ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و کربلا برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و عراق برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

???????????????????????????????????

دفاع از حرم امام حسین در کربلا

و مپندار که خداوند از آنچه ظالمان انجام می دهند، غافل است، همانا آن ها را برای روزی که چشم ها در آن خیره می شوند، تأخیر انداخته است.
روزی که زمین به زمینی دیگر و آسمان ها نیز مبدل می شوند و همه در برابر خدای یگانه مقتدر حاضر می گردند.

سوره ابراهیم، آیات ۴۷-۴۸

برادران و خواهران مسلمان

«گاهى یکى با شما دشمنى میکند، اما اگر دقت کنید دشمنىِ او دشمنىِ‌اصلى نیست، تابعى است از یک عامل دیگر، از یک کس دیگر؛ دشمن اصلى را پیدا کنید. امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام“گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه دنیای اسلام ، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما این ها دشمن هاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که این ها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و امت مظلوم اسلام مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. این گروه‌هاى بى‌عقلى که به نام سَلَفى‌گرى و تکفیر و اسلام با امت مظلوم اسلام مقابله میکنند، دشمن اصلى نیستند؛ ما اینها را فریب‌خورده میدانیم.

به آن ها می گوییم: تو اگر خطا و اشتباه میکنى و کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد.»

بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)۱۴/۳/۹۳

بدنه اصلی داعش، گروهک تروریستی تکفیری ۷۲ ملت، که خود را از روی جهل “دولت اسلامی عراق و شام” می خواند، پس از شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت در سوریه، از سوی هدایت گران اصلی یشان یعنی آمریکا و اسرائیل به عراق کشانده شدند. دلیل اصلی این امر، نا امیدی از موفقیت این گروه در سوریه و نگرانی از بازگشت این تروریست ها -که البته دیگر بسیار ورزیده شده اند- به کشورهای خودشان در اروپا و دیگر نقاط عالم است؛ در طرح ریزی سرویس های اطلاعاتی بالاخره تکفیری ها در صحرای عراق یا سرکوب می شوند و نابود ، یا موفق؛ که در این صورت نا امنی تا کنار مرزهای ایران امتداد میابد.

این گروهک پس از جولان دوسه ماهه در عراق ، با به میدان کشیدن باقی مندگان قصاب و بعثی حکومت صدام  تهاجم گسترده ای را به عراق آغاز کرد که باعث تصرف بخش هایی از خاک عراق منجر شد. در این میان حرامیان تکفیری با غارت انبار مهمات پادگان ها و مراکز پلیس در محدوده تصرفات خود خیال شوم حمله به کربلای معالی را در ذهن خود می پرورانند و در این میان تا به حال دو حمله گسترده به سامرا انجام داده اند که با دفاع ارتش عراق نقشه آنان نابود شد. اما توجه به چند نکته ضروری است:

 • می دانیم که با یاری خدای متعال و عنایت امام عصر (عج) مردم عراق با درک درست از سناریوی دشمن مبنی بر اختلاف افکنی شیعه و سنی بدور از درگیری مذهبی در دفاع از حرم اهل بیت سنگ تمام خواهند گذاشت.
 • علمای امت اسلام از شیعه و سنی، به محض اطلاع از این تهدید، پیروان خود را به نبرد تمام عیار با حرامیان تکفیری و دفاع از ناموس امت اسلام فراخواندند. ضمن قدردانی و تشکر خالصانه از یکایک این ذخایر حقیقی اسلام، نباید سکوت رسواکننده خوارج امت که در زمان آرامش بر طبل تفرقه و تکفیر می کوبند را در این روزهای امتحان صداقت کتمان کرد. آیا نفاق این مدعیان پر سر و صدا را می توان از روی جهل و نادانی تصور کرد؟!
 • بر دولت های اسلامی است تا به کمک دولت عراق شتافته و برای فائق آمدن بر این التهابات دست یاری به سوی ملت و دولت عراق دراز کنند.
 • مخاطب اصلی ما، نه سران نافهم و بی سواد گروهک تروریستی داعش، که حامیان اصلی مالی و سیاسی شان یعنی سرویس های امنیتی آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان است. هرگونه تعرضی به حرمین شریفین در سامرا ، کاظمین ، نجف و کربلا به حساب حامیان اصلی نوشته می شود که پاسخ ما به این تعرض همان است که پیش تر گفته شد:

و کلام آخر اتمام حجت با حرامیان داعش و اربابان نابخردشان:

همه ی ما جوانان انقلابی ایران اسلامی، فرزندان اباعبدالله  الحسین هستیم، برگرد تا سربند یا زهرا (س) نبستیم

جوانان داوطلب عراقی برای جنگ با داعش

مسلمانان غیور و فدائیان اهل بیت علیهم السلام، قطعاً در برابر این عمل ننگین ، سکوت نخواهند کرد و عاملین این جنایات را که با حمایت مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به چنین عمل شنیعی زده اند ،به سزای خود خواهند رساند و البته آتش غضب الاهی نیز بر وجود ننگین آنان احاطه دارد و دیر یا زود در قعر جهنم به اسلاف جنایت کار خویش ملحق خواهند شد. ان وعدالله حق!

لذا از همه عزیزانی که داوطلب اعزام به کربلا برای پاسداری و محافظت از حرم امام حسین علیه السلام و سوریه حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها، تحت عنوان گردان های ابالفضل العباس علیه السلام ثبت نام به عمل می آورد.

البته لازم به ذکر است ما دست اندرکاران این مجموعه و همه ثبت نام کنندگان با درک کامل از حساسیت و شرایط منطقه، و شیطنت های دشمنان اصلی اسلام، برای شعله ور کردن اختلافات مذهبی، فقط گوش به فرمان ولی امر مسلیمن جهان، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم، تا هر زمان شرایط اعزام به سوریه فراهم گردد و معظم له دستور حضور در منطقه را صادر فرمایند، سریعاٌ با آمادگی کامل و در یک سازماندهی منسجم اعزام شویم و حریم مطهر عقیله بنی هاشم علیها السلام را از لوث وجود اسلاف یزیدی و اموی پاک گردانیم.

دانلود مستند زیبای “دوباره اسیر نمی شوی …”

کلیک کنید

تصاویر واقعی از مبارزه مدافعان حرم سیده زینب سلام الله علیها در سوریه

 وقایع اخیر در سوریه و حمله تروریست‌های وهابی به ساحت مقدس حرم حضرت زینب سلام الله علیها و مزار صحابه‌های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم باعث شهادت بسیاری از شیعیان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت شد. اما این کشتار به دست سلفی‌ها و وهابیت از انگیزه شیعیان و اهل سنت برای حمایت از حرم خاندان اهل بیت علیه السلام کم نکرده است و هر روز تعداد این مدافعانِ حرم بیشتر می‌شود … مستندی دیدنی درباره مدافعان حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در سوریه .

وَ سَیَعلمُ الّذین ظَلموُا اَیَّ منقلبٍ یَنقلِبُون

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های را سوریه باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند

راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه

* قابل توجه تمامی داوطلبان عزیز:

به اطلاع می رساند؛ سایت نوبت شما با توجه به درخواست های بسیار زیاد شما بازدیدکنندگان این صفحه ما با مسؤولان بسیج سپاه ارتباط برقرار نمودیم و درخواست های شما برای اعزام را به اطلاع آنها رساندیم. ایشان در پاسخ ضمن عرض تقدیر و تشکر فراوان ازهمه داوطلبانی که در این صفحه ثبت نام کرده اند، اظهار داشتند: «با توجه به پیشروی های اخیر در جبهه های مبارزه با داعش جنایتکار، فعلاً نیازی به اعزام نیروهای مردمی نداریم و همین تعداد نیروهای سپاه قدس کفایت می نماید و در صورت نیاز به حضور نیروهای مردمی حتماً از شما عزیزان استفاده خواهد شد».

در ضمن این صفحه با توجه به صدها هزار بازدیدکننده پرشمار و درخواست های خالصانه و عاشقانه همه غیرتمندان و راهیان راه حسین (ع) همین کافی است تا لرزه بر تن پلید و ناپاک داعشی های جنایتکار بیندازد و فرصت تبلیغاتی بسیار خوبی برای جبهه مدافعان حرم از این طریق می باشد.

لبیک یا حسین

با آرزوی آزادی کامل حرم بی بی زینب سلام الله علیها از دست داعشی های مزدور صهیونیست غاصب

ای پست فطرت های داعش، بدانید ما در راه دفاع از عزت و آبروی اسلام و مسلمانان دست از جان شسته ایم و هرگز گمان نبرید گستاخی های شما چندان زیاد به طول خواهد انجامید..

نصر من الله و فتح قریب

مدیریت سایت “نوبت شما”

۲,۲۳۰ دیدگاه

 1. به دستوراقا امادکی خودرا جهت اعزام به سوریه یا عراق به جهت دفاع از خون شهیدان اعلام مینمایم

 2. محمد می‌گه:

  داشتم یک شب به این موضوع فکر میکردم که دشمنان با اتش به ما حمله میکنند به اعتقادات ما و یک صدایی به ذهنم اومد که میگفت :چرا پاسخ اتش را با یخ میدهید چرا پاسخشان را با آب نمیدهید و نتیجه جسته جوی من از آب در قرآن ،یونس ۲۴/الرعد۱۴/… نقش محوری آب در حیات و زندگی بشریت موجب گردید که خداوند سبحان خواندن خویش و نحوه خداخوانی را به نوعی به آب تشبیه نماید و باطل جویان و گمراهان را به کسانی تشبیه سازدکه به سوی آب دست دراز می کنند تا قدری از آن به لبان تشنه خویش رسانند؛ اما هرگزکامشان سیراب نمی گردد و جامی به لبشان نمی رسد.
  ویخ در قرآن نمل ۸۸ کوهها را می‏بینی و آنها را ساکن و جامد می‏پنداری در حالی که مانند ابر در حرکتند این صنع و آفرینش خداوندی است که همه چیز را متقن آفریده او از کارهائی که شما انجام می‏دهید آگاه است. من اینجوری فهمیدم که باید اونها رو به سمت خدا هدایت کرد

 3. احسان امیری می‌گه:

  آقا ماگوش به فرمان حضرت آقا امام خامنه ای هستیم ایشان اذن جهاد بدن داعش تبدیل به خاکستر میشه ما من
  تظریم

 4. ارباب تاریکیها می‌گه:

  مثل اینکه واقا خبری ازاعزام توایران نیس.بهنظرمن. چنتا راه بیشتر برای پیوستن نمونده اول اینکه افراد برن به کشورهای هم مرز ایران مثل ترکیه وافقانستان و…وسپس واردعراق یاسوریه بشن چون تجربه نشون داده ازاین کشورها بهترمیشه وارد عراق شد.دوم اینکه کسایی که کارت پایان خدمت وویزا دارن میتونن به بهانه زیارت به عراق رفته وبه داوطلبان بپیوندند.سوم راه قاچاقیه که الان خیلی خطرناکه چون دیدبانی محتاط شدندواحتمال گیرافتادن زیاده.واما مهمترین راه برای همه افراد شامل خدمت رفته ونرفته روزاربعین حسینی است چراکه دراین روزبه افرادسرمرز تنهابایک کارت ملی اجازه عبورداده میشودمن خودم دیدم افرادی روکه به بهانه اربعین خارج شدندودرعراق ماندندتاینکه به داوطلبان پیوستن برخی اومدن وبرخی هم هنوزدرحال جهادند وبعضاهم شهیدشدند.امیدوارم که راهها بدردتون بخوره چون واقا راه دیگه ای نیس خبراعزام هم دروغه محصه اگرم اعزام داشته باشن ازنیروهای خودسپاه یاارتشه نه مردم عادی.من خودم گزینه اخررومیخام عملی کنم

 5. حسین می‌گه:

  حسین هستم ۳۳ ساله آماده جنگ با داعش.
  اگر آقا دستور بده به چهره نورانیش قسم عراق رو پر از
  سرهای بریده اون حرامزاده ها میکنم .

 6. علی می‌گه:

  بسم رب الشهدا .من هم امادگی خود را اعلام میکنم و به امید اربا اربا شدن بدنم در راه امام حسین علیه السلام .خواهش میکنم ما عاشقان شهادت را هر چه زودتر اعزام کنید .

 7. حامد می‌گه:

  من یک جوان۳۰ساله شیعه هستم می خواهم باداعش بجنگم از برادران سپاهی خواهش میکنم اعزام کنید
  http://منی که شیعه هستم میخاهم در برابر داعش بجنگم۳۰سال سن دارم تو را خدامارا ببرید

 8. محمد مهدی محمودی می‌گه:

  یکی نی بگه چجوری میتونیم اعزام بشیم سمارو ب خدا یه حواب درست حسابی بدید ب ما

 9. علی رضوی زاده می‌گه:

  ‏‎ ۹۱۱۶۷۷۶۸۸۲‎لبیک یا حسین لبیک یا ام ابیها لبیک یا محمد رسول الله

 10. حسن0583 می‌گه:

  برای اینکه صفحتون پر بازدید باشه چرا دروغ نوشتین ک ثبت نام میکنید.دشمن اصلی اسلام شما دروغگوه ها هستید

 11. رضا می‌گه:

  سلام اقا کجا باید ثبت نام کنم برا جنگیدن. راهنمایی کنید

 12. علیرضا خردیار می‌گه:

  حاضرم با جان و دل در برابر سگان وهابی بجنگم و از حرمین مطهر دز برابر نا اهلان دفاع کنم .من سابقه بسیج ندارم اما از خانواده ایثارگر هستم از قدرت جسمی خوبی هم برخوردار هستم.انشالله که توفیق شهادت هم نصیب ما هم شود.من حاضرم .یا علی

 13. نصرا.. می‌گه:

  بسم ا…
  عزیزان کمک کنید
  من بینوارو هم راهنمایی کنید
  هر استعلام و تستی رو هم حاضرم
  ۰۹۳۵۴۲۰۱۶۸۰

 14. انوشیروان ازاد می‌گه:

  همانطور که اعلام کرده ام سالها تجربه کافی در جنگ دارم مرز بلوچستان فرمانده پاسگاه بودم چندین بار درگیری مسلحانه با اشرار و قاچاقچیان مسلح داشته و تجربه کافی در کمی و ضد کمین و بازجویی و ضد بازجویی دارم وتقاضای جنگ در خط مقدم و انتقال تجربیات جنگی خود به همرزمان را دارم متولد ۱۳۴۱ هستم علیرغم ناراحتی قلبی ارزوی جنگ با این وهابی های ظالم از خدا بیخبر رادارم.سلام بر لب تشنه حسین واولاد مظلوم فاطمه زهرااز ازل تا ابد.

 15. انوشیروان ازاد می‌گه:

  افسر بازنشسته ناجا هستم سالها فرمانده پاسگاه های مرزی ورییس تجسس و دایره مواد مخدر بودم .اکنون بازنشسته هستم تقاضای اعزام به عتبات عالیات جهت جنگ با داعش و اسراییلی ها هستم .جانم فدای اهل بیت و اولاد علی و فاطمه زهرا هر کمکی بتوانم میکنم تا وهابی ها را از عتبات عالیات دور کنم.

 16. نورمحمد حبیبوند می‌گه:

  ارزوی من است که در دفاع از حریم الهی توسط کثیف ترین و رذیل ترین افراد زمان , سر بلند و با افتخار به امام شهدا بپیوندم.

 17. نیما فرنام می‌گه:

  بنده اماده دفاع از ارمانهای انقلاب و رهبر کبیر رمان در جنگ با داعش هستم تورو قران قبول فرمایید تا بنده نیز رزمنده در راه مذهب شیعه شوم و هیچ گونه قوق و مزایایی در این مورد ندارم فقط رضایت رهبرمان و دعای ایشان برایم کافیست وشما رو قسم میدهم به خون پاک شهدا قبول فرمایید

 18. نیما فرنام می‌گه:

  بنده کامل دارم که در برابر داعش ایستادگی کنم وانان را به هلاکت برسانم در هر شرایطی اماده جان دادن در مقابل دشمنان اسلام و مذهبشیعه هستم

 19. سوران می‌گه:

  بسم رب شهدا وصدیقین
  کاش میشد در راه خدا جهاد کرد وشهید شوی
  تنها ارزوی اینجانب شهید شدن برای کشورو رهبرم است

 20. سوران می‌گه:

  کاش میشد در راه خدا جهاد کرد وشهید شوی
  تنها ارزوی اینجانب شهید شدن برای کشورو رهبرم است

 21. گمنام می‌گه:

  بنده هم موافقم . لطفاً عنوان مطلب را تغییر دهید تا دیگران به امید ثبت نام نیایند !

  تشکر

 22. علیرضااکبری می‌گه:

  به خدامن آرزوم مثل اقام امام حسین سرمو فدای اسلام کنم توروخدا منو بفرستید حاضرم هزینه رفتنمو خودم پرداخت کنم

 23. مازیارگریچ 28ساله از کاشان می‌گه:

  باسلام ودعا،،،میخواهم با کفر وفساد مبارزه کنم،با داعش،بادشمن خدا..توروخدا راهنماییم کنید ۰۹۳۹۲۶۷۹۱۹۶

 24. پدرام می‌گه:

  سلام بر حسین واهل بیت او
  دانشجوی دکترا هستم
  درس خواندم تا برای کشورم مفید باشم ۱۳سال عمرم برای درس خواندن گذشته ازدواج کردم تا دین ام کامل باشد.حال میخواهم جهاد کنم تا آخرت ام کامل باشه. ولی همیشه افسوس میخوردم چرا از یاران امام حسین نبودم چرا در واقعه کربلا نبودم چرا در آن زمان به دنیا نیامده بودم به والله قسم این موقعیت رو از دست نمیدم میرم نه برای ریخته شدن خونم بلکه برای ریختن خون ناپاکان آماده ام برای در رکاب بودن بامولایم به خداوندی خدا قسم در میدان نبرد برای مولایم عباسی خواهم کرد

 25. امین می‌گه:

  من پسری ۱۶ساله هستم می خوام علیه داعش بجنگم

 26. ارباب تاریکیها می‌گه:

  بهتره هرچه زودترنام این صفحه روعوض کنید یعنی چه میزنیدثبت نام داوطلبان بعدفقط همه میان نظرمیدن یه عده هم که فقط شماره میزارن.به نظرمن اول تکلیفتونا باخودتون معلوم کنید که کسیو برااعزام میخاین یانه بعدبیاین صفحه وسایت و…..درست کنید یعنی چه ملتو گذاستیدسرکار یکم منطقی باشید روی صحبت من بامدیراین سایته نه کس دیگه ای

  • نوبت شما می‌گه:

   سلام.. خدمت شما عرض کنیم ما این صفحه را پارسال برای ثبت نام داوطلبان راه اندازی کردیم.. اما چنانکه در توضیحات بیان کردیم، فعلا نیازی به اعزام نیروی مردمی نیست و در فاصله های مختلف زمانی پیگیری های لازم در این خصوص انجام می شود.

   • ارباب تاریکیها می‌گه:

    میخام بدونم اگرروزی داوطلب بخان برااعزام ازهمین سایت اعلام میشه یاسایتهای دیگه ویاحضوری بایداقدام کنیم.من سایتهای مختلفیو راجع به اعزام دیدم هیچکدوم درست وراستی نیس هرکدام یه سبکی دارن ازطرفی میگن این سایتها تله است تااطلاعات داوطلبو رصدکنن.خواهشا اگرسایت مطمئنی ویا برنامه ای درزمینه اعزام چه به طورمجازی چه حضوری دردسترس هست به من بگید .اگرم نمیشه تو این سایت بگین به ایمیلم پیام بدین.ضمنا برام فرقی نمیکنه به کربلااعزام شم یاسوریه چون بانیت دفاع ازحق وانتقام اهانتهایی که به معصومین شده واردمیشم.بازهم ممنون میشم اگرمدیریامدیران این سایت جواب منوبدن.اینم ادرس ایمیلمdaneshjo1100@gmail.comیاحق درسایه امام عصرونایبش سیدمظلوم پیروزباشید.

 27. مصطفی رضایی می‌گه:

  جوان افغانی هستم وافتخارمیکنم به شیعه بودنم وحاظرم جانم وسرم رادرراه حسین ابن علی(ع) وبی بی زینب (س) تقدیم کنم لبیک یازینب جان ناقابلم فدای نامت یاحسین

 28. محمد می‌گه:

  سلام شما ثبت نام از متقاضیان بکنید بعد نظر بخواهید . ما این صفحه را باز کردیم که ثبت نام کنیم نه نظر بدهیم

 29. امیرحسین می‌گه:

  ۰۹۳۸۶۰۴۳۵۹۷
  دفاع از حرم امام حسین شیرین تر از بهشت است برای من
  سابقه بسیج ندارم ولی جان بیهوده ای دارم ک حاضرم فدای تار مویی از سر اربابم امام حسین بکنم
  کرمانشاه.امیرحسین.ص
  یاعلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>