ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و کربلا برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و عراق برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

???????????????????????????????????

دفاع از حرم امام حسین در کربلا

و مپندار که خداوند از آنچه ظالمان انجام می دهند، غافل است، همانا آن ها را برای روزی که چشم ها در آن خیره می شوند، تأخیر انداخته است.
روزی که زمین به زمینی دیگر و آسمان ها نیز مبدل می شوند و همه در برابر خدای یگانه مقتدر حاضر می گردند.

سوره ابراهیم، آیات ۴۷-۴۸

برادران و خواهران مسلمان

«گاهى یکى با شما دشمنى میکند، اما اگر دقت کنید دشمنىِ او دشمنىِ‌اصلى نیست، تابعى است از یک عامل دیگر، از یک کس دیگر؛ دشمن اصلى را پیدا کنید. امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام“گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه دنیای اسلام ، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما این ها دشمن هاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که این ها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و امت مظلوم اسلام مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. این گروه‌هاى بى‌عقلى که به نام سَلَفى‌گرى و تکفیر و اسلام با امت مظلوم اسلام مقابله میکنند، دشمن اصلى نیستند؛ ما اینها را فریب‌خورده میدانیم.

به آن ها می گوییم: تو اگر خطا و اشتباه میکنى و کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد.»

بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)۱۴/۳/۹۳

بدنه اصلی داعش، گروهک تروریستی تکفیری ۷۲ ملت، که خود را از روی جهل “دولت اسلامی عراق و شام” می خواند، پس از شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت در سوریه، از سوی هدایت گران اصلی یشان یعنی آمریکا و اسرائیل به عراق کشانده شدند. دلیل اصلی این امر، نا امیدی از موفقیت این گروه در سوریه و نگرانی از بازگشت این تروریست ها -که البته دیگر بسیار ورزیده شده اند- به کشورهای خودشان در اروپا و دیگر نقاط عالم است؛ در طرح ریزی سرویس های اطلاعاتی بالاخره تکفیری ها در صحرای عراق یا سرکوب می شوند و نابود ، یا موفق؛ که در این صورت نا امنی تا کنار مرزهای ایران امتداد میابد.

این گروهک پس از جولان دوسه ماهه در عراق ، با به میدان کشیدن باقی مندگان قصاب و بعثی حکومت صدام  تهاجم گسترده ای را به عراق آغاز کرد که باعث تصرف بخش هایی از خاک عراق منجر شد. در این میان حرامیان تکفیری با غارت انبار مهمات پادگان ها و مراکز پلیس در محدوده تصرفات خود خیال شوم حمله به کربلای معالی را در ذهن خود می پرورانند و در این میان تا به حال دو حمله گسترده به سامرا انجام داده اند که با دفاع ارتش عراق نقشه آنان نابود شد. اما توجه به چند نکته ضروری است:

 • می دانیم که با یاری خدای متعال و عنایت امام عصر (عج) مردم عراق با درک درست از سناریوی دشمن مبنی بر اختلاف افکنی شیعه و سنی بدور از درگیری مذهبی در دفاع از حرم اهل بیت سنگ تمام خواهند گذاشت.
 • علمای امت اسلام از شیعه و سنی، به محض اطلاع از این تهدید، پیروان خود را به نبرد تمام عیار با حرامیان تکفیری و دفاع از ناموس امت اسلام فراخواندند. ضمن قدردانی و تشکر خالصانه از یکایک این ذخایر حقیقی اسلام، نباید سکوت رسواکننده خوارج امت که در زمان آرامش بر طبل تفرقه و تکفیر می کوبند را در این روزهای امتحان صداقت کتمان کرد. آیا نفاق این مدعیان پر سر و صدا را می توان از روی جهل و نادانی تصور کرد؟!
 • بر دولت های اسلامی است تا به کمک دولت عراق شتافته و برای فائق آمدن بر این التهابات دست یاری به سوی ملت و دولت عراق دراز کنند.
 • مخاطب اصلی ما، نه سران نافهم و بی سواد گروهک تروریستی داعش، که حامیان اصلی مالی و سیاسی شان یعنی سرویس های امنیتی آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان است. هرگونه تعرضی به حرمین شریفین در سامرا ، کاظمین ، نجف و کربلا به حساب حامیان اصلی نوشته می شود که پاسخ ما به این تعرض همان است که پیش تر گفته شد:

و کلام آخر اتمام حجت با حرامیان داعش و اربابان نابخردشان:

همه ی ما جوانان انقلابی ایران اسلامی، فرزندان اباعبدالله  الحسین هستیم، برگرد تا سربند یا زهرا (س) نبستیم

جوانان داوطلب عراقی برای جنگ با داعش

مسلمانان غیور و فدائیان اهل بیت علیهم السلام، قطعاً در برابر این عمل ننگین ، سکوت نخواهند کرد و عاملین این جنایات را که با حمایت مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به چنین عمل شنیعی زده اند ،به سزای خود خواهند رساند و البته آتش غضب الاهی نیز بر وجود ننگین آنان احاطه دارد و دیر یا زود در قعر جهنم به اسلاف جنایت کار خویش ملحق خواهند شد. ان وعدالله حق!

لذا از همه عزیزانی که داوطلب اعزام به کربلا برای پاسداری و محافظت از حرم امام حسین علیه السلام و سوریه حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها، تحت عنوان گردان های ابالفضل العباس علیه السلام ثبت نام به عمل می آورد.

البته لازم به ذکر است ما دست اندرکاران این مجموعه و همه ثبت نام کنندگان با درک کامل از حساسیت و شرایط منطقه، و شیطنت های دشمنان اصلی اسلام، برای شعله ور کردن اختلافات مذهبی، فقط گوش به فرمان ولی امر مسلیمن جهان، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم، تا هر زمان شرایط اعزام به سوریه فراهم گردد و معظم له دستور حضور در منطقه را صادر فرمایند، سریعاٌ با آمادگی کامل و در یک سازماندهی منسجم اعزام شویم و حریم مطهر عقیله بنی هاشم علیها السلام را از لوث وجود اسلاف یزیدی و اموی پاک گردانیم.

دانلود مستند زیبای “دوباره اسیر نمی شوی …”

کلیک کنید

تصاویر واقعی از مبارزه مدافعان حرم سیده زینب سلام الله علیها در سوریه

 وقایع اخیر در سوریه و حمله تروریست‌های وهابی به ساحت مقدس حرم حضرت زینب سلام الله علیها و مزار صحابه‌های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم باعث شهادت بسیاری از شیعیان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت شد. اما این کشتار به دست سلفی‌ها و وهابیت از انگیزه شیعیان و اهل سنت برای حمایت از حرم خاندان اهل بیت علیه السلام کم نکرده است و هر روز تعداد این مدافعانِ حرم بیشتر می‌شود … مستندی دیدنی درباره مدافعان حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در سوریه .

وَ سَیَعلمُ الّذین ظَلموُا اَیَّ منقلبٍ یَنقلِبُون

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های را سوریه باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند

راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه

* قابل توجه تمامی داوطلبان عزیز:

به دلیل تقاضای بی شمار شیعیان غیور برای ادامه ثبت نام مدافعان حرم ، این امر هم اکنون با ساز و کار زیر فقط برای افرادی که در دو اجتماع مدافعان حرم موفق به ثبت نام نشده اند به مرحله اجرا در می آید.
ابتدا فرم ثبت نام را از اینجا دریافت نمایید.

http://www.behesht.info/data/modafean.jpg
سپس فرم را به دقت توسط نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop , Microsoft Word ,CorelDRAW , paint و … تکمیل نموده و سپس آن را در اسرع وقت به آدرس ایمیل modafean@behesht.info ارسال نمایید.
مشخصات صاحبین این فرمها بلافاصله به لیست داوطلبان مدافع حرم افزوده می شود.

لبیک یا حسین

با آرزوی آزادی کامل حرم بی بی زینب سلام الله علیها از دست داعشی های مزدور صهیونیست غاصب

ای پست فطرت های داعش، بدانید ما در راه دفاع از عزت و آبروی اسلام و مسلمانان دست از جان شسته ایم و هرگز گمان نبرید گستاخی های شما چندان زیاد به طول خواهد انجامید..

نصر من الله و فتح قریب

مدیریت سایت “نوبت شما”

مطالب مرتبط:

شور و اشتیاق وصف ناپذیر داوطلبان جنگ با داعش جنایتکار برگزیده پیام های داوطلبان

واگویه های مشتاقان و مدافعان حرم اهل بیت در سوریه و عراق ۲

۴,۵۸۸ دیدگاه

 1. مهدی صالحی می‌گه:

  اگر یک مسلمان به واجبات مسلم دین که جهاد در راه دفاع از دین در برابر کفر است عمل نکند چگونه در پیشگاه خدا می تواند ایمانش را ثابت کند من نمیخواهم خلق و خوی مردم هم عصر با مولا علی ع و یا کوفیان را داشته باشم

 2. سینا می‌گه:

  یا اباصالح المهدی یا اباصالح المهدی یا اباصالح المهدی

 3. میلاد حسنی می‌گه:

  من آماده ام یا علی ۰۹۱۳۵۱۱۲۳۹۴

 4. حسن می‌گه:

  هر کس بتواند و کوتاهی کند در قیامت باید جوابگو باشد . من آماده ام

 5. علی سلیمانی می‌گه:

  به نام آنکه به ما هستی داده ای مردم ایران وادی شیرین لشگر صاحب زمان به پا خیزید در مقابل دشمنان خدا و اهل بیت پیامبر

 6. لک الحمد می‌گه:

  ای کاش ابوبکر بغدادی را بیارن ایران برای اعدام خیلی دوس دارم لحظه مرکش رو از نزدیک ببینم نباید مرکش به این آسونیا باشه واااااااا آن ملعون را قطعد قطعه کنید

 7. ارسلان اخلاقی. می‌گه:

  لبیک یا حسین (علیه السلام)، برای خشکاندن ریشه داعش منهم آماده ام.

 8. ارسلان اخلاقی. می‌گه:

  لبیک یا حسین (علیه السلام)، برای خشکاندن ریشه داعش منهم آماده ام

 9. محمد جواد بازوند می‌گه:

  من اماده خدمت ب کشورم هسم.من تو تیر اندازی مهارتم دارم پس هرچه سریع تر بهم خبر بدیت ۰۹۱۶۳۶۰۶۳۷۹

 10. سید می‌گه:

  نمیدونم افرادی که میخوان برن چرا میخوان برن ! چرا دنیاشون رو بی خیال شدن !
  نمیدونم من که الان دوست دارم امیدی به دنیا ندارم ! حداقل کاری که میتونم کنم همینه ! یعنی امیدی به این دنیا ندارم که اگر بخوای آلوده به گناه نشی باید خیلی خیلی چیزهارو تحمل کنی !
  آقا یکی به ما بگه چطوری میشه رفت تک تیراندازی و … رو آموزش دید ، و رفت به سمت جهاد !
  لبیک یا خامنه ای لبیک یا مهدی است. لبیک یا خامنه ای
  امید است با جان فدایی خودمان به خدا ثابت کنیم به والله آمادگی دفاع از اماممون رو داریم ! پس برسونش !!
  الهم عجل الولیک الفرج
  اگر کسی میدونه باید چطوری معرفی کنیم تا آموزش لازم رو ببینیم بهم ایمیل کنه : s.h.akbari435@gmail.com

 11. سید می‌گه:

  نمیدونم افرادی که میخوان برن چرا میخوان بدن ! چرا دنیاشون رو بی خیال شدن !
  نمیدونم من که الان دوست دارم امیدی به دنیا ندارم ! حداقل کاری که میتونم کنم همینه ! یعنی امیدی به این دنیا ندارم که اگر نخوای آلوده به گناه نشی باید خیلی خیلی چیزهارو تحمل کنی !
  آقا یکی به ما بگه چطوری میشه رفت تک تیراندازی و … رو آموزش دید ، و رفت به سمت جهاد !
  لبیک یا خامنه ای لبیک یا مهدی است. لبیک یا خامنه ای
  امید است با جان فدایی خودمان به خدا ثابت کنیم به والله آمادگی دفاع از اماممون رو داریم ! پس برسونش !!
  الهم عجل الولیک الفرج
  اگر کسی میدونه باید چطوری معرفی کنیم تا آموزش لازم رو ببینیم بهم ایمیل کنه : s.h.akbari435@gmail.com

 12. حسین می‌گه:

  ملتو گیر اوردین سر کار گزاشتین ، فرم الکی گزاشتین

 13. ابراهیم فتح الهی از لرستان الشتر می‌گه:

  من مربی بازیکن هندبال بودم قهرمان تیرندازی به اسلحه جنگی اماده ورزشکاری حرفه بودم سربازی رفتم تو رو خدا من بفرستید هیچی جز جنگ داعش نابودی اونا رو می خوام شماره منه ۰۹۱۶۳۶۱۷۳۱۱ با من تماس بگیریت

 14. یوسف‌طهماسبی می‌گه:

  من‌آماده‌‌ماده‌ام‌سابقه‌بسیجی‌رو‌دارم‌فرمانده‌پادگان‌قدس‌و‌مسول‌مهمات‌‌و‌وووو‌‌گردان‌امام‌حسین‌بودم‌و‌در‌رشته‌ای‌ورزشی‌مهارت‌دارم‌قد۱۷۷وزن۷۷وتوی‌نقشه‌کشی‌در‌برابر‌دشمن‌‌مهارت‌زیادی‌دارم‌التماس‌دعا‌شمارم‌۰۹۱۶۵۱۷۰۵۷۷جانم‌فدای‌سید‌علی‌خامنه‌ای‌وسرادر‌عدالت‌‌جهان‌‌برادرم‌قاسم‌‌سلیمانی‌التماس‌دعا

 15. یوسف می‌گه:

  من‌اماده‌‌اماده‌ام

 16. ایوب می‌گه:

  بابای انقلاب درددلم شنو آماده ام بگو سرباز من برو.اذن جهادده آماده ام پدر باشددعای تو ره توشه سفر.ترابه خدا تماس بگیرید آماده شهاده تم.۰۹۱۵۷۹۲
  ۳۷۴۱

 17. مظفر می‌گه:

  من اماده ام یاحسین (ع)

 18. حسین می‌گه:

  یعنی میشه؟

 19. مهرداد می‌گه:

  با سلام.تو رو خدا ما آمادهایم.یعنی چه که وقتی ما اینجا معطل ماندیم.بعد یکسری براداران شیعه افغان که اصلا در حد جنگیدن نیستن باید برن!!! چرا؟ما ایرانیها نشون دادیم جان بر کفیم.تو رو خدا .ما رو بفرستید تا انتقام بگیریم.

 20. مهدی می‌گه:

  سلام من میخوام هرچه سریع تر جهاد کنم لطفا منو راهنماییم کنید کجا برم چجوری برم ادرسی شماره ای چیزی اگه کسی وارده لطفا خواهشا بگه شماره تلفنم با ایمیلم هست خبرم کنید ممنون میشم ۰۹۲۱۷۹۰۹۳۰۴

 21. علیرضا می‌گه:

  سلام من علیرضا هستم.برای اعزام و ثبت نام باید چه کنم ؟ ۰۹۱۶۴۷۸۴۶۸۸

 22. متین می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما … من متینم ۱۶ ساله از تهران میخوام با کمک داداشای هم وطنم ریشه این حرومزاده هارو خشک کنم … این شمارمه ۰۹۳۵۴۴۲۸۱۲۲ … اگه ثبت نام نکنید خودم ب صورت یه پرواز با دست خالی میرم سوریه

 23. لبیک یاحسین
  من هم آماده ام برای دفاع ازحرم اهل البیت علیهم السلام لطفا تماس بگیرید.۰۹۳۵۳۳۸۱۵۵۰

 24. محمد می‌گه:

  میشه بگین این فرم تبت نام از کجا باید بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 25. حاجی می‌گه:

  سلام ای کاش منم دراه دفاع ازحرم حضرت زینب علیه السلام شهید بشم.به هر کاری کردم اعزام نکردن قسمت نبوده

 26. خلیل شاهبداغی می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید اینجانب از بازنشستگان سپاه وسه سال سابقه جنگ دارم و۴۴سال سن دارم وآمادگی کامل برای مدافع حرم ومقابله با داعش رادارم ازشما عزیزان درخواست راهنمایی دارم چطورمیتونم ثبت نام بکنم تشکر

 27. محمد خالدی می‌گه:

  تورو خدا زنگ بزنید من اماده ام۰۹۱۳۵۶۹۷۵۶۷

 28. مسعود می‌گه:

  جامانده ایم ازکربلا….یاحسین خودت کمک کن…….من سابقه مبارزه باداعش را شش ماه ازطرف عراق دارم،اماالان کسی رو پیدانمیکنم راهنماییمون کنه ،اوندفعه خودم بایکی ازدوستای عراقی بطور داوطلب ازعراق رفتیم ،لطفا اگر کسی ازنحوه اعزام اطلاع داره حتماخبربده ….
  ٠٩١٩٩٧۵٩٠٠۶

 29. مسعود می‌گه:

  سلام ،من تهران زیرورو کردم میگن کسی رو نمیفرستن ،توروخدااگه کسی میدونه چطوربایداعزام بشیم اطلاع بده ، ..یاعلی مدد ٠٩١٩٩٧۵٩٠٠۶

 30. یاسر تسلیمی می‌گه:

  سلام بر هبر عزیزم سیدعلی خامنه ای و عاشقان راه حسینی . باورم نمیشه که هنوز به سن پیری نرسیدم میتونم در راه اسلام جهاد کنم تازه دارم فرم ثبت نام رو پر می کنم اگه میشه بما بگین کجا میتونیم بیاییم دوره نبرد را اموزش ببینیم وبرای جنگ با این داعشی ها اماده بشیم خاهشن این دلخوشی رو از ما دهه شستیها نگیرین دین و مذهب ما مسلمانان در خطر ست جوانان اهل بیت حسینی بیاین بریم این پست فطرت های داعش را از روی زمین ریشه کن کنیم لبیک یا حسین الله اکبر خامنه ای رهبر متشکرم . بسیجیم آماده آماده آماده

 31. یاسر تسلیمی می‌گه:

  سلام بر هبر عزیزم سیدعلی خامنه ای و عاشقان راه حسینی . باورم نمیشه که هنوز به سن پیری نرسیدم میتونم در راه اسلام جهاد کنم تازه دارم فرم ثبت نام رو پر می کنم اگه میشه بما بگین کجا میتونیم بیاییم دوره نبرد را اموزش ببینیم وبرای جنگ با این داعشی ها اماده بشیم خاهشن این دلخوشی رو از ما دهه شستیها نگیرین دین و مذهب ما مسلمانان در خطر ست جوانان اهل بیت حسینی بیاین بریم این پست فطرت های داعش را از روی زمین ریشه کن کنیم لبیک یا حسین الله اکبر خامنه ای متشکرم . بسیجیم آماده آماده آماده

 32. محمدقادر می‌گه:

  با سلام وصلوات به امام زمان اباصالح المهدی ورهبر عزیزم سیدعلی خامنه ای . رزمنده ام جنگنده ام جاما نده ام ازشهدا بسیجیم آماده ام برای رزم
  ۰۹۱۹۹۷۸۴۷۵۰

 33. محمدقادر می‌گه:

  سلام منم آمادم خیلی هم مشتاق جهادم لطفا اگه خبری شد دوستان به منم خبر بدید.اجرتون با بی بی زینب(س)…
  ۰۹۱۹۹۷۸۴۷۵۰

 34. حسن رنجبر می‌گه:

  سلام
  یاحسین
  تازنده ام رزمنده ام من هستم لبیک یا خامنه ای
  ۰۹۳۶۷۷۳۲۸۲۲

 35. رنجبر می‌گه:

  سلام
  یاحسین
  تازنده ام اماده ام اگه خدا بخواد من هستم
  لبیک یا خامنه ای
  ۰۹۱۷۵۴۴۱۱۶۷

 36. saeed می‌گه:

  اینجا مطمئنه؟یه وقت از اطلاعات فردی ما سوء استفاده نشه؟

 37. حسن می‌گه:

  سلام من هم اماده دفاع از حرم هستم لبیک یا حسین لبیک یا خامنه ای۰۹۳۶۷۷۳۲۸۲۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>