ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و کربلا برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و عراق برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

???????????????????????????????????

دفاع از حرم امام حسین در کربلا

و مپندار که خداوند از آنچه ظالمان انجام می دهند، غافل است، همانا آن ها را برای روزی که چشم ها در آن خیره می شوند، تأخیر انداخته است.
روزی که زمین به زمینی دیگر و آسمان ها نیز مبدل می شوند و همه در برابر خدای یگانه مقتدر حاضر می گردند.

سوره ابراهیم، آیات ۴۷-۴۸

برادران و خواهران مسلمان

«گاهى یکى با شما دشمنى میکند، اما اگر دقت کنید دشمنىِ او دشمنىِ‌اصلى نیست، تابعى است از یک عامل دیگر، از یک کس دیگر؛ دشمن اصلى را پیدا کنید. امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام“گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه دنیای اسلام ، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما این ها دشمن هاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که این ها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و امت مظلوم اسلام مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. این گروه‌هاى بى‌عقلى که به نام سَلَفى‌گرى و تکفیر و اسلام با امت مظلوم اسلام مقابله میکنند، دشمن اصلى نیستند؛ ما اینها را فریب‌خورده میدانیم.

به آن ها می گوییم: تو اگر خطا و اشتباه میکنى و کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد.»

بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)۱۴/۳/۹۳

بدنه اصلی داعش، گروهک تروریستی تکفیری ۷۲ ملت، که خود را از روی جهل “دولت اسلامی عراق و شام” می خواند، پس از شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت در سوریه، از سوی هدایت گران اصلی یشان یعنی آمریکا و اسرائیل به عراق کشانده شدند. دلیل اصلی این امر، نا امیدی از موفقیت این گروه در سوریه و نگرانی از بازگشت این تروریست ها -که البته دیگر بسیار ورزیده شده اند- به کشورهای خودشان در اروپا و دیگر نقاط عالم است؛ در طرح ریزی سرویس های اطلاعاتی بالاخره تکفیری ها در صحرای عراق یا سرکوب می شوند و نابود ، یا موفق؛ که در این صورت نا امنی تا کنار مرزهای ایران امتداد میابد.

این گروهک پس از جولان دوسه ماهه در عراق ، با به میدان کشیدن باقی مندگان قصاب و بعثی حکومت صدام  تهاجم گسترده ای را به عراق آغاز کرد که باعث تصرف بخش هایی از خاک عراق منجر شد. در این میان حرامیان تکفیری با غارت انبار مهمات پادگان ها و مراکز پلیس در محدوده تصرفات خود خیال شوم حمله به کربلای معالی را در ذهن خود می پرورانند و در این میان تا به حال دو حمله گسترده به سامرا انجام داده اند که با دفاع ارتش عراق نقشه آنان نابود شد. اما توجه به چند نکته ضروری است:

 • می دانیم که با یاری خدای متعال و عنایت امام عصر (عج) مردم عراق با درک درست از سناریوی دشمن مبنی بر اختلاف افکنی شیعه و سنی بدور از درگیری مذهبی در دفاع از حرم اهل بیت سنگ تمام خواهند گذاشت.
 • علمای امت اسلام از شیعه و سنی، به محض اطلاع از این تهدید، پیروان خود را به نبرد تمام عیار با حرامیان تکفیری و دفاع از ناموس امت اسلام فراخواندند. ضمن قدردانی و تشکر خالصانه از یکایک این ذخایر حقیقی اسلام، نباید سکوت رسواکننده خوارج امت که در زمان آرامش بر طبل تفرقه و تکفیر می کوبند را در این روزهای امتحان صداقت کتمان کرد. آیا نفاق این مدعیان پر سر و صدا را می توان از روی جهل و نادانی تصور کرد؟!
 • بر دولت های اسلامی است تا به کمک دولت عراق شتافته و برای فائق آمدن بر این التهابات دست یاری به سوی ملت و دولت عراق دراز کنند.
 • مخاطب اصلی ما، نه سران نافهم و بی سواد گروهک تروریستی داعش، که حامیان اصلی مالی و سیاسی شان یعنی سرویس های امنیتی آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان است. هرگونه تعرضی به حرمین شریفین در سامرا ، کاظمین ، نجف و کربلا به حساب حامیان اصلی نوشته می شود که پاسخ ما به این تعرض همان است که پیش تر گفته شد:

و کلام آخر اتمام حجت با حرامیان داعش و اربابان نابخردشان:

همه ی ما جوانان انقلابی ایران اسلامی، فرزندان اباعبدالله  الحسین هستیم، برگرد تا سربند یا زهرا (س) نبستیم

جوانان داوطلب عراقی برای جنگ با داعش

مسلمانان غیور و فدائیان اهل بیت علیهم السلام، قطعاً در برابر این عمل ننگین ، سکوت نخواهند کرد و عاملین این جنایات را که با حمایت مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به چنین عمل شنیعی زده اند ،به سزای خود خواهند رساند و البته آتش غضب الاهی نیز بر وجود ننگین آنان احاطه دارد و دیر یا زود در قعر جهنم به اسلاف جنایت کار خویش ملحق خواهند شد. ان وعدالله حق!

لذا از همه عزیزانی که داوطلب اعزام به کربلا برای پاسداری و محافظت از حرم امام حسین علیه السلام و سوریه حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها، تحت عنوان گردان های ابالفضل العباس علیه السلام ثبت نام به عمل می آورد.

البته لازم به ذکر است ما دست اندرکاران این مجموعه و همه ثبت نام کنندگان با درک کامل از حساسیت و شرایط منطقه، و شیطنت های دشمنان اصلی اسلام، برای شعله ور کردن اختلافات مذهبی، فقط گوش به فرمان ولی امر مسلیمن جهان، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم، تا هر زمان شرایط اعزام به سوریه فراهم گردد و معظم له دستور حضور در منطقه را صادر فرمایند، سریعاٌ با آمادگی کامل و در یک سازماندهی منسجم اعزام شویم و حریم مطهر عقیله بنی هاشم علیها السلام را از لوث وجود اسلاف یزیدی و اموی پاک گردانیم.

دانلود مستند زیبای “دوباره اسیر نمی شوی …”

کلیک کنید

تصاویر واقعی از مبارزه مدافعان حرم سیده زینب سلام الله علیها در سوریه

 وقایع اخیر در سوریه و حمله تروریست‌های وهابی به ساحت مقدس حرم حضرت زینب سلام الله علیها و مزار صحابه‌های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم باعث شهادت بسیاری از شیعیان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت شد. اما این کشتار به دست سلفی‌ها و وهابیت از انگیزه شیعیان و اهل سنت برای حمایت از حرم خاندان اهل بیت علیه السلام کم نکرده است و هر روز تعداد این مدافعانِ حرم بیشتر می‌شود … مستندی دیدنی درباره مدافعان حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در سوریه .

وَ سَیَعلمُ الّذین ظَلموُا اَیَّ منقلبٍ یَنقلِبُون

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های را سوریه باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند

راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه

* قابل توجه تمامی داوطلبان عزیز:

به اطلاع می رساند؛ سایت نوبت شما با توجه به درخواست های بسیار زیاد شما بازدیدکنندگان این صفحه ما با مسؤولان بسیج سپاه ارتباط برقرار نمودیم و درخواست های شما برای اعزام را به اطلاع آنها رساندیم. ایشان در پاسخ ضمن عرض تقدیر و تشکر فراوان ازهمه داوطلبانی که در این صفحه ثبت نام کرده اند، اظهار داشتند: «با توجه به پیشروی های اخیر در جبهه های مبارزه با داعش جنایتکار، فعلاً نیازی به اعزام نیروهای مردمی نداریم و همین تعداد نیروهای سپاه قدس کفایت می نماید و در صورت نیاز به حضور نیروهای مردمی حتماً از شما عزیزان استفاده خواهد شد».

در ضمن این صفحه با توجه به صدها هزار بازدیدکننده پرشمار و درخواست های خالصانه و عاشقانه همه غیرتمندان و راهیان راه حسین (ع) همین کافی است تا لرزه بر تن پلید و ناپاک داعشی های جنایتکار بیندازد و فرصت تبلیغاتی بسیار خوبی برای جبهه مدافعان حرم از این طریق می باشد.

لبیک یا حسین

با آرزوی آزادی کامل حرم بی بی زینب سلام الله علیها از دست داعشی های مزدور صهیونیست غاصب

ای پست فطرت های داعش، بدانید ما در راه دفاع از عزت و آبروی اسلام و مسلمانان دست از جان شسته ایم و هرگز گمان نبرید گستاخی های شما چندان زیاد به طول خواهد انجامید..

نصر من الله و فتح قریب

مدیریت سایت “نوبت شما”

مطلب مرتبط: شور و اشتیاق وصف ناپذیر داوطلبان جنگ با داعش جنایتکار برگزیده پیام های داوطلبان

۳,۶۵۱ دیدگاه

 1. محمد می‌گه:

  به خدا انقدردنبال اعزام گشتم خسته شدم اگه کسی خبرداره به منم بگه۰۹۳۳۴۵۹۵۷۵۹یاعلی

 2. محمدجواددم می‌گه:

  ۱۵سالمه فقط بخاطر شهادت۰۹۱۷۵۱۰۶۱۷۸

 3. عباس می‌گه:

  منم آماده اعزام هستم ۰۹۲۱۱۸۵۹۹۸۳٫ لطفا اطلاع رسانی کنید

 4. عباس می‌گه:

  سلام من هم آماده اعزام هستم منتظر اطلاع شما میمونم۰۹۲۱۱۸۵۹۹۸۳

 5. مهدی می‌گه:

  داوطلب سوریه یا عراق

 6. یاسر خاصوانی می‌گه:

  من را هم در این قافله عشق مسافر بکنید.۰۹۱۴۹۳۰۵۸۰۳

 7. حسن می‌گه:

  سلام اگر نیازی بود من هم هستم … یا علی

 8. سید ابراهیم صادقی می‌گه:

  تنهاچیزی که دارم جان ناقابل خویش است ، اهدایی به رهبر ، در راه حفاظت از ایران و دینم
  ۴٠ ساله و اماده اعزام

 9. حسین زمانی می‌گه:

  من اماده هر فرمانی از طرف رهبرم۰۹۱۶۱۱۸۰۱۴۶

 10. باقر رحیمی می‌گه:

  سلام آماده اعزام ۰۹۱۶۹۰۸۰۰۶۰

 11. رعناحیدری می‌گه:

  باسلام درباره حضور بانوان هم راهنمایی کنید من بسیار مشتاقم برای مبارزه یاعلی…..

 12. علیرضا می‌گه:

  یا حسین ما آماده جنگ با ضالمان هستیم نیت ما قبول است یا حسینننن

 13. سیاوش می‌گه:

  جوون ترا هم میتونن علیه تکفیریا بجنگن؟یا بهشت فقط سهم بزرگتراست؟اگر جا برای جوونایی مثل منم هست بسم ا… ۰۹۳۹۳۳۸۸۱۴۶

 14. من رو هم در نظر بگیرید.۰۹۳۰۸۷۹۷۸۹۵
  انشالله رو سرشون خراب خواهیم شد.
  یا علی
  حیدر مددی

 15. سجاد اسماعیلی می‌گه:

  من رو هم در نظر بگیرید ۰۹۳۰۸۷۹۷۸۹۵
  انشالله رو سرشون خراب خواهیم شد
  یا علی
  حیدر کرار
  مددی

 16. مرتضی کریمی می‌گه:

  این حرامزاده ها شیعه را نشناختن
  شهادت در راه اسلام اونم برای زینب کبری افتخار ماست

  ۰۹۳۵۴۹۴۴۶۵۷

 17. عماد ایل کا می‌گه:

  بسم رب الشهدا و الصدیقین

  با عرض سلام ، اینجانب آمادگی کامل خود را جهت حضور در تمامی عرصه های میدانی و غیر میدانی اعلام میدارم.
  ۰۹۱۹۱۱۴۵۲۲۶

 18. جمشید ملک محمودی می‌گه:

  با سلام اینجانب آماده اعزام به عراق یا سوریه جهت دفاع از حرمین شریفین هستم-۰۹۳۳۳۰۴۳۴۳۵

 19. حسن می‌گه:

  اماده ای اعزام
  ۰۹۳۸۷۸۱۳۸۴۶

 20. مهراد کنعان رو می‌گه:

  جان نثارات الحسین
  اماده ام برای اعزام برای جنگ با داعش خواهشن راهنماییم کنید چه جوری بایید چیکار کنم یا کجا برم

 21. مهراد کنعان رو می‌گه:

  جان نثارات الحسین
  اماده ام برای اعزام برای جنگ با داعش خواهشن راهنماییم کنید چه جوری

 22. حمید می‌گه:

  با عرض سلام آماده اعزام هستم تماس از شما۰۹۱۹۶۷۹۳۳۸۷

 23. سرباز امام می‌گه:

  با سلام خدمت رهبر بزرگوار جناب این اله خامنه ای ودرود به روح شهدای کربلا و ایران ودرود بر سپاهیان اسلام و سردار گران قدر سردار سلیمانی اگر رهبرم فرمان جنگ را صادر کند لحضه ای برای پیکار با تکفیری ها تردید نمیکنم وبرای کشتن اعضا داعش از جان دل مایه میکذارم وبه لطف خدا چنان بلای سرشان میاورم که ارزو مرگ کنند وبه لطف خدا سر از بندشان جدا میکنم که ناله هایشان خاک عراق را پر کند انشااله به لطف خدا ودعای رهبرم به این ارزوم میرسم . شماره تماس من ۰۹۳۶۸۵۴۷۲۴۱

 24. سیدمحمد می‌گه:

  باسلام.ماهم ازکردستان اهل سنت برای دفاع از این مکان های مقدس حاضریم ان شالله مارابپذیرید.یاحق۹۱۸۲۷۶۰۳۷۶

 25. سرباز امام می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت رهبر فقیه کشور عزیز مان ایران اسلامی و نیروهای سپاه قدس وکلیه ارگانها ی سپاه بنده با داشتن مغازه مانتو فرورااشی حاضرم برای جنگ با کفار زمانه داعش وو هابیون عربستان نزولی بجنگم وهر وقت رهبرم فرمان جهاد را بدهند ا گوش به فرمانیم لطفا ما را راهی جبه جنگ کنید شماره تماس من ۰۹۳۶۸۵۴۷۲۴۱

 26. یکه سوار عاشق می‌گه:

  اگه اجازه ی اعزام صادر شد ما رو هم خبر کنین یا علی
  ۰۹۳۶۵۱۹۳۱۳۹

 27. رضا می‌گه:

  چه کاری واجب تر از دفاع از حرم مقدس و آرام کردن و حمایت کردن از مظلومانی که به خودشان ظلم و به ناموسانشان تجاوز شد و کودکان انها را برای نشان دادن وحشیگر خود بی گناه شهید کردند و از لحظلت کشتن انها فیلم و عکس گرفتند تا دین ما و امام عصر رادر بازی سیاسی جهانی کثیف جلوه بدهند…….. آیا اینها دشمنان خدا نیستند …….

 28. محمد حسین می‌گه:

  کلنا عباسک‌یا زینب
  اماده ی اعزام ۰۹۳۳۹۵۵۴۸۹۱

 29. محمدمهدی می‌گه:

  بنده آمادگی کامل خود را جهت اعزام به سوریه و مبارزه با داعشی های مزدور و غاصب اعلام مبدارم … دوستت دارم مادرم فاطمه جان

 30. محمد مهدی می‌گه:

  بسم رب الشهدا با عرض سلام ، اینجانب آمادگی کامل خود را جهت حضور در تمامی عرصه های میدانی و غیر میدانی اعلام میدارم. ((در پناه حق))

 31. محمد جواد می‌گه:

  با سلام به همه دل سوختگان و عاشقان اهل بیت نبوت علیهم السلام.
  ما هم آماده ایم برای پرواز اگر رهبر عزیز اجازه و اراده بفرمایند دشمنان اسلام را به خاک و خون می کشیم انشاالله.

 32. سید زین العابدین موسوی می‌گه:

  آماده اعزام لبیک یا حسین ۰۹۱۳۲۲۱۶۰۴۲

 33. سید مصطفی موسوی می‌گه:

  آماده اعزام هستم۰۹۱۳۸۹۷۴۹۲۴

 34. مهدی می‌گه:

  من عاشق مبارزه با دشمنان اسلام هستم

 35. مهدی می‌گه:

  ما آماده ایم

 36. *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*کلنا عباسک یا زینب*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
  آماده ایم …
  یاعلی
  ۰۹۳۰۵۸۰۵۴۴۳

 37. عیسی هادی می‌گه:

  اماده عزام هستم

 38. عبدالله شعاع می‌گه:

  دفاع از حرمین شریفین و شهادت

 39. حسین می‌گه:

  نرفتن در جهاد فی سبیل الله مثل ترک کردن نماز است .اگر کسی از زندگی دنیا باز زده یا بجنگد یا با مالش مسلمانی رایاری کند ما منتظر خبر شما برای دفاع از حریم اهل بیت هستیم

 40. امیرحسین .. می‌گه:

  سلام علیکم مارا هم راهی بهشت کنید : ۰۹۳۳۶۲۶۶۶۰۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>