ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و کربلا برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

ثبت نام داوطلبان اعزام به سوریه و عراق برای حفاظت از حرم اهل بیت علیهم السلام

???????????????????????????????????

دفاع از حرم امام حسین در کربلا

و مپندار که خداوند از آنچه ظالمان انجام می دهند، غافل است، همانا آن ها را برای روزی که چشم ها در آن خیره می شوند، تأخیر انداخته است.
روزی که زمین به زمینی دیگر و آسمان ها نیز مبدل می شوند و همه در برابر خدای یگانه مقتدر حاضر می گردند.

سوره ابراهیم، آیات ۴۷-۴۸

برادران و خواهران مسلمان

«گاهى یکى با شما دشمنى میکند، اما اگر دقت کنید دشمنىِ او دشمنىِ‌اصلى نیست، تابعى است از یک عامل دیگر، از یک کس دیگر؛ دشمن اصلى را پیدا کنید. امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام“گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه دنیای اسلام ، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما این ها دشمن هاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که این ها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و امت مظلوم اسلام مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. این گروه‌هاى بى‌عقلى که به نام سَلَفى‌گرى و تکفیر و اسلام با امت مظلوم اسلام مقابله میکنند، دشمن اصلى نیستند؛ ما اینها را فریب‌خورده میدانیم.

به آن ها می گوییم: تو اگر خطا و اشتباه میکنى و کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد.»

بیانات امام خامنه ای در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره)۱۴/۳/۹۳

بدنه اصلی داعش، گروهک تروریستی تکفیری ۷۲ ملت، که خود را از روی جهل “دولت اسلامی عراق و شام” می خواند، پس از شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت در سوریه، از سوی هدایت گران اصلی یشان یعنی آمریکا و اسرائیل به عراق کشانده شدند. دلیل اصلی این امر، نا امیدی از موفقیت این گروه در سوریه و نگرانی از بازگشت این تروریست ها -که البته دیگر بسیار ورزیده شده اند- به کشورهای خودشان در اروپا و دیگر نقاط عالم است؛ در طرح ریزی سرویس های اطلاعاتی بالاخره تکفیری ها در صحرای عراق یا سرکوب می شوند و نابود ، یا موفق؛ که در این صورت نا امنی تا کنار مرزهای ایران امتداد میابد.

این گروهک پس از جولان دوسه ماهه در عراق ، با به میدان کشیدن باقی مندگان قصاب و بعثی حکومت صدام  تهاجم گسترده ای را به عراق آغاز کرد که باعث تصرف بخش هایی از خاک عراق منجر شد. در این میان حرامیان تکفیری با غارت انبار مهمات پادگان ها و مراکز پلیس در محدوده تصرفات خود خیال شوم حمله به کربلای معالی را در ذهن خود می پرورانند و در این میان تا به حال دو حمله گسترده به سامرا انجام داده اند که با دفاع ارتش عراق نقشه آنان نابود شد. اما توجه به چند نکته ضروری است:

 • می دانیم که با یاری خدای متعال و عنایت امام عصر (عج) مردم عراق با درک درست از سناریوی دشمن مبنی بر اختلاف افکنی شیعه و سنی بدور از درگیری مذهبی در دفاع از حرم اهل بیت سنگ تمام خواهند گذاشت.
 • علمای امت اسلام از شیعه و سنی، به محض اطلاع از این تهدید، پیروان خود را به نبرد تمام عیار با حرامیان تکفیری و دفاع از ناموس امت اسلام فراخواندند. ضمن قدردانی و تشکر خالصانه از یکایک این ذخایر حقیقی اسلام، نباید سکوت رسواکننده خوارج امت که در زمان آرامش بر طبل تفرقه و تکفیر می کوبند را در این روزهای امتحان صداقت کتمان کرد. آیا نفاق این مدعیان پر سر و صدا را می توان از روی جهل و نادانی تصور کرد؟!
 • بر دولت های اسلامی است تا به کمک دولت عراق شتافته و برای فائق آمدن بر این التهابات دست یاری به سوی ملت و دولت عراق دراز کنند.
 • مخاطب اصلی ما، نه سران نافهم و بی سواد گروهک تروریستی داعش، که حامیان اصلی مالی و سیاسی شان یعنی سرویس های امنیتی آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان است. هرگونه تعرضی به حرمین شریفین در سامرا ، کاظمین ، نجف و کربلا به حساب حامیان اصلی نوشته می شود که پاسخ ما به این تعرض همان است که پیش تر گفته شد:

و کلام آخر اتمام حجت با حرامیان داعش و اربابان نابخردشان:

همه ی ما جوانان انقلابی ایران اسلامی، فرزندان اباعبدالله  الحسین هستیم، برگرد تا سربند یا زهرا (س) نبستیم

جوانان داوطلب عراقی برای جنگ با داعش

مسلمانان غیور و فدائیان اهل بیت علیهم السلام، قطعاً در برابر این عمل ننگین ، سکوت نخواهند کرد و عاملین این جنایات را که با حمایت مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به چنین عمل شنیعی زده اند ،به سزای خود خواهند رساند و البته آتش غضب الاهی نیز بر وجود ننگین آنان احاطه دارد و دیر یا زود در قعر جهنم به اسلاف جنایت کار خویش ملحق خواهند شد. ان وعدالله حق!

لذا از همه عزیزانی که داوطلب اعزام به کربلا برای پاسداری و محافظت از حرم امام حسین علیه السلام و سوریه حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب سلام الله علیها، تحت عنوان گردان های ابالفضل العباس علیه السلام ثبت نام به عمل می آورد.

البته لازم به ذکر است ما دست اندرکاران این مجموعه و همه ثبت نام کنندگان با درک کامل از حساسیت و شرایط منطقه، و شیطنت های دشمنان اصلی اسلام، برای شعله ور کردن اختلافات مذهبی، فقط گوش به فرمان ولی امر مسلیمن جهان، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم، تا هر زمان شرایط اعزام به سوریه فراهم گردد و معظم له دستور حضور در منطقه را صادر فرمایند، سریعاٌ با آمادگی کامل و در یک سازماندهی منسجم اعزام شویم و حریم مطهر عقیله بنی هاشم علیها السلام را از لوث وجود اسلاف یزیدی و اموی پاک گردانیم.

دانلود مستند زیبای “دوباره اسیر نمی شوی …”

کلیک کنید

تصاویر واقعی از مبارزه مدافعان حرم سیده زینب سلام الله علیها در سوریه

 وقایع اخیر در سوریه و حمله تروریست‌های وهابی به ساحت مقدس حرم حضرت زینب سلام الله علیها و مزار صحابه‌های پیامبر صلی الله علیه و اله و سلم باعث شهادت بسیاری از شیعیان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت شد. اما این کشتار به دست سلفی‌ها و وهابیت از انگیزه شیعیان و اهل سنت برای حمایت از حرم خاندان اهل بیت علیه السلام کم نکرده است و هر روز تعداد این مدافعانِ حرم بیشتر می‌شود … مستندی دیدنی درباره مدافعان حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در سوریه .

وَ سَیَعلمُ الّذین ظَلموُا اَیَّ منقلبٍ یَنقلِبُون

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های را سوریه باز کنند/ راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه فردا در سراسر کشور

اطلاعیه داوطلبان اعزام به سوریه

دولت ایران و عراق راه ورود داوطلبان برای اعزام به جبهه‌های سوریه را باز کنند

راهپیمایی جوانان داوطلب اعزام به سوریه

* قابل توجه تمامی داوطلبان عزیز:

به دلیل تقاضای بی شمار شیعیان غیور برای ادامه ثبت نام مدافعان حرم ، این امر هم اکنون با ساز و کار زیر فقط برای افرادی که در دو اجتماع مدافعان حرم موفق به ثبت نام نشده اند به مرحله اجرا در می آید.
ابتدا فرم ثبت نام را از اینجا دریافت نمایید.

http://www.behesht.info/data/modafean.jpg
سپس فرم را به دقت توسط نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop , Microsoft Word ,CorelDRAW , paint و … تکمیل نموده و سپس آن را در اسرع وقت به آدرس ایمیل modafean@behesht.info ارسال نمایید.
مشخصات صاحبین این فرمها بلافاصله به لیست داوطلبان مدافع حرم افزوده می شود.

لبیک یا حسین

با آرزوی آزادی کامل حرم بی بی زینب سلام الله علیها از دست داعشی های مزدور صهیونیست غاصب

ای پست فطرت های داعش، بدانید ما در راه دفاع از عزت و آبروی اسلام و مسلمانان دست از جان شسته ایم و هرگز گمان نبرید گستاخی های شما چندان زیاد به طول خواهد انجامید..

نصر من الله و فتح قریب

مدیریت سایت “نوبت شما”

مطلب مرتبط: شور و اشتیاق وصف ناپذیر داوطلبان جنگ با داعش جنایتکار برگزیده پیام های داوطلبان

۴,۲۵۹ دیدگاه

 1. عباس لعلی می‌گه:

  باعث خجالته کسی که میخواد بره بخاطر امام حسین جونشو بده ازش گزینش یا وووووو میگیرید بس کنید من جانبازم و زمان جنگ هم جبهه بودم زود باشید منو اعزام کنید فهمیدی میخوام اعزام شم خیلی ساده دارم باهاتون حرف میزنم فقط دارم میگم زود زود شورشو در نیارید میخوام اعزام شم اینم شمارمه تماس بگیرید ۰۹۳۹۶۱۰٨۹۴۲ تکرار میکنم فقط سریع آره چون ایرانیم و عاشق امام حسینم ..

 2. سعید می‌گه:

  حماقت را ببینید

 3. فرزدا می‌گه:

  سلام
  بر داعش و تکفیری لعنت باد
  من رفتم حضوری اقدام کنم دلمو شکوندن
  بر هرکی میگفتم خنده ملیح میومد رو صورتش و پاس میدادن
  خوب الله وکیلی اگه اینجور نمیشه بریم خود کربلا با بسیج اونجا بریم.
  امان از روزی ک باشم در نبرد نبیند جنبنده ای سر بر تن تکفیران ظلم
  ۰۹۰۱۷۷۰۱۶۰۷

 4. فدایان ولایت می‌گه:

  سلام و درود به تمامی جوانان غیور ولایت مدار شعیه:
  بردار خوهرا تا دستور کتبی و شفاهی سید علی خامنه ای رهبر گرامی جمهوری اسلامی براد فی سبیل الله هیچ اقدامی نکنید درضمنا ما منتظر اشاره از سوی رهبر هستیم تا وهابیت و داعشی و شیطان بزرگ را از سر راه شعیه ای جهان برداشته شود
  آمین

  • مدافعان حرم می‌گه:

   پس حاج قاسم با فتوای چه کسی رفته عراق و سوریه ؟
   امثال شما وقتی اقا فرمان هم بدهد می گویید باید امام زمان عج فرمان بدهد و دنبال بهونه هستید
   بنده بلد نیستم واگرنه میرفتم

 5. علیرضا می‌گه:

  شمارو به فاطمه زهرا قسم اگر کسی خبر داره به منم بگه ۰۹۳۳۳۶۶۸۵۴۸علیرضا عباس زاده

 6. هادی می‌گه:

  خدایش اگه میبرید خبر بدید

 7. محم می‌گه:

  داوطلب اعزام به عراق یاسوریه توروخدا اگه کسی خیری داره به منم بگه۰۹۳۳۴۵۹۵۷۵۹یاعلی

 8. سامان می‌گه:

  سلام اگه واقعیت داره و میشه رفت ب منم اطلاع بدین
  ۰۹۳۸۳۵۰۰۸۸۳

 9. کیان ایرانی می‌گه:

  سلام بر دوستان مجاهد فی سیبل الله حق با آقا سید هستش در صورت نیاز تنها واحد دارای صلاحیت جهت اعزام سپاه هستش که اونم بعداز طی مراحل آموزشی خواص اعزام خواهد کرد اینجوری نیست که یک نهاد مردمی بصورت خودجوش بلند بشن برن یه کشور دیگه باید اعزام بشن اونم فقط از جانب سپاه صورت میگیره نه جایی دیگر مواظب حربه های خدا نشناس های داعشی باشید.لبیک یا زینب لبیک…

 10. میلاد قاسمی می‌گه:

  سلام بر همه شما دوستداران اهل بیت شمارو بخدا اگه خبردارین چجوری میشه رفت سوریه یا کربلا بهم خبر بدین بخدا دیگه نمیتونم فقط بشینمو ببینم این وهابیایه خدا نشناس چه بلاهای سر خواهرا و برادرای مسلمون ما و مقدساتمون میارن اینم شمارمه ۰۹۱۶۵۲۸۲۷۶۹۴

 11. محمدرضاشهریور می‌گه:

  لطفاباشماره ۰۹۱۲۲۲۷۶۰۱۲تماس بگیرید داوطلب زیاد دارم

 12. میلاد می‌گه:

  چرا نمیشه ثبت نام کرد؟ی راه ساده تر بگین خب گزینش حضوری بهتره.

 13. علی می‌گه:

  پس کجا ثبت نام هست مردم مسخره کردین اگه سایتی یا روشی واسه رفتن می دونین به ما هم بگین

 14. امان الله فولادی می‌گه:

  سلام توروخدا کمک کنید هرچه سریع تر میخوایم بریم سوریه

 15. هر چی میزنم ثبت نام.نمیکنه.خواهشا راهنمایی کنید

 16. نعمت اله واصفی می‌گه:

  سلام،خسته نباشید،اگه نمیخوایدثبت نام کنید شیرمردان ایران رو سرکارنزارید،من چون نمیخوام برم دفترخدمات کامپیوتری ثبت نام کنم، حدود ۸ماهه که آرزو به دل موندم،یه صندوق پستی بزارید یا یه شماره تلفن بزارید واسه ثبت نام، باتشکر.

 17. حامد می‌گه:

  اللهم ارزقنا شهادت…

 18. مهدی میکائیلی می‌گه:

  ناموسان اگه دروغه بگین ماهم بیخیال شیم اگه راسته راهشو نشون بدین
  ۰۹۰۱۱۷۶۹۹۹۸

 19. مدافع حرم می‌گه:

  Ye rah baraye raftan be syria has,ama ye zare sakhte,vali shodanie,too instagram direct payam bedidi rahnamaeitoon konam,khodam chan rooze dg ensha alah rahim,instagram:mirsaeed.133

 20. گدای آل علی می‌گه:

  سلام.هرجایی رفتم منوسرکارگزاشتن بهم خندیدن.شما رو به حق علی وآل علی قسم میدم کمکم کنید

 21. علی اکبر می‌گه:

  سلام دوستان میشه راهنمایی کنید واسه ثبت نام دفاع از حرمین در شیراز کجا باید برم .

 22. ابوالفضل می‌گه:

  لطفا اگه خبری دارین به منم اطلاع بدین…
  ۰۹۲۱۶۰۶۹۳۲۲

 23. ابوالفضل می‌گه:

  لبیک…۰۹۲۱۶۰۶۹۳۲۲

 24. محمدرضا علیخواه می‌گه:

  لبیک یاحسین خواهش میکنم زنگ بزنید۰۹۱۷۸۲۷۹۲۴۰

 25. عبد می‌گه:

  برادرها از هناهنگی خبری نشد آقا سید هم به ما جواب نداد که کسی خبری نداره

 26. سید می‌گه:

  سلام
  دوستان عزیز توجه کنید اول چرا خیلی زود جو گیر میشید همتون خدا رزمنده با فهم و شعور میخاد

  دوم از کجا معلوم این سایت توسط داعشی ها و تکفیری ها ساخته نشده باشه برا جمع آوری اطلاعات ؟ هر جا یه فرم دیدید که نباید پرکنید هر زمان لازم باشه سپاه خودم اقدام میکنه برا ثبت نام من از کجا باید بدونم این اطلاعات دست کیا داره میره توجههههههههه داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>