندرانی هستم

 701. مهدی محمدی می‌گه:

  من مهدی یک ایرانی کرد زبان و عاشق امام حسین و آماده شهادت در راه خدا و امامان و صاحب زمان . ۰۹۰۱۹۲۵۵۸۲۵
  وَلا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون * فَرِحینَ بِما آتاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَیَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذینَ لَمْ یَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلا هُمْ یَحْزَنُون * یَسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَة مِّنَ اللَّهِ وَفَضْل وَأَنَّ اللَّهَ لاَ یُضِیعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِینَ . (آل عمران/ ۱۶۹-۱۷۱)
  هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده اند، مرده مپندار، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزى داده مى شوند. به آنچه خدا از فضل خود به آنان داده است شادمانند، و براى کسانى که از پى ایشانند و هنوز به آنان نپیوسته‌اند شادى مى‌کنند که نه بیمى بر ایشان است و نه اندوهگین مى‌شوند. بر نعمت و فضل خدا و اینکه خداوند پاداش مؤمنان را تباه نمى‌گرداند، شادى مى‌کنند.

 702. مهدی محمدی می‌گه:

  یا علی

 703. مهران زیوری می‌گه:

  بنده هم آماده اعزام هستم
  چندین دوره نظامی و تک تیر اندازی رو دیدم یا علی
  ۰۹۳۵۵۶۱۱۰۳۹

 704. غلامرضا قدیمی 09126123529 می‌گه:

  مسئولین محترم تورو خدا یه کاری کنید تا بتونیم یه حرکتی کنیم و بریم برای جنگ با این کافرها.
  اینا دستشون به حرم ارباب برسه بی شرمی میکنن ها.
  وای خدا نکنه اون کاری رو که با قبر مطهر حجربن عدی کردن رو بکنن.
  شما رو به خدا قسمتون میدم ساکت نشینید و منتظر مناظرات و اینجور چیزا نباشین.
  نوکر نگران حرم ارباب است. ۰۹۱۲۶۱۲۳۵۲۹ حتما به منم زنگ بزنید.
  ××((یا مقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک))××

 705. رضا می‌گه:

  به دائش خبر بدهید که ما تو راهیم لبیک یا حسین

 706. رضا می‌گه:

  به سرکرده دائش برسونید که ما توراهیم {لبیک یا حسین}

 707. مصطفی می‌گه:

  فقط آرزومه زیارت کربلا وشهادت

 708. مصطفی می‌گه:

  باسلام ما برای اینکه راه اهلبت را بتوانم ادامه بده ام میخواهم ثبت نام کنم فقط اگر امکان دارد محل ثبت نام را به من بگوید این هم شماره ام ۰۹۱۷۲۰۳۳۵۳۹مصطفی کشتکار /به خدا اگر میشود من هم اسمم باشد جزء اعزامی ها منتظر تماس تان هستم

 709. حبیب می‌گه:

  به عشق وطنم و حفظ دینم من هم هستم

 710. اسماعیل احمدیان می‌گه:

  من میخوام برم,باید چطور ثبت نام کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید
  ۰۹۱۴۴۰۶۰۷۴۹

 711. نادرى می‌گه:

  اقا روى منم حساب کنین ۰۹۱۱۳۵۵۷۹۹۳

 712. نادرى می‌گه:

  سلام.براى ثبت نام کردن چیکار باید بکنیم؟

 713. 09139561995 می‌گه:

  لبیک یاحسین

 714. علی می‌گه:

  سلام . شما را به خدا این قدر دست دست نکنید. مردم آماده اعزام هستند. بابا کربلا غوغاست بیا تا برویم. اگر نرویم بعید نیست آنها بیایند. بهترین دفاع حمله است . ما که آماده ایم چرا اعزاممان نمیکنید. خدایا تو شاهد باشد ما آماده ایم معلوم نیست قصور و تقصیر از کیست!

 715. گردان امام حسبن (ع) می‌گه:

  آقا من کف کردم این همه نظر هاتون در مورد رفتن به سوریه وعراق رو دیدم ایول به جان برکفان خامنه ای
  و مــــــــــــــــــا رمیت و اذ رمیــــــــــــــــت ولکن الله رمـــــــی
  فقط دوست دارم این حرف هاتون از روی زبون نباشه فردا یه چی شد در برین
  من دوست ندارم شهید بشم دوست دارم اینقدر تروریست وتکفیری بکشم آخرش اگه خدا قسمت کنه برم پیش دوستان شهیدم.
  موفق باشییین.

 716. حبیب می‌گه:

  نیاز به فکر کردن نداره درسته ایرانیم وخونم اریایی ولی اینو بدونید ایرانی جماعت هیچوقت جایی که زور باشه سرشو عین کبک تو برف نمیکنه اینو برا شورش انداختن افکار نمیگم چون خدا چیزی بنام عقل ب ما داده تا باهاش درست زندگی کنیم زندگی ب این نیس که فقط دور برمونو ببینیم کاش خودمونو جای ادمای دیگه بذاریم تا فقط یخورده ب عاقبت کار خودمون فکر کنیم

 717. حبیب می‌گه:

  فقط جای ثبت نام بگید اینم شمارم ۰۹۳۸۳۸۳۹۷۹۴

 718. حبیب می‌گه:

  فقط جای ثبت نام بگین اینم شمارمه ۰۹۳۸۳۸۳۹۷۹۴

 719. مجید سعیدی می‌گه:

  نوکر امام حسین هم هستم تا پای جون برا امام حسین میدم یا زهرا

 720. سید مهدی مشعشع می‌گه:

  آقا من هم هستم تو رو به خدا من رو هم صدا کنید ۰۹۳۷۲۰۰۹۳۹۶

 721. حسن می‌گه:

  عکس بچه ای دیدم که به دار آویخته بودنش هرشب گریه میکنم تروبه امام حسین منم خبرکنین این آخرین پیامم بود ۰۹۱۸۴۷۰۰۶۸۲

 722. حسن می‌گه:

  گفت ضمایر را بشمار
  گفتم من ، من ، من ، من …
  گفت فقط من !!!؟؟؟
  گفتم آری همگی رفته اند زیارت ارباب و فقط منم که اینجا تنها مانده ام… من حسن فرزند مراد ۲۴ سال سن دارم بچه کرمانشاه به امام حسین منو خبر نکنین برای جنگ با کافر حلالتان نمیکنم این شمارم ۰۹۱۸۴۷۰۰۶۸۲

 723. حسن می‌گه:

  یا حسین غریب هیچکس حاضر نیست تنهات بذاره غربتت مال زمانهای گذشته بوده من حسن فرزند مراد بچه کرمانشاه ۲۴ سال سن دارم و حاضرم به جنگ با داعش برم این شمارم ۰۹۱۸۴۷۰۰۶۸۲

 724. امیر حسین می‌گه:

  من بعنوان یک انسان از مسئولین ذیربط خواهش میکنم شرایطی را فراهم آورند که جوانان واجد الشرایط جهت دفاع از مردم عراق که آنها نیز انسان میباشند, در مقابل برخی مزدور حیوان صفت , بتوانند به جبه های مورد نظر اعزام و ادای فریضه نمایند. اما نمیدانم چرا مسئولین ما در این مورد کوتاهی و فقط راه دیپلماسی را در پیش گرفته و یا فقط از افراد خاصی استفاده میکنند. با شعار و حرف کار کفر و ستم به پایان نخواهد رسید برادران من.

 725. رضا کیانیان می‌گه:

  باسلام :حقوقش چنده

 726. 09139561995 می‌گه:

  لبیک یا حسین۰۹۱۳۹۵۶۱۹۹۵

 727. محمدجواداسماعیلی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  جان نثارحیدرم——–گوش به فرمان رهبرم.
  لبیک که یا علی لبیک یا ثارالله لبیک یا بقیت الله

 728. هادی باهنر می‌گه:

  من میخوام برم,باید چطور ثبت نام کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید
  ۰۹۱۰۳۵۶۷۹۸۱