ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و کربلا برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و عراق برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

???????????????????????????????????

دفاع از حرم امام حسین در کربلا

و مپندار که خداوند از آنچه ظالمان انجام می دهند، غافل است، همانا آن ها را برای روزی که چشم ها در آن خیره می شوند، تأخیر انداخته است.
روزی که زمین به زمینی دیگر و آسمان ها نیز مبدل می شوند و همه در برابر خدای یگانه مقتدر حاضر می گردند.

سوره ابراهیم، آیات ۴۷-۴۸

برادران و خواهران مسلمان

«گاهى یکى با شما دشمنى میکند، اما اگر دقت کنید دشمنىِ او دشمنىِ‌اصلى نیست، تابعى است از یک عامل دیگر، از یک کس دیگر؛ دشمن اصلى را پیدا کنید. امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام“گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه دنیای اسلام ، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما این ها دشمن هاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که این ها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و امت مظلوم اسلام مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. این گروه‌هاى بى‌عقلى که به نام سَلَفى‌گرى و تکفیر و اسلام با امت مظلوم اسلام مقابله میکنند، دشمن اصلى نیستند؛ ما اینها را فریب‌خورده میدانیم.

به آن ها می گوییم: تو اگر خطا و اشتباه میکنى و کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد.»

بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)۱۴/۳/۹۳

بدنه اصلی داعش، گروهک تروریستی تکفیری ۷۲ ملت، که خود را از روی جهل “دولت اسلامی عراق و شام” می خواند، پس از شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت در سوریه، از سوی هدایت گران اصلی یشان یعنی آمریکا و اسرائیل به عراق کشانده شدند. دلیل اصلی این امر، نا امیدی از موفقیت این گروه در سوریه و نگرانی از بازگشت این تروریست ها -که البته دیگر بسیار ورزیده شده اند- به کشورهای خودشان در اروپا و دیگر نقاط عالم است؛ در طرح ریزی سرویس های اطلاعاتی بالاخره تکفیری ها در صحرای عراق یا سرکوب می شوند و نابود ، یا موفق؛ که در این صورت نا امنی تا کنار مرزهای ایران امتداد میابد.

این گروهک پس از جولان دوسه ماهه در عراق ، با به میدان کشیدن باقی مندگان قصاب و بعثی حکومت صدام  تهاجم گسترده ای را به عراق آغاز کرد که باعث تصرف بخش هایی از خاک عراق منجر شد. در این میان حرامیان تکفیری با غارت انبار مهمات پادگان ها و مراکز پلیس در محدوده تصرفات خود خیال شوم حمله به کربلای معالی را در ذهن خود می پرورانند و در این میان تا به حال دو حمله گسترده به سامرا انجام داده اند که با دفاع ارتش عراق نقشه آنان نابود شد. اما توجه به چند نکته ضروری است:

 • می دانیم که با یاری خدای متعال و عنایت امام عصر (عج) مردم عراق با درک درست از سناریوی دشمن مبنی بر اختلاف افکنی شیعه و سنی بدور از درگیری مذهبی در دفاع از حرم اهل بیت سنگ تمام خواهند گذاشت.
 • علمای امت اسلام از شیعه و سنی، به محض اطلاع از این تهدید، پیروان خود را به نبرد تمام عیار با حرامیان تکفیری و دفاع از ناموس امت اسلام فراخواندند. ضمن قدردانی و تشکر خالصانه از یکایک این ذخایر حقیقی اسلام، نباید سکوت رسواکننده خوارج امت که در زمان آرامش بر طبل تفرقه و تکفیر می کوبند را در این روزهای امتحان صداقت کتمان کرد. آیا نفاق این مدعیان پر سر و صدا را می توان از روی جهل و نادانی تصور کرد؟!
 • بر دولت های اسلامی است تا به کمک دولت عراق شتافته و برای فائق آمدن بر این التهابات دست یاری به سوی ملت و دولت عراق دراز کنند.
 • مخاطب اصلی ما، نه سران نافهم و بی سواد گروهک تروریستی داعش، که حامیان اصلی مالی و سیاسی شان یعنی سرویس های امنیتی آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان است. هرگونه تعرضی به حرمین شریفین در سامرا ، کاظمین ، نجف و کربلا به حساب حامیان اصلی نوشته می شود که پاسخ ما به این تعرض همان است که پیش تر گفته شد:

و کلام آخر اتمام حجت با حرامیان داعش و اربابان نابخردشان:

همه ی ما جوانان انقلابی ایران اسلامی، فرزندان اباعبدالله  الحسین هستیم، برگرد تا سربند یا زهرا (س) نبستیم

جوانان داوطلب عراقی برای جنگ با داعش

مسلمانان غیور و فدائیان اهل بیت علیهم السلام، قطعاً در برابر این عمل ننگین ، سکوت نخواهند کرد و عاملین این جنایات را که با حمایت مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به چنین عمل شنیعی زده اند ،به سزای خود خواهند رساند و البته آتش غضب الاهی نیز بر وجود ننگین آنان احاطه دارد و دیر یا زود در قعر جهنم به اسلاف جنایت کار خویش ملحق خواهند شد. ان وعدالله حق!

لذا از همه عزیزانی که داوطلب اعزام به کربلا برای پاسداری و محافظت از حرم امام حسین علیه السلام و سوریه حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها، تحت عنوان گردان های ابالفضل العباس علیه السلام ثبت نام به عمل می آورد.

البته لازم به ذکر است ما دست اندرکاران این مجموعه و همه ثبت نام کنندگان با درک کامل از حساسیت و شرایط منطقه، و شیطنت های دشمنان اصلی اسلام، برای شعله ور کردن اختلافات مذهبی، فقط گوش به فرمان ولی امر مسلیمن جهان، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم، تا هر زمان شرایط اعزام به سوریه فراهم گردد و معظم له دستور حضور در منطقه را صادر فرمایند، سریعاٌ با آمادگی کامل و در یک سازماندهی منسجم اعزام شویم و حریم مطهر عقیله بنی هاشم علیها السلام را از لوث وجود اسلاف یزیدی و اموی پاک گردانیم.

دانلود مستند زیبای “دوباره اسیر نمی شوی …”

کلیک کنید

تصاویر واقعی از مبارزه مدافعان حرم سیده زینب سلام الله علیها در سوریه

 وقایع اخیر در سوریه و حمله تروریست‌های وهابی به ساحت مقدس حرم حضرت زینب سلام الله علیها و مزار صحابه‌های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم باعث شهادت بسیاری از شیعیان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت شد. اما این کشتار به دست سلفی‌ها و وهابیت از انگیزه شیعیان و اهل سنت برای حمایت از حرم خاندان اهل بیت علیه السلام کم نکرده است و هر روز تعداد این مدافعانِ حرم بیشتر می‌شود … مستندی دیدنی درباره مدافعان حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در سوریه .

وَ سَیَعلمُ الّذین ظَلموُا اَیَّ منقلبٍ یَنقلِبُون

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های را سوریه باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند

راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه

* قابل توجه تمامی داوطلبان عزیز:

به دلیل تقاضای بی شمار شیعیان غیور برای ادامه ثبت نام مدافعان حرم ، این امر هم اکنون با ساز و کار زیر فقط برای افرادی که در دو اجتماع مدافعان حرم موفق به ثبت نام نشده اند به مرحله اجرا در می آید.
ابتدا فرم ثبت نام را از اینجا دریافت نمایید.

http://www.behesht.info/data/modafean.jpg
سپس فرم را به دقت توسط نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop , Microsoft Word ,CorelDRAW , paint و … تکمیل نموده و سپس آن را در اسرع وقت به آدرس ایمیل modafean@behesht.info ارسال نمایید.
مشخصات صاحبین این فرمها بلافاصله به لیست داوطلبان مدافع حرم افزوده می شود.

لبیک یا حسین

با آرزوی آزادی کامل حرم بی بی زینب سلام الله علیها از دست داعشی های مزدور صهیونیست غاصب

ای پست فطرت های داعش، بدانید ما در راه دفاع از عزت و آبروی اسلام و مسلمانان دست از جان شسته ایم و هرگز گمان نبرید گستاخی های شما چندان زیاد به طول خواهد انجامید..

نصر من الله و فتح قریب

مدیریت سایت “نوبت شما”

مطلب مرتبط: شور و اشتیاق وصف ناپذیر داوطلبان جنگ با داعش جنایتکار برگزیده پیام های داوطلبان

۳,۹۳۷ دیدگاه

 1. محمد می‌گه:

  برای اعزام به سوریه یا عراق اماده هستم اینم شمارم ۰۹۳۵۸۲۳۰۳۴۸ محمد ۲۱

 2. mili می‌گه:

  آقا من میخوام برم سوریه عضو داعش بشم .کی مسئوله این کار رو برامون انجام بده….آخه چرا مردم رو با این کارا تحریک میکنید …به جای این کارا شرایط رو برا ازدواجشون مهیا کنید شرایط رو برا شغل مهیا کنید نه اینکه با چهارتا کلمه چرت و پرت اینا رو برا مرگ آماده کنید.

 3. میلاد ساور علیا می‌گه:

  سلام من به همیه مدافعآن حرم من جوانی ۲۳ساله هیچ آرزوی ندارم جز شهادت و پاسداری از حرم میلاد ساورعلیا از روستای سیدمیران مرگ مرگ تا پیروزی

 4. میلاد ساور علیا می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید به همیه مدافعآن. حرم من عاشق شهادت هستم جوانی ۲۳ساله شهر گرگآن روستای سیدمیران. منو ببرین سوریه تا. فقط داعش بکشم

 5. لبیک می‌گه:

  و یه مشکل دیگه داره این سایت که افراد پست میزارن بررسی نمیشه به صورت مستقیم میاد روی لینک و دیگران اونو میخونن

 6. لبیک می‌گه:

  فکر کنم این سایت دروغ باشه چرا کسی جوابگوی کسانی که پست گذاشتن نیست.
  من فرمو تکمیل کردم مشورت گرفتم از یه جای معتبر گفتن اگه خبری بشه ما اول به حوزه ها و بعد به پایگاه ها اعلام میکنیم واسه اعزام نیرو و فرم رو ارسال نکردم. و گفتن هر کسیو به سوریه اعزام نمیکنن.

 7. شفیع نسب می‌گه:

  آقا جون ایمیل که دادین وجود نداره……………….. یک هفته س فرم رو ایمیل کردم ولی دلیوری نشده……..چند تا پیام و ایمیل هم زدم جواب نمیدید… سرکاریه……. یعنی وجود دار نیست که ساماندهی کنن بریم یک هفته ای داعش رو نابود کنیم……. یا میصرفه که داعش تا یه موقع خاص جولان بده و به قول اقا حسین دارید مثلا آمار میگیرید…………

 8. محمد بهرامی می‌گه:

  با سلام
  من نمی دانم یا این پیام منو کی می خونه وآیا جواب منو می دن یا واقعیت داره
  من جوانی ۲۷ ساله هستم
  ولی می دونم که سپاه نیروهای ورزیده خودشو به اونجا اعزام میکنم من هم
  ورزش رزمی کار کردم نمی گم زیاد ورزیده ام ولی خوب آماده آماده هستم
  و وظیفه خودم می دونم که برای دفاع از حرم اهل بیت پیامبر ص گام کوچکی بر دارم
  خواهش مندم اگر کسی هست جواب این پیام هارو بده جوابی هم به این بنده حقیر بده
  ۰۹۳۶۸۲۰۲۲۰۸

 9. محمدحسن می‌گه:

  سلام علیک
  میخواستم بدونم بعد ارسال فرم تا اعزام چند روز طول میکشه ؟؟
  لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه
  یاعلی

  • مهدی میراب غازانی می‌گه:

   با عرض سلام میخواستم بدانم من چگونه میتوانم فرم مدافعان حرم را پر کنم از این قصمت نمیتوانم لتفا مرا راهنمایی کنید

 10. محمد می‌گه:

  سلام علیکم
  اهه این چه کاریه ما همیشه یاد گرفتیم حرف بزنیم کی موقع عمل میشه
  دارن دور تا دور ما بچه های شیعه وناموس شیعه را سلاخی میکنند هیچ اقدامی انحام نمیگیره
  وقتی مزدوران سعودی واربابان صهیونیستی برای النصره وداعش روزانه هزارات نفر با پول و وعده غارت اموال مردم جذب میکنند
  بشینید و فقط نزارهگر باشید این کارها اصلا با ما نیامده
  غیرت ایرانی رو دارن تقدیم استکبار میکنند اعزام نیرو برای دفاع از حرم اهل بیت پیش کشمان
  بنده از طرف خودم میگویم منتظر دعوت نامه اینگونه سایتها نیستم وبرای رفتن به عراق وسوریه هر کاری از دستم بر بیاید انجام میدهم
  وبرای دفاع از حرم ال الله حلضرم از جان خودم بگذرم
  از چی میترسیم اینکه بریم دست بوس این نامردها بشیم یا اینکه به وعده خدا برای مبارزه با استکبار اماده باشیم
  اینقدر در این سایتها گزینه ثبت نام برای اعزام به سوریه وعراق را گشتم فایده نداشت نباید هم از این نیروهای حوان استفاده کنیم
  باید با این مزدورها یک جوری بگیم که از اونها نمیترسیم
  وقتی دارن توی یمن روزی هزاران نفر رومیکشن صدای هیچ حا در نمیاید ولی اگه از ایران نیرو برای دفاع ار حرم بفرستند صدا ها در میاید
  اقا جون ما میریم با افتخار هم میریم بگذار صدای اینها در بیاید
  لبیک یا حسین. لبیک یا زینب. لبیک یا صاحب الزمان. لبیک یا خامنه ای. لبیک یا خمینی. لبیک یا زهرا.
  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 11. حسین می‌گه:

  سلام من الان چهار روزه درخواست دادم جواب ندادین

  ایا اسلحه کم دارین ؟

  بودجه ؟

  داخل قرار داد هسته ای نوشته شده نباید ایران به سوریه نیرو بفرسته و ازش حمایت کنه؟

  این سایتو راه انداختین که امار بگیرین چقدر از جوونا ایران از جونشون سیر شدن یا حاضر جنگن؟

  این شماره ها رو و ایمیلارو ثبت میکنین و نیرو که کم اوردین با چندتاشون تماس میگیرین؟

  به گزینه های باصلاحیت زنگ میزنین؟

  یا اوضاع اطراف حرم اروم شده؟ و با توافق هسته ای داعشیام به دستور غربیا کاری نمیکنن و رفتن عقب تا اومدن دستور؟

 12. حامد.ع می‌گه:

  سلام بنده بسیجی حامد هستم از اردبیل.فرمانده قبضه توپ ۱۲۲ mm.اگه میشه تورو به حسبن فاطمه منو بفرستید برم.۰۹۳۰۲۱۱۶۰۴۰ یا علی

 13. جلال می‌گه:

  سلام جلال ۲۶ ساله از تبریز ۰۹۱۴۸۸۷۴۰۹۹

 14. م می‌گه:

  حقوق هم میدن ?

 15. حسین می‌گه:

  سلام واقعا این واقعیه اگه اون فرم رو پر کنیم بفرستیم مارو میفرستن من پرکردم فرستادم. ب دستای حضرت ابوالفضل راسته؟

 16. با سلام، اینجانب مقیم کشور امارات متحده در حال حاضر در ایران ساکن میباشم،و در خصوص ساخت وتهیه وسایل مربوط با امکانات روز، برای ساخت کلینیک و نصب کلیه ابزارآلات اطاق عمل، تجارب مفید وارزندی را برای علام آمادگی جهت اطلاع شما دوستان میرسانم. وسلام

 17. امیررضا می‌گه:

  به خدا قسمتان میدهم مرا با خودتان ببرید
  من گوشی ندارم این شماره مبایل پدرم است:۰۹۱۳۳۹۸۶۶۹۲

 18. بهنام حیدری می‌گه:

  باسلام منم مشتاقانه اماده ام بدستور رهبر عزیزم اعزام بشم تا شهادت ۰۹۱۹۹۵۴۶۳۲۶

 19. تکاور بسیجی می‌گه:

  دوستان انقدر اینجا شماره و اعلام آمادگی نزارید فایده ای نداره.
  اولا هر کسی رو نمیبرن.باید فرد آموزش دیده و ورزیده باشه و آشنایی کامل به تاکتیک های نظامی و اینا داشته باشه.
  دوما اینجا جای اعلام آمادگی و شماره گذاشتن و اینا نیس.
  یا علی

 20. حسین می‌گه:

  تورو خدا اگه میشه رفت منو بفرستین بـــــــــــاید برم ، باید برم نباید اینجا باشم ، اگه کسی میدونه چجوری باید رفت کجا باید خودم و معرفی کنم که زودتر برم اطلاع بده . من نذر امام حسینم باید بــــــــرم. توروخدا
  منتظرم
  لـــطفا کمک کنین اگه میتونین

  یا حسیــــــــــــــــــــــــــن
  h.babakhani88@yahoo.com

 21. زینب سادات می‌گه:

  فقط یه سهم کوچیک توی این دفاع برای من بسه…شهادت که از سرم زیاده ولی بالاخره که کارای ساده ی پشتیبانی و تدارکات و حتی کمک های اولیه که از دستم بر میاد…صاحب اسممه…مدیونشم…

 22. زینب سادات می‌گه:

  من اسمم زینبه…نمبتونم ساکت بشینم…میخوام از خانومم دفاع کنم…تورو خدا خانوما نمیتونن تو پشتیبانی فعالیت کنن؟!؟ نمیتونن بیان؟!؟
  ٠٩٣٩٧٩۶٢٠٨٩

 23. مرتضی می‌گه:

  اللهم ارزقنی الشهادة فی سبیلک

 24. مرتضی می‌گه:

  سلام منم فرمو ثبت نامو فرستادم اما قبول نمیکنه اگه واقعا مرد دفاع از ناموس اهل بیت (ع) هستین شعار ندین آره واقعا نوبت ماست چشام ب گوشیمه تا تماس بگیرین ۰۹۳۵۹۹۳۵۹۱۲

 25. محسن می‌گه:

  توروخدا مارو هم بی نصیب نذارین این سرفه لطفی که خدا پهن کرده بزارین منم بهره ببرم به شرف امام حسین اگه این جنگ به پایان برسه و ما درش نباشم دیگه خدا مهلت جهاد کردنی در راهش به ما نمیده بخدا این آخرین شانس نسل ماست مگه نه برای همیشه در جهل میمانیم
  بخدا منتظر تماستون هستم (علی یارتون)
  (۰۹۱۲۸۶۲۱۶۰۶ محسن جعفری )
  کاروان رفت و تو در خواب و بیابان در پیش کی روی ره ز که پرسی چه کنی چون باشی

 26. محمد می‌گه:

  با عرض سلام
  هنوز اعزام نیرو به سوریه هستش؟
  شرایطشو در صورت اعزام بگید
  با تشکر

 27. علی می‌گه:

  لبیک یازینب

 28. روزبه رنگی می‌گه:

  برای رفتن به مبارزه امادگی کامل دارم ۱۹ سال ۰۹۲۱۳۶۵۹۶۳۶
  یا علی

 29. یونس مجنون می‌گه:

  درخواست اعزام به سوریه
  لبیک یا زینب

 30. سید مصطفی سیدان حسینی اصل می‌گه:

  با سلام درود به شهدا و امام شهدا اسلام علیک

  من سید مصطفی سید ان حسینی اصل متولد ۱۳۵۸ساکن تبریز هستم
  من به خاطر دفاع از مقدس ائمه اطهار علیهم السلام میخواهم با دشمنان اسلام دفاع کنم من آمادگی خود را برای جنگ با دشمنان اسلام اماده هستم

 31. فرید کاکولوند می‌گه:

  سلام…
  بنده مسئول تربیت و آموزش پایگاه شهید کرامت سهرابی هستم،در گردان امام حسین ع فرمانده دسته یکم گروهان سوم گردان دوم امام حسین ع تیپ۵۷حضرت ابوالفضل ع لرستان هستم…با کلی سابقه بسیجی مسجد وهییت محله…بخدا قسم بیاید محله خرم آباد دره گرم نگارستان ۲۰ بیایید میفهمید چقدر مورد تایید می باشم…تو رو قرآن تورو امام حسین ع باهام مخالفت نکنید…کارشناسی فناوری اطلاعات هم دارم…سنم ۲۴ساله…اگه موافقت کنید میفهمید…منتظر جوابتون هستم ان شاءالله ..۰۹۳۹۶۳۶۷۱۱۳

 32. باسلام خدمت شما من ی جوان روستایی هستم دلم میخواد فقط تکفیریا داعشیا رو فقط گردن بزنم ب قدری تنفر دارم میخوام از ناموس حسین ع (خواهران مسلمانم دفاع کنم) میخوام روز مهشر پیش حضرت زهرا روسیاه نباشم میخوام حضرت زهراازم رااضی باشه علیرضا صابرى روستای سیدآباد آزادشهر

 33. علیرضا صابری می‌گه:

  باسلام خدمت شما من ی جوان روستایی هستم دلم میخواد فقط تکفیریا داعشیا رو فقط گردن بزنم ب قدری تنفر دارم میخوام از ناموس حسین ع (خواهران مسلمانم دفاع کنم) میخوام روز مهشر پیش حضرت زهرا روسیاه نباشم میخوام حضرت زهراازم راضی باشه علیرضا صابرى روستای سیدآباد آزادشهر

 34. دخترمحجبه می‌گه:

  داعشی ها خانوم ها شونم هم میجنگن.مارو هم بفرستین .مگه ما دخترا رو خدا زده که شهادت نصیب مانشه.به ما آموزش بدین بریم.

 35. دخترمحجبه می‌گه:

  چرا ماخانوم هارو نمیفرستن به ما هم آموزش نظامی بدهن بریم خواهش میکنم.توروخدا.

 36. صادق می‌گه:

  توروخدا یکی کمک کنه منم برم سوریه.شمارو به فاطمه زهرا قسمتون میدم کمکم کنید۰۹۱۹۵۱۹۲۹۳۱

 37. صادق می‌گه:

  توروخدا یکی کمکم کنه منم برم سوریه.شمارو به فاطمه زهرا قسمتون میدم یکی کمک کنه.۰۹۱۹۵۱۹۲۹۳۱

 38. علی می‌گه:

  با سلام من یه نوجوان ۱۶ ساله هستم ک دوست دارم برم برای مبارزه با داعش لطفااا تماس بگیرید۰۹۲۱۴۹۵۴۲۰۶

 39. مهدی خوش نمک می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من فرم ثبت نام راپرکردم
  سایت ثبت نام انگاربستس
  من چطوراقدام کنم
  ۰۹۱۹۷۵۱۵۳۴۲۶

 40. محمد می‌گه:

  سلام
  دوستان من هم چند وقتی هست تو بسیج فعالیت میکنم و فعال هم دارم…. دوره تکمیلی هم دیده ام … و مقام اول استانی و کشوریه رشته ی موی تای(کیک بکسینگ) هم دارم… عاشق جنگیدن هستم در عین حال عاشق ناموس خودم و ناموس اسلام و وطنم … من اطلاعی ندارم از این فرما که دروغ هست یا راست ولی یکی از دوستانم عرضه داشت که در حال گذراندن دوره هایی هست به منظور اعزام به سوریه… و میگفت از طریق بسیج و اشناهایی که داشت وارد این اموزش شد …( و به طور خلاصه اعلام کرد که تمرینای واقعا سختی رو میدن … تمرینایی مانند تمرینای دوره ی (چیریکی)
  و من ازش سوال کردم که ایا من هم میتونم وارد این اموزش بشم که در جواب گفت نه … گفت کسایی که اعزام میکنند و خودشون انتخاب میکنند و هرکسی نمیتونه وارد بشه…
  در اخر هم که اسرار داشتم عرض کرد که باید من برم یه مدتی بگذره بعدش به من اجازه میدن که دو نفر قابل اعتماد خودم رو ببرم … اون موقع میتونم یه کاری واست انجام بدم …. در کل اگر میخوایید وارد بشید یا برید وارد بسیج بشید و یه راهی پیدا گنید برای ورود یا این که مثل من صبر کنید تا کسی پیدا شه بتونه واستون کاری انجام بده …. و من هم از همه ی کاربران تشکر میکنم و امیدوارم به خواسته هاتون هرچه سریع تر دست پیدا کنید
  واقعا اصرارتون برای اعزام ستودنیه
  عبد حیدر اباالفضل نگهدار و یاورتوت باشه انشالله…

 41. عبد می‌گه:

  با عرض سلام خدمت دوستان امروز سالگرد جنایت تخریب قبور ایمه بقیع هست همه ی ما ناراحت هستیم ولی باز حاضر نیستیم از تخریب دیگر اماکن تشیع و به ادعای خود ملاعین تکفیری کربلا و بین الحرمینش و حتی مشهدالرضا با جان و مالمان جلوگیری کنیم. ما میدانیم که حضور نیروی مسلح خارجی بویژه ایرانی تو عراق و سوریه بهونه دست غرب میده تا تفرقه بندازه بین مسلمین اما همانطور که رهبر چند ماه قبل تو دانشگاه امام حسین (ع) گفتند غرب بهمراه برخی سران مرتجع عرب بدنبال کشاندن جنگ نیابتی به مرزهای ایران هستند مطمئنا رهبر حرف از سر هوس نمیزنه؛ اونها بدنبال امنیت رژیم صهیونیستی هستند ایران و سوریه و…. نداره.حالا اگه برای جنگیدن نمیشه گفتم قبلا برای بازسازی یا کمک پشت جبهه یا هرچی که بشه، تو جنوب شرق کشور خودمون هم برای مبارزه با تروریسم و برقراری امنیت از بسیج استفاده میشه اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بنویسه خواهشا اگه میدونید بنویسید

 42. وحید می‌گه:

  سلام من سربازیم یگان تکاوری بوده آماده آماده هستم به عشق رهبرم جونمو میدم
  ۰۹۱۷۶۱۵۰۳۶۱
  ۰۹۳۰۵۷۶۹۶۹۷

 43. فاطمه می‌گه:

  صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا
  خانوماام میتونن یه ثواب الهی ببرن
  ۰۹۳۹۶۹۷۳۳۱۶

  • رضا می‌گه:

   سلام بر همه سلام بر حسین و اولاد حسین و اصحاب حسین بر سر بریده ارباب و لب تشنه آن حضرت سلام بر ابولفضل العباس مردی که خیانت نکرد و تا پای جان ماند و جای دست دو بال بهشتی از خداوند رحمان و رحیم گرفت عزیزان خود سازی بزرگترین جهاد مبارزه با نفس از جنگ با شمشیر تفنگ هزارن مرتبه بالا تر.برا ظهور آقا دعا کنین همه چیز حل میشه. خونریزی اشتباه صلح شیرین ترین چیز جنگ آخرین راه یا حق

 44. فاطمه می‌گه:

  صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا
  خانم ها ام میتونن یه گوشی از این ثواب الهی رو ببرن
  ۰۹۳۹۶۹۷۳۳۱۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>